bugün

eski patronumun üniversitesi.
Ülke Üniversite yuvasına döndü yakında franchising verilir.
yıllığı 40 bin lira olan çöp bir okul.
500 metre mesafedeki metroya bile shuttle'ı ücretlidir.
Okulda derslere hiç profesör girmiyor. Üniversite değil lise bu okul. Öğrencilerin önemli bir kısmı yabancıdır. Her milletten adam vardır. Bu okulu ben birleşmiş milletlere benzetiyorum. Okulun mahmutbey kampüsü sanayinin ğöbeğinde bağcıların bağındadır. Bu okulda hayat oldukça pahalıdır.
cogu vakıf unıversıtesınden cok daha ıyı konumda turkıyedekı ılk tasarım fakultesını kurmus unıversıte urap raporuna gore ılerısı ıcın umut vaad eden unıversıtelerden bırı kanımca ,mımarlık okuyan arkadaslarımdan aldıgım bılgılerle bunu ongoruyorum ,yabancı ogrencı sayısının fazla olması uluslararası bır unıversıte konumuna getırıyor ,tercıh edılebılır bır unıversıte .
an itibariyle hazırlıgın son sınavına girdiğim üniversite.Sonuç yarın açıklanacakmış inşallah bölüme geçmiş olarak editlerim amin.
edit: bölüme geçmiş bulunmaktayım
Türkten çok arabın olduğu okul. Kendinizi suriyede gibi hissediyorsunuz bunun yanında azımsanamayacak kadar siyahi öğrenci de bünyesinde bulunduruyor. Bu okula gelecekseniz sosyal ortamınızın olmadığını bilerek gelin lokasyon olarak her yerden uzakta ücra bir köşededir canınız sıkılınca kargalarla kesişirsiniz ve kantin pahalıdır.
an olarak 1. sınıfta öğrenim gördüğüm mülteci kampıdır kendisi araya serpiştirilmiş Türklerle ortamınız olursa olur yoksa arapça öğrenmenizi gerektirecek okuldur kendisi.
Korona yuvası. inşaat mühendisliği sekreteri kendini rektör zannediyor. Geleni geçeni azarlıyor. Güvenlikçiler okulun hangi katında ne olduğunu bilmiyor. Araştırma görevlisi başvurusu yaptım ama muhtemelen sınava bile girmeyeceğim.