bugün

622 yi yazarkende 2 tane iki var! silince birini kaç kalır? 62 kalır! 622 mühim bir tarihtir! 6, iki tane ikinin yanına vesvese vermek için gelmiştir! kesin gomünisttir 6! attınız altıyı kaç kalır? 22!.
62 den 22 yi çıhartırsakta 40 yapar ve milliyetçi hakaret partisinin kırkınçı yılıdır! cCc! (bkz: hicret)
http://www.youtube.com/watch?v=e9KZfVyk8jY

b alfabenin 2. harfidir.
bb = 22
c alfabenin 3. harfidir.
bc=23
bb+bc(b ortak) = 45, b+c=5, 45-5= 40 ve milliyetçi fizik kanunun matematiğe yansıdığı andır! cCc
tamam güldük eğlendik komikti de yeter lan. nerde bir hesaplama görsem komik olduğunu zanneden internet insanları bir şeyler ekleyip çıkarıyor ve mhpnin kırkıncı yılı kutlu olsuna bağlıyor. hiç komik değil.

not: fenerbahçeliyim.

+abi bu not ne?
-aslında notta mhp ile ilintili bir görüşüm olmadığını yazacaktım sonra vazgeçtim.
+neden abi?
-fenerbahçeyle ilgili de bu saçmalama olayı revaçta ondan.
+bu kadar mizaha aç bir toplumuz diyoruz.
-mesele mizaha açlık değil. mesele mizahı yapılan bir şeyin amına koymaya çalışmak.
+yani...
göz var nizam var, akıl var mantık var sonra birde siyasi miting'de 2009'dan 40'ı bulan zihniyet var.
eleştiriyle beraber mizahı harmanlamak özeleştrilere sebeiyet verir. kişiyi başka bakış açısına sürükler, destekleyenden desteklemeyenine. yukarıdaki yazılar siyasi içerik barındırmamaktadır. siyasi bir şekilde düşünüp yargılayan insanlar olabilir, ancak işin aslı tamamen mizahidir.

bak bu entariden yola çıkıp yine 40.yılı buldurmayın bana :@ (!)(!)
(bkz: ironi)
bursanın plaka kodu 16, trabzonun plaka kodu 61. 61x16=976. 976-16=960. 16/2=8. 8+16=24. 960/24= 40 ve mhp nin 40. yılı kutlu olsun. *
referandumda hayır'ın rengi ne? kahverengi!!
rengi'ni çıkar. ne kaldı? kahve!!
bir kahvenin kaç yıllık hatrı vardır? 40!!
mhpnin 40. yılı kutlu olsun!!
14 eylül 2010 bursaspor valencia maçı nın skorundan "-" çıkar. ccc kıyağım olsun ccc
türkiye 83 - 82 sırbistan 8x3=24 8x2=16 24 ile 16 yı topla 40 yapar.mhp nin 40 .kuruluş yıldönümüdür.
osmaniye'nin plaka kodu kaç : 80
devlet reis kaçıncı çocuk :2
80/2 ccc 40 yapar ccc
mhp de kaç hilal var.
-3
mhp nin 3. harfi nedir.
-p
p alfabede kaçıncı harf
-20.
ben kaç defa seçim barajını aştım!
-2
çarp bunları!