bugün

eksi sözluk'ten başlık araklaması yapılamayacak.
özellikle genç erkeklere genç partinin genç lideri olarak sesleniyorum: MSN'den sohbet ettiğiniz her hatun istediğiniz an yanınızda bitecek.
başbakan olursam sadece diğer ülkeleri dolandıracağım.
Tüm dikkatinizi izlediğiniz programa vermişken birden televizyonun sağ alt köşesinden 'şu şu kadar,bu da bu kadar olacak' diye fırlamak suretiyle akşamınıza komik anlar katan cümlelerdir.
başbakan olursam;
imar bankasını batıran milletin anasını ağlatan kardeşim ve eşini türkiye ye geri getirecem ki yine milletin anasını ağlatsınlar. ve yeniden gsm şirketi kurcam bu sefer de başka bir telefon firmasını dolandıracam.
moderatörler kafalarına gore entry silemeyecekler...
amerikadan calip size dagitacagim
herkes, salla başı al maaşı yapacak.
lost'un sırları açıklanacak. tüm bölümler arka arkaya TRT1 de şifresiz yayınlanacak. Lost izlemeyen kalmayacak.
her eve bir panda !!! *
(bkz: basliklara tiklaninca son sayfa acilsin)
kurtlar vadisi'ni tekrar yayına koyacağım.
(bkz: her universiteye bir sozluk)
yapılan araştırmalarda meclise milletvekili sokamasa da azımsanmayacak bir şekilde oy toplayabilen vaatlerdir.
arabayı yıkattığınız gün yağmur yağmayacak. * *
izmir vergisiz il olacak!
AZ Alkmaar maçında sık sık karşımıza çıkan cem uzandan yeni bir vaat daha.Ne diyelim hayırlısı olsun.
22 subat 2007 az alkmaar fenerbahce maçı sırasında gördüğüm abartılmış vaatlerdir.cem uzan "sakarya'ya 100 bin talebelik üniversite","izmir'in vergiden muaf olması" gibi akıl almaz cümlelerle insanları etkilemeye çalışmaktadır.ayrıca seçimler yaklaştıkça vaatleri abartmakta hatta seçime 1 ay kala "küresel ısınmadan korkmayın,marsta 75 milyon kişilik yer ayırttım" gibi cümlelerle karşımıza çıkması muhtemeldir.
-fenerli 2-0 önde olsa da maçı kazanamayacağını bileceeeek.
artık zeki müren de bizi görecek
artık erkekler de doğurabilecek.
sünnet kalkacak.
kadınlar regl olmayacak.
papa müslüman olacak.
ismail yk müziği bırakıp, kaporto ustası olucak.
"Bundan sonra herkesin 55 tane kromozomu olacak!.." *
c-beni seçerseniz herkese benden çayyy
rte-ben istemem
c-tamam reco ya çay yokkk **
2007 adsl yılı olacak!