bugün

nereye giderse gitsin kazanana galatasaray olacaktır. haa, galatasaray'a gelmeyip çok çılgın performans gösterir, gittiği takımı sırtlar o zaman başka. ünal aysal istediğini alır balonu patladı geyiği dönüyor. bu arkadaş fener'e gitsin, ünal aysal'ın yapacağı açıklamaları, alacağı tavırı dikkatle izleyin. adamın her durumda kazanan olduğunu göreceğiz. alper iyi futbolcu ama vazgeçilmez değil ve büyük takımda nasıl performans göstereceği soru işareti. gerçi milli takımda çok iyi oynadı ama yine de bekleyip görmek gerekir. fenerbahçe çalımı yanlış futbolcuyla atmaya kalktı bana göre. ünal aysal, eskişehir yönetiminin karaktersizliğini gün yüzüne çıkardıktan sonra gökhan inler'i transfer ederse işler nasıl olur merak ediyorum. *
karaktersiz misin alper potuk? sen değil miydin fener maçlarında at gibi koşan,feneri yenmek için ekstra oynayan, fenerin sahasındaki kupa maçında ısınıyorum ayağına topu kale arkasındaki fenerlilere sert bir şekilde atan. şimdi ne oldu para için gittin fenere. şu saatten sonra sevindiğimiz şey ise senin böyle karaktersiz olduğunu gördük.iyi ki alamamışız seni. bir lafım da azize. anla artık be adam fenere zarar veriyosun. sırf kin ve egon yüzünden 1 hafta önce ilgilenmiyoruz dediğin adamı alıyosun. birçok fenerli arkadaşım var onlar adında ben üzülmekteyim artık. bırak git şu takımı aziz.fenerli arkadaşlarım da lütfen şu adama büyük başkan demesin artık. rakibinin yoluna taş koymak büyüklük değil şerefsizliktir. bir değil iki değil.
gerekli olduğunu zerre düşünmediğim adam, alper potuk kim amk ? kim de bu o kadar para yapıyor lan ? galatasaraylıyım,alper potuk'u da hiç izlemedim. evet adı galatasarayla geçiyordu iyidir türk futbolcu alınsın kimseye zararı olmaz dedim ama akşam fiyatını öğrenince nevrim döndü; 6m£ nakit ne demek ulan ? neymar mısın allahsız, paramızı boşa harcıyoruz diye dellenirken fenere gittiğini öğrenip rahatladım. kimse bana alperin o kadar para edeceğini savunmasın ulan, yarın bu herif yine gelsin galatasarayla anlaşıyorum desin yine karalar bağlarım.
sevgili ünal başkanıma da sesleniyorum;
6m£ fiyatla iki tane alper potuk vermiyolarsa almayın sayın başkanım, bu ligde o kadar para edebilecek ve boşta olan futbolcu yok.

not:250.000 euro için fikir değiştiren adamın galatasarayda işi ne zaten amk
dipnot: ünal başkanım bunu okuyorsanız sallayın alperi, şu salihe bi 10 milyon euro verseniz gık demem la, valla bak.
genç ve çok yetenekli bir futbolcu. onu bu kadar popüler yapan ise bu özelliklerinin yanı sıra yabancı kontenjanında yer işgal etmeyecek olması. Fenerbahçe'nin Eskişehir ile anlaştığı ancak futbolcu ile yarın görüşüleceği söyleniyor yani henüz kesinleşen bir şey yok. ben olsam tercihimi Galatasaray'dan yana kullanırdım zira şampiyonlar ligine doğrudan katılacak bir takımda oynayacak olurdu. eğer transferi gerçekleşirse Fenerbahçe'ye hayırlı olsun. Ayrıca akıllara "yoksa Aykut Kocaman'ınön libero fetişzmi mi var?" sorusunu getiriyor bu transfer.
galatasaray'a transferi konuşulurken bile kaliteli futbolcu olduğunu düşündüğüm bu entryden (#19769724) belli olmakla beraber şuanda fenere transferi gerçekleşmesine sevinmem sonuna kadar hakkım olan futbolcudur. umarım yeni bir ali yıldırım kaprisi yüzünden transfer zora girmez hayırlı olsun. bu arada alperin feneri tercih etmesine bozulan kedicikler hiç bizim transferimize göz diktiler demeyin alper potuk yaklaşık 2 senedir fenerin takibindedir onu borsaya ilk biz bildirdik. siz şimdi bastığınız alper formalarını ne yapacağınızı düşünün.
transferin şampiyonu oluyoruz demiş birileri. alper potuk lan bu alper potuk. ne olarak görüyorsunuz alper\'i anlamadım. bunu alınca transfer şampiyonu mu olmuş oluyorsunuz, yazık la harbi yazık.

fenerbahçe\'yi reddecek futbolcu. zira fenevde oynamayı kabul ederse kişiliği ve karakteri hakkında pek hoş şeyler konuşulmayacak.
onu'r' şe'r'ef ve ka'r'akter yoksunlarının fenev fenev diye ağzından salyalar akarak çemkirmesini 'r' harfini onların götüne sokarak bitirecek futbolcudur.
hayırlı uğurlu olsun öncelikle. ''verilen paraya değer mi?'' yada ''ona kapak oldu , buna çalım attık.'' derdinde de olunmaması gerekir. umarım faydalı olur. bunu sezon başlayınca ancak göreceğiz. fakat çokta fazla beklenti içinde değilim açıkçası. aykut kocaman ve özellikle anadolu kulüplerinden gelen futbolcuların büyük takımda bir salıverme durumu buna etken tabi. eğer alper karakterli futbolcuysa faydalı olur. ondan zaten bu taraftar harikalar yaratmasını beklemez. çubuklunun hakkını versin , mücadele etsin. hepsi bu...
miroslav stoch hikayesine dönmüştür bu iş. umarım sonu da aynı olur.
Türkiyede bu oyuncuya verilen bonservis bedelini edecek 2 futbolcu var bir selçuk inan diğeride burak yılmaz.
daha herhangi bir takımla anlaşmamış olan futbolcu.

eğer kendisi gerçekten galatasaray' ı istiyorsa ne başkanı dinler ne de parayı ama yok oda paragöz futbolculardan ise gelecek sezon fener' de forma giyer.

tabi alper' i ıslıklayan fenerliler şimdi göbek atıyorlar ne oldu da bu kadar değiştiler acaba?

ben söyleyeyim adı üstünde fenerbahçe taraftarı olmaları her şeyi açıklıyor.
hala bazı galatasaraylıların ümitli oldukları oyuncu

ulan o aziz halil ile kim bilir para dışında ne pazarlıklar yapmıştır da ikna etmiştir. bir alperi mi ikna edemeyecekler. bitti o iş

ama şunu yazacağım sadece iyi mide varmış çocukta

ne anasını ne de bacısını bırakmayan fenerbahçe'ye gitmeyi hazmedebilecek, tebrik..
galatasaraya gelecek diye çok sevinmiştim. ama madem fenerbahçe almış bana da tebrik etmek düşer.

çok iyi bir futbolcu, süratli ve çevik, iyi bir pasör, biraz da şut çalışırsa daha da iyi yerlere gelebilir.

ancak aykut kocaman nasıl değerlendirir, gelişmesine ne kadar katkıda bulunur bunu kestiremiyorum.

fatih terim'in elinde daha iyi pişeceği konusunda çoğu kişi objektif olarak hemfikirdir herhalde.
eğer karakterli bir insansa fenerbahçe transferine taş koyması gereken futbolcu.
madem senin başkanın şerefsiz çıktı, madem ki verdiği sözden caydı ipler hala senin elindeyken resti çekmelisin.
çekmiyorsan senin de başkanında farkın yoktur.
aziz yıldırım ın araya girmesiyle sayesinde "şakkkk" sesini duyduğumuz futbolcu.

evet şaktan kastım hani kolunuzu iç kısmını yalayıp el hareketi çekersiniz ya diğer tarafa doğru, hah o işte iyi bilirsiniz.
galatasaray için önemli bir transfer olacaktı, lakin fenerbahçe her zamanki gibi amatörce davranıp aziz yıldırım ın kişisel fantazilerine diz çökmüştür her zamanki gibi, ulen meireles, christian, emre, salih, topal 5 tane adamın var bu bölgede, hadi selçuk u da say 6. sırf galatasaray almasın diye 6.5 milyon artı 2 futbolcu verilir mı lan, o değil de ya salih e ya buna yazık olacak ona yanarım.
2013 yılının en kötü transferi kimdir sorusunun ya da 2013 yılının mükemmel zannedilip balon çıkan transferi kimdir sorusunun cevabı.
stoch'ta çalım at, alper'de çalım at, bu vesilelerle rakibini siktiğin zannıyla tatmin ol ama sezon sonunda hep o rakibin şampiyon olsun. bu çalımlarla çok üzüyorsunuz galatasaraylıları çokkk, sayenizde anlıyoruz katakullici ve bol paralı firavunların başarısızlığa mahkum olduğunu.

attığınız çalımları seviyim sizin *
bu kadar küfür edildiği halde '' çubukluyu giyebilecekse '' zaten iyi ki galatasaraya gelmemiş dedirtir.

hem para için oynayandan ziyade forma için oynayan oyuncular gerekir .

(bkz: selçuk inan)

(bkz: hamit altıntop)

galatasaray kimi istese hemen fenerbahçe '' ben almalıyım ben yapmalıyım '' diyor kendi kendine , aziz yıldırım her sene böyle kandırıyor taraftarını peki bu işlem bir işe yaramış mı ? tabii ki hayır . en fazla galatasaray şampiyonluğu gören kişidir aziz yıldırım hele hele fatih terim gibi bir imparator varken bırakalım da bu transferleri istedikleri gibi yapsınlar hatta naniye falan da talip olur , arda turanı da kandırmaya çalışın ha ?
kanaatimce fenerbahce taraftari'nin alper potuk'un transferinden cok galatasaray'a atilan geleneksel transfer calimina sevindikleri oyuncu. fenerbahce galatasaray tarihi'nin en güclü yönetimini itibarsizlastirmis, taşşak gecer gibi transfer yapmislardir. potuk'un bundan sonra gösterecegi performans fenerbahce taraftarindan cok, galatasara taraftarini ilgilendirecektir, sonucta gösterecegi kötü performans galatasaray taraftari'nin acisini bir nebze dindirip "size kazik attik! keh keh" diye tatmin edecektir. fenerbahce taraftarini da potuk'un performansi kanaatimce pek ilgilendirmez.

cünkü:

(bkz: ya benim olursun ya toprağın).

not: fenerbahce'yle transfer yarisina girilmez. ya oyuncu cok koyu galatasaray, besiktas veya x takim taraftari olacak (ki bu dönemde öyle oyuncu nah bulunur) veya kulübün yarisini ipotekleyeceksiniz. aksi taktirde itibar kaybedersiniz.
iyi topçudur.

yalnız, alper'in transfer edilmesinden çok, bienvenü ve orhanın verilmesine sevindim. sırf 6,25'ye almak bizim için daha pahalıya mal olması demekti. zira boşuna maaş ödüyorduk diğer iki mala.
alper dikine oynayan çok sağlam bir oyuncudur.

transfer meselesine gelince,eskişehirde olanları bizzat camianın içinde olan biri olarak anlatayım; eskişehirspor halil ünal yönetiminde milyonlarca euro borçlandırıldı.verilen vaatlerin tutulmaması,kötü yöneticilik,kulübün parasını şahsi menfaatler için kullanma,oyuncuların menajerlerini arayıp siz çekilin deme,taraftarı yıllardır süründürme,açık tribünün üstünü kapatmama... say say bitmez.es es camiası bu yüzden yönetime dolmuş durumda ve haziranda kongre var.kulübe para yağarken milyonlarca euro borca girmemiz ve oyuncuların paralarının ödenmemesi halil ünalı sıkıştırıyor. zaten sözüne pek güven olmaz. eskişehir'de herkes yaka silkeler. fener son anda daha fazla para verdiği için sözünden caymış ve fenere oyuncumuzu satmış.alperin morali bozuk,ona sadece anlaştık biz sende fenere gideceksin denilmiş.biz alper'i çok seviyorduk ama bu yönetim onu istanbul takımlarına pazarlamak için çırpındı ve bizim onurumuzu kırdı.umarız alper kardeşimiz başarılı olur.direk avrupaya kapağı atar.
6s kediler bu durumda alperi değil ama 3'ün 1'ini almış * nani'yide kap'a bildirin bişey denicez hahaha.
(bkz: sönüp giden bir yıldız daha) gsye gelseydi avrupaya falan gidebilirdi. fbde söner.
ne ara fenerbahçeye geldi lan bu dedirten. dün akşam galatasaraydaydı minaki. ayrıca fenerbahçeye gelmesi gayet saçma olmuş, abi bu adama bu kadar para verilir mi ya. kendisi "aykut kocaman beni tribine oynatmazsa sikerim sözleşmeyi" diye anlaşma yapmadıysa fenerbahçeye gelmesi gene çok saçma.