bugün

beni ankarada tutan en önemli faktörlerden birisidir.beştepe tarafına ne zaman yolum düşse mezarını
ziyaret ederim.bazen kabri başında durur düşünürüm bazende ağlarım.merak etme partin emin ellerde.
Kanı türk, lafı türk, adı türk olmayan köpeklerin Atsız'la karşı karşıya getirip Atsız'a bahaneyle hakaretler yağdırdığı büyük lider.

Ulan Milliyetçi desen milliyetçi değilsin, Türk desen Türk değilsin, adam desen adam değilsin kimsin de Bu millet için tabutluklara girmiş, hatta birisi hayatının son günlerine yakın bile hapislere türklük sevdası yüzünden düşmüşken konuşuyorsun*?

sen git kendi arap, kürt soydaşlarınla Hz Ali'yi, Hasan'ı, Hüseyin'i iyi ki öldürdük, yezid de muhteşem adamdı, muaviye gibisi yoktu diye arap, kürt siyasetiyle ilgilen.
tip olarak inanılmaz derecede israil'lilere benzemektedir.
1 trilyon 300 milyarlık servet.

yeni para ile 1 milyon 300 bin tl. dolar üzerinden yaklaşık 900 bin dolar...

servetmiş...
peh.

bugün türkiye'de kaç bin dolar milyoneri var?

bahsettiğiniz insan alpaslan türkeş.

albay rütbesi ile ordudan emekli olan, yurtdışı görevlerde bulunan, yıllarca milletvekilliği ve hükümet ortaklığı yapan biri ve bahsedilen servet denilen meblağ sadece komiktir.

tayyip'in kaynağı belirsiz milyar dolarları, gemicikleri, sümeyye'ye 20-25 gibi gitmesi lazımları bir kenarda dururken şeref ve onur timsali bir insanın masum serveti de bu satırlara konu oluyor ya...
diyelim ki bugün topraktan iki kişi dirilecek kim olsun diye sorsalar kesilikle mustafa kemal atatürk
ve alparslan türkeş derim.mustafa kemal atatürk vatanı kuran alparslan türkeş ise vatanı kurtarandır.
her daim çamur atılsada onu sevenlerin herşeyi bildiği ve onu bir kaç çapulçuya
rağmen sevmeye devam edeceği son başbuğ.
köpeklerini düşmanların(!) üzerine salmaktan çekinmezdi.
takım elbiseyle banyo yapan ülkücü arkadaşların fena gaza gelerek vatan kurtardığını iddia ettiği amerikancı, natocu, kontrgerilla şefidir. Türk tarihinin unutulmaz faşist piyonlarındandır.
"Türkler ne kadar Türkse, Kürtler de o kadar Türktür, Kürtler ne kadar Kürtse Türkler de o kadar Kürttür" sözünün sahibidir. kendisine ve ideolojisine karşı faşist yaftası yapıştıranların da objektifler se biraz şerefleri varsa o ideolojiyi biraz olsun anlamaya ve öğrenmeye çalışmaları gerekmektedir.

(bkz: türkçülük)

konuyu desteklemek için mehmet akife başvuracak olursak;

Türk Arapsız yaşamaz, kim ki 'yaşar' der delidir,
Arab'ın, Türk ise hem sağ gözü, hem sağ elidir.
Veriniz baş başa; zira sonu hüsrân-ı mübin,
Ne hükûmet kalıyor ortada, billâhi ne din!
'Medeniyyet' size çoktan beridir diş biliyor;
Evvela parçalamak, sonra da yutmak diliyor.
Arnavutlar size ibret olacakken halâ,
Ne bu şûride (bulanık) siyaset, ne bu fâsid dâva?
Görmüyor gittiği yanlış yolu, zannım, çoğunuz,
Size rehberlik eden haydudu artık kovunuz!
Bunu benden duyunuz, ben ki evet Arnavudum...
Başka bir şey diyemem... işte perişan yurdum!.."

mehmet akif ersoy(ben arnavudum şiiri)

yine bir diğer türkçü yazar ziya gökalp türkçülüğün esasları kitabında ırk atlarda aranır demiştir.

kısaca türkçülük etnik temelli bir ideoloji değildir. savunulan sadece bu coğrafyanın kültürel bütünlüğünü koruma ve ayrışmaya son vermektir. bu toprakların kültürünü hamurunda barındıran herkese türk denilmiştir siz isterseniz kürt de diyebilirsiniz ama ne türk ne de kürt bir ırk ismidir burada zira dünyada safkan türk ararsanız anca 50 bin civarında bulursunuz. türk denmesinde yatan nedene bakarsanız da arkasında 1000 yıllık tarihi gerçekleri bulursunuz sevr anlaşmasının orjinal ismini bulursunuz avrupanın doğu halklarına verdikleri ismi(türk) bulursunuz. abdülhamit in filistini isteyen yahudilere verdiğiğ cevapta bir çok kez geçen türk kelimesini bulursunuz. o kadar uzağa gitmek istemiyosanız da daha birkaç ay önce ülkemize gelen arjantin devlet başkanının "biz ülkemizdeki araplara türk diyoruz" açıklamasını bulursunuz.

ideolojiniz ne olursa olsun diğer düşüncelere saygı duymak zorundasınız. birilerine faşist derken onlara düşüncelerinde özgür oldukları halde köpek derseniz faşist olan siz olursunuz. ben kapital okumuş bir ülkücü olarak sizlerin de dokuz ışık veya türevlerini(ziya gökalp v.s) okuması gerekir. en azından birbirimizi anlamak için buna ihtiyacımız var.
sanıldığının aksine cia'den dah çok mi6'ya yakınlığı ile tanınır. görevi türkiyedeki ateşli milleyetçi gençleri britanya'nın çıkarları doğrultusunda fiziksel çatışmalara sürüklemek ve gerekli kaos ortamını sağlamaktır. mossad tarafından öldürüldüğü de iddia edilir.

http://www.takvim.com.tr/...es_sakin_apoyu_getirmeyin
sevenlerinin arkasından bir fatiha okuyup sağa sola bakmaması gereken lider.
60 darbesinde aldığı aktif rol ve sonrasında sözümona pasifize edilmek adına gönderildiği yurt dışı görevinden, ülkücülük manifestosu ile dönmesi bana oldukça karanlık gelen siyasi sima.
dokuz ışık ve ülkücü manifesto türk milliyetçiliğini hiç olmadığı kadar yıpratmıştır.
ittihatçı geleneğin on yıllarda inşaa ettiği dev gibi bir yapıyı o kadar süratli yıkmıştır ki akıl sır erdirmek mümkün değil.
her şeye rağmen allah taksiratını affetsin.
hem darbeci hem milliyetçi, darbeyle indirdikleri hükümet menderes hükümeti lakin aynı zamanda muhafazakar da kendisi.
28 şubattan bir ay sonra ölmüştür. yaşamı ve ölümü karanlık geliyor bana. nedense bazı konular araştırılmıyor ülkemizde. oğuz atayın dediği gibi;
bize en uzak olan tarih, yakın tarihimizdir.
Her ölüm yildönümünde eksikliğini daha derinden hissettiğimiz, bıraktığı boşluğun büyüklüğünü daha iyi kavradığımız merhum Başbuğ'umuz Alparslan Türkeş'i sonsuz şükranla anıyor, eserine sahip çıkacak nesli arıyoruz.
kendisi o kadar milliyetçiymiş ki, isviçre bankaları olsun, ingiliz bankaları olsun, öldükten sonra çıkan milyon dolarlarını alabilmek için çocukları gaztelere haber olmuştur.
gazi üniversitesinde ki fanlarının, 'diğerleri'ne faşizan tavırlarla yaklaşarak zorla takım elbise giydirip mezarına götürdüğü kişi.
ruhun şad, mekanın cennet olsun başbuğum.
kendisi türklüğün başbuğu ise ben türklüğün ne demek olduğunu kesinlikle bilmiyorum demektir.
kendisine sahip olmadığı meziyetler bahşeden adamlar arasına rahatlıkla katabileceğim alparslan türkeş her şey olabilir ama türklük ülküsünün başbuğu olamaz, olamadı.
60 darbesinin kilit ismi, darbeciler tarafından bile sürgün edilen(bilerek dış göreve gönderilmiş olabilir. o zaman durum daha da vahim) sürgünden döner dönmez, darbeci kişiliğini adeta soyunarak gelmiş ve türklüğün sözde nizamını kaleme almış ve ülkü ocakları adı altında 80 darbesini hazırlayacak mekanizmalardan birini kurmuştur.
yeri gelince cumhuriyetçi, yeri gelince fetullahçı olmuştur.
hatasız kul olmadığını bilmesi gerekenlere özellikle duyurulur ki sözümona başbuğlarının hataları saymakla bitmez.
eleştirilerimize allah rahmet eylesin ve taksiratını affeylesinlerimizi de eklemesini bilecek kadar aslımızdan haberdarız çok şükür.
darısı kendini ülkücü olarak adledip, farkında veya değil, türklük ülküsünün dibini oyan abilerime, kardeşlerime.
allah taksiratınızı şimdiden affetsin.
zira çok duaya ihtiyacınız olacak.
benimkine de, benden öncekine de, taş devri insanının duasına da.
homo erektus el açmışsa eğer, dua edinde sizin içinde af dilemiş olsun.
ÖLEN BEDENiMiŞ, AŞıKLAR ÖLMEZ !!!

Hakka yürüyüşünün seneyi devriyesinde mekanının cennet olmasını dilediğim lider, rahmetle anıyoruz..
(bkz: türk ün lideri türkeş)
günümüz siyasi buhranları içerisinde eksikliğini iyice hissettirmiş büyük lider.Allah rahmet eylesin.
jean christophe grange'ın kurtlar imparatorluğu adlı kitabında hakkında değişik bilgiler edinilen insan.
Vefatının üstünden yıllar geçmiş olsa bile ardında ne kadar çakal bırakmışsın ki kuyruğu acıyan, yıllar geçti hala geçmemiş sancılar. ardından havlayan çakalların kuyrukları hala elimizde. için rahat olsun. Allah rahmet eylesin. Ruhun şad, mekanın cennet olsun.
ölürken yanında beraber yarattığı ideolojiyi de götürseydi keşke.
şimdi arkasında bıraktığı insanları görse, kendisi bile utanırdı sanırım.
ama yine de, ruhu şâd olsun.