bugün

Yaz aylarında turkiyeye giris yaparak agızları tatlandıran akrabadır, candır.
Meşhur olmuştur.
Sevilesi akrabadır candır bitanedir o.
(bkz: fakirliğin ispatı)
sevilen insandır.

o çikolatayı yedikten sonra burada ki çikolatalar ne oluyor sorusu akla gelebilir.
Hiç yurtdışında akrabam olmadığından dolayı tüm arkadaşlarımın yaşadığı ve benim hep özendiğim durumdur.
almaya dan çay getiren akrabadan daha sevimlidir.
Yolları gözlenir.
keşke ikinci bir hayatım olsa deme sebebi olabilir.
o kadar mesafeden, üstelik yaz aylarında, eritmeden o gıdayı getirebildiği için bile takdir edilmelidir.
Teyzem olur, hele de eniştem çikolata fabrikasında çalıştığından dolayı kovayla sürmelik çikolata getirdiklerini bilirim. Diğer çikolatalar da cabası. Çok tatlı, şirin mi şirin akraba tipidir.
En sevdiğim akraba çeşidi. Ne güzel bir akrabadır o. Yakında almanyadan gelecek olan varsa akraba olunur.
likörlüsündender getirir arada. canım çekti yine bak.
burada yediklerimiz çikolata değilmiş dedittirir.
artık bir klasiktir... kiloyla felanmı alıyorlar lan der insan...
(bkz: moser roth chili)
Dededir o dede. Hep iki tane bavulla gelirdi ve bir bavul sadece çikolata ve benim şu çok sevdiğim dilim peynirlerle dolu olurdu. 6 yaşlarındaysanız ve bavuldakilerin sadece size ait olduğunu biliyorsanız yaşadığınız mutluluğun tarifi yoktur arkadaşlar.
Vardı böyle tipler.
ço sevilendir. genelde bu bahsi geçen kişi ben olurum. en güzellerinden en sevdiklerime getiririm. eheh.
cavırın milkası bile başka.
eskiden güzel çikolatalar getirirlerdi, şimdi çoğunu türkiye'de bulabilirsin ya da bizim almancılar pinti oldular.
(bkz: nussknacker)
çikolata, alamancı gayfesi ve şampuan (ne alakaysa)
türkiye'de yediğinizden daha iyi çikolata yiyoruz demeye çalışan biri olabilir. ama öyle değildir. ehehe.
Güzel bir aile kültürü bence, bazen diyorimki öyle bir akrabam olsa hiç fena olmazdı.