bugün

(bkz: irade)

"ölmene neden olacak merak etme" dedirtir.
bunu silen moderatör şirke girer. sakat durum.
insanın kendi haline binlerce kez şükretmesine sebep olan boş insan modelinin lakırdısı.

bu da sana gelsin liseli.

https://www.youtube.com/watch?v=PkSdMOf2WPU
allah varsa (ki elhamdülillah olduğuna inanıyoruz) seni kahretsin başka bişey istemez...
varlığını yokluğunu düşündüğün beyin hücrelerini tek tek sikeyim .
allahın bir kenara yazdığı cahil yazarın açtığı başlıktır. basit beyinlilerin allahın varlığını sorgulama yöntemlerindendir. nasıl olsa öleceksin dedirten laf.
Siktir ya haha gülmekten öldürmüş önerme. Uçan spagetti canavarı engel olabilirdi aslında, şanslısın.
allah in umrunda bile degilsin. (bkz: bir de boyle dusun) gb
temel ben allaha inanmıyorum demiş, arkadaşı dursun da : ula allahında çok umrundaydı demiş!
ben artık soğukta kalınca üşüyen penguene inanıyorum. bu kadar net ve acık anlatımla tüm inanç dünyamı değiştiriverdi. kafamda artık soru işaretleri yok bunca yıl bunu nasıl düşünememişim, demek ki bir taraflarımın soğukta kalması gerekiyor.

gülüp geçtiğim hayal ürünüdür.
(bkz: olum salak mısın ya)
Zeki yazar söylevi. Fakat yalnız başlıkla.
(bkz: kuranda çelişki buldum ya insanı)
[kat: Ahirette göte girecek entryler]
Allah varki senin gibileri gorup ibret alalim diye engel olmamistir
(bkz: hacivatla karagöz neden öldürüldü)
ulan deyyus, sen kimsin ki allah sana vazife virsün?
Allahı haşa hizmetkarı sanan yoksun insan beyanıdır.
Sen elbet bu tarafa geliceksin. Şimdi yorma beni ufak tefek başlığınla, eğlen az ötede demişte olabilir. Çok takılmamak lazım.
Dedi yeni ateist olmuş ergen.
Ya sen harbi harbi Yüce Rabbimin senin saçma oyunlarınla uğraşacağını mı düşündün yani bunu mu hayal ettin ya valla de ???
adam mantıklı yazmış aq .
Zallah var ama o da sallamadı sanırım. Yoksa zall ateist midir?
basit bişiy söyleyip gidicem, cem yılmaz, hakan hepcan'ı muhatap alıp laf söylediğinde ne dedik, ay cem'e hiç yakışmadı, hakan hepcan kim ki sen onu muhatap alıp çocuklaştın küfürleştin dedik dimi?

senin gibi bir ahmağın böylesine aptalca bir söylemine ne karşılık verebilir ki yaradan?

es sabur, o çokca sabırlıdır...
ateistlerin allahın olmadığını inandırmaya çalışma yöntemlerinden sadece biri.
ateistlerin allahın olmadığına inandırmaya çalışma yöntemlerinden biri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar