bugün

önce bir geriye dönüp necmi hani yoktu lan bakışı atılır. daha sonra aslında ben.....
god was never on your side.
allah'ım yalnız sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. her türlü hamd sanadır.
adnan Şenses'inde dediği gibi - allahım bu dünyaya ben niye geldim.
Vucud sagligim yerinde cok sukur ya akil sagligimi naptin boyle?
Allahim bizi affet, bilmedigimiz yanlis soyledigimiz haddimizi astigimiz her sozumuz icin bizi affet.
Ne habersin ne türksün
Seni gören yollara dökülsün
Yandı dertler bitti tasa
Ben kurbanım bu cambaza
iki gözüm kadar eminim sen..
an itibariyle merak edilen şeylerdir efendim.

mesela ben "neden?" diye sormak isterdim.

"o kafa tutan götü kalkık şeytanı tek bir hamlesiyle yok edebilecek güce sahip birisi olarak neden onunla iddaya girmeyi geçtin?" derdim, yani muhtemelen daha düzgün bi şekilde söylerdim ama konunun özü bu olurdu yani.

neden?
hiii bro.
yak beni can yakmayı seversin.
behzat ç misali uzun uzun bakıp "senin adaletini sikeyim."
aynı zamanda kişinin allah tasavvurunu da yansıtır. bu bakımdan değerlendirmeye değerdir.
yalnız başına ne yapıyorsun? gel bir sigara yak, bir bira al ve rahatla dostum.
iett bedava mı buralarda?
inanmıyoruuum!
herkes aynı şartlar altında değilken neden aynı şeyler hakkında sorumlu tutulduk? adeletsizlik değil miydi bu.
(bkz: hi allah)
şeytan buralarda mı?
Allahım sana geldim yarebbimmmm.
bu oyun niye.
sakız çiğnemek orucu bozuyo muydu gerçekten?
Affet yarabbim.
Hello,
it's been long to see you. As you know my soul belonged to you before you sent me to this f*cking world.
Allahla kul arasında geçebilecek bir monologdur.
Olmayacak sözler. Bir kere cennete girmeden allah ı göremezsiniz. Birde sanki allah a bir hesap sorma durumu var burda. Sen kimsin yaradana söz edersin.

Allah müsade ederse eğer af dileme sözleridir. Gerisi o na kalır. ister af eder, ister azab eder. Selam ve dua ile. Evet.
"hangisi gerçek dindi şimdi? kazanan din hangisi?" sorularındaki sözlerdir. zira "allah" olarak belirtilen tanrı başka bir dinin tanrısı da olabilir. kimlerin kazandığını görmek, bilmek hakkımız, kanımca.
güncel Önemli Başlıklar