bugün

Yakında allah diye kükreyen aslan türbeside açılır. Gidilip mumlar yakılır, ipler bağlanır, aslan öpülür, koklanır, beslenir. Ve eski totem günlerine geri dönüş gerçekleşir. Ama normaldir, büyük olasılıkla açlıktan kükreyen hayvanın Allah dediğine inanan zihniyet, buna da inanır. Ayrıca evrim teorisi kanıtlanmıştır. Artık hayvanlarda konuşabilmeye başlamıştır. (bkz: canım türkiyem)
hayvanlar alemini imana davet eden aslandır, ne de olsa kraldır
(bkz: kükrerken sarı kanarya diyen aslan)
artık illallah demeye başladığı tahmin edilen aslandır.
bir bebeğin doğuşunu, bir çiçeğin açışını allahın bir mucizesi olarak görmeyi yeterli olarak bulmayanların ortaya attığı iddia.
(bkz: evrime inanan pembe dötlü kongo babunu)
fenafillah mertebesine ulaşmış olan aslandır..
ya bi''r'' gidin ya. hayvan garipten sesler çıkartıyo bunu bile bi''r'' yerlere çekmek hangi aklın ürünü acaba? yakında herhalde osuruken diye versiyonu da çıkacaktır bunu. lütfen mantıklı olalım biraz. ''HERKES TANIM YAPMIŞ NE GÜZEL DEGiL Mi?''
haberde, halkın iddiasına göre diğer aslanları da kendi tarafına çekmiş hep beraber zikir yapıyorlarmış. ne diyelim kelimeler kafi değil. allah inancı için bu şaklabanlıklara ve hurafelere gerek yoktur. gece vakti şehir ışıklarından uzak bir yerde gökyüzüne bakın yeter.
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=58727

edit: linkte alttaki videoyu izledikten sonra aslanın sözleri allah tan çok "dağılın lan" a benziyor gibi. adamın başına üşüşür sabah akşam filme çekerseniz böyle ayarı da yersiniz.
dönemimiz milli eğitim bakanlığının hazırladığı ilköğretim kitaplarında yakında görmeyi umduğumuz hadise.
sanılanın aksine allah allah demektedir.
-golyad abi bu kalabalık ne?
-allah allaaaah ben de anlamadım.
allah var, ona inancım sonsuz. allah'ın varlığını kanıtlamak için insan'ın konuşmasını veya düşünmesini gösterseniz, süpersiniz derim. ancak aslanın birisi "auuuvvvvv" dedi diye. "evet evet allah diyor" deyip karşısında ki, aslan "auuuvvvv" dedikçe, "allah'u ekber" diyenlere gülesim geliyor. hatta geldiği gibi gülüyorum da.

allah'u ekber demek için aslan'ın kükremesini bekleyen zihniyetlere; siz içinizden geldiği gibi söyleyin bu cümleyi.. aslan'ı beklemeyin. inanın doğa da aslanın kükremesinden daha fazla kanıtlayacak güzellikler var allah'ın varlığını.
"Ben peygamberim" diyerek ortaya çıkan ve yine kendisinin kurduğu sözde dergahlarda gözleri kör olmuşçasına bunlara ibadet eden, ayaklarına kapanan ve ya kendilerine herşeyi yasakladığı için bir mağara hayatından farksız yaşıyor iken, o taptığı, şirk koştuğu şeyhinin villasına gidipte romatizması için!!! yaptırdığı havuzu, lüks yatağının başucundaki plazma televizyonu gördüğü halde yine onun peşinden koşan ahmakların olduğu bir dünya ve ülke için az bile abartılmış haber.

kör olmuş beyin ve gözlerini açıpta bir etrafa bile bakmadan dini ve allah'ı aslanın ağzında aramalarının sonucu olan ve ülkemiz için şaşırılmadık bir olay bu ayrıca.

Geçenlerde sözlükte ki bir başlığı hatırlatıyor ister istemez.

(bkz: namaz kılan adam görünümündeki ağaç)

Oradaki ağaçtan farkları yok bunlara inananların benim gözümde.

(bkz: bsg)
neyseki ya allah demiyor. maazallah parca pincik eder bu adamı ..
Cuk diye oturacak sanırım.

(bkz: fabl)
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
Cuma günleri vaaz veren çıkarcı imam tarafından şöyle yorumlanabilir.

Sevgili Cemaat,

Geçen gün internette surf yaparken bir haber okudum.Aslan kükrerken Allah demiş.
sayın Cemaati Müslüm artık insanlık o kadar yoldan çıkmıştır ki Yüce Rabbimiz insanlığa böyle mesajlar yolluyor.

Tabi daha sürer böyle ama kendimde yazacak hayal gücünü bulamadım..

Ayrıca yıllar önce şu haberlerde tarafımdan tespit edildi

(bkz: Secde Halindeki Ağaç)
(bkz: Ufo Gören Masum Köylü)
(bkz: Dağın zirvesinde Arapça Allah yazısının çıkması)
http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3430&oid=2 daha neler gorecegiz ulkemizde acaba diye kendime sormama sebebiyet veren olay ayrica aslanin sesi kayit edilip kiyamet alemeti diye satiliyormus. birde bu haberi okuyunca gecen yil avrupanin sondan 2. iq seviyesi olan halki secilince kizmistik arastirmacilara, bence fazla alinganlik yapmisiz.

ediT: yanliz bu habere hurriyete yapilan son 3 yorum guzel. (bkz: yaran okuyucu yorumlari)
yakında bir fon müziği oluşması muhtemel haber. bizim medyamızdan beklemiyor değilim.

bir aslan allah dedi
minik fare zikretti
fareye uydu kedi
kedi hak yolunu buluverdi.*
aslanlar bile imana geliyorda biz hala neden gelmiyoruz diye bir sormamız gerek kendimize...
(bkz: kükrerken kükrüyorum ben diyen asLan)
izmir hayvanat bahçesinde bulunup, diğer aslanlarla birlikte zikrettiği iddia edilen aslan. tez vakitte hayvanat bahçesini tekkeye dönüştürmeli yada aslan ölünce kafesini yeniden düzenleyip aslan baba türbesi diye ziyarete açmalı. evet yapmalı,hatta aslan baba tarikatinide yurdum insanının hizmetine sunmalı,meli...,malı...
bu hızla giderse bayramda kurban kesmesini bekleğimiz aslandır.
(bkz: kükrerken allah diyen insan)
zikreden aslanlar huzurlarınızda
Y.S.
Moskova Sirki, bakmış bir aslan ihtiyarlamış, iş göremez duruma gelmiş, maharet sergileyemiyor, seyircileri memnun edemiyor, yaşlı aslanı izmir Hayvanat Bahçesine vermiş.
Moskova Sirki, bakmış bir aslan ihtiyarlamış, iş göremez duruma gelmiş, maharet sergileyemiyor, seyircileri memnun edemiyor, yaşlı aslanı izmir Hayvanat Bahçesine vermiş. "Golyad" adlı aslan yeni yerine yerleşmiş. Yerleşmiş ama, yaşlı aslan bir garip haller sergiliyor, "Allah, Allah" diye kükrüyor. Yani, Moskova sirkinin aslanı birkaç günde hidayete ermiş. insan merak ediyor tabii, acaba bu yaşlı aslan Moskova sirkindeyken dindar mıydı? Mesela gavur aleminde olduğuna göre istavroz çıkartıyor muydu? Yada arada bir, hafta sonları kiliseye gidip günah çıkarmışlığı var mıydı? Moskova'da bulunduğu sırada, diğer aslanlar arasında misyonerlik faaliyeti sürdürmüş müydü? Sürdürdüyse başarı sağlayabilmiş miydi? Hafta sonları toplu ayin yapıyorlar mıydı? Yine önemli bir mesele, kendileri Ortodoks muydu, yoksa Vatikan'a mı bağlıydı? Eğer Ortodoks'sa Fener Rum Patrikhanesi'yle bir ilişkisi var mıydı? Aslan'ın "Allah Allah" diye kükrediğini duyuran yetkililer bu konuda bir açıklama yaparlar herhalde. Fakat hayvanat bahçesindeki aslanların hikayesi bu kadarla da kalmıyor. Yaşlı aslan "Allah Allah" diye kükremekle, huşu içinde gerinmekle kalmıyor, diğer aslanları da tanrı yoluna sevk etmek için faaliyetlere başlıyor. Belli ki, kısa zamanda bu yönde de büyük başarılar sağlamış, aslanlara doğru yolu buldurmuş. Çünkü, yaşlı aslan "Allah Allah" diye kükreyince diğer aslanlar zikire başlıyormuş! Hey hayvanat bahçesi idarecileri hey! Siz nelere kadirsiniz! Aslanı son demlerinde hidayete erdirdiniz. Diğer aslanları onun aracılığıylan hizaya getirdiniz. Zikir işlerine bile başlattınız. Böylece, devlet idarecisi olabilmek için gereken "iki koyun gütme" şartının çok ilerlerine geçtiniz. Çok yüksek mevkileri hak ettiniz! Aslanları bile hizaya getirdiğinize göre, siz bu memleketi üç günde dize getirir, hidayete erdirirsiniz. Ki, henüz ayrıntılı bilgi yok ama, Allah bilir bu aslanlar, başlarında yaşlı aslan, namaz da duruyorlardır! izmir Hayvanat Bahçesine gidenler, aslan kafesinden "Allah Allah" diye kükremeler duyarlar ve diğer aslanları zikir ayininde görürlerse şaşırmasınlar. Aslanlar hidayete erdiler. Yine yaşlı aslanı maymun kafesinde falan görürlerse panik yapmasınlar. Yaşlı aslan dinsel faaliyette bulunuyordur, o kadar!

http://www.evrensel.net/haber.php?haber_id=2085