bugün

esedin askerlerine tecavüz timleri kurmalarında ilham veren askerlerin ülkesi için söylenmiş cümle.
ırakta anası, karısına tecavüz edilmemiş olsa da amerikaya annesini yollayacak türden canlıların söyleyeceği söz.
(bkz: akp zenci sever)
bir kısım ak partilinin duasıdır ancak, mısır da darbeci sisi'ye sahip çıkmasalardı allah çok daha fazla razı olurdu.
daha iki gün önce akpli olmayanlara küfretmek için sisi'ci amerikan yalakaları diyen tipler şimdi abd'ye osmanlı'nın devamı deyip rahmet okuyorlar he mi? vay be, helal olsun bizim dindarlara onlardan döneğini görmedim şimdiye kadar.
Muslumani imanindan eden dua (bkz: timur tas ucar)
babadan oğula nesil bunlar amk. dün 6. filo'yu kıble yapan babaların, bugünün duacı veletleri.
kafası basmayan bir sürü cahil cühelanın mantığıdır... hocaefendilerini koruyup kollayan amerikadır. sevgili boşbakanlarını getiren de..

anlamayan arkadaşlara sesleniyorum. son yıllarda ne söylemedikleri yalan ne de yapmadıkları ikiyüzllülük kalmadı..

öso esad'a suç atıyor kimyasal silah kullanıldığını ama kendi görüntüleri var havanla atarken ?!?

yine kendi görüntüleri var alevi kürt çocukların başını keserken ?!?

Mısır'da eşi ölen birinin öldükten sonra onunla cinsel ilişkiye girmesinin caiz olduğuna dair fetva veriliyor...

şimdi bu adamlardan mantıklı bir şey bekleyene soruyorum... Kardeş ne içtin sen?
razı olsun tabi mamalarını hergün düzenli olarak veriyor amerika.
emperyalistlerin ibretlik geri vitesi'ne dönüşmüştür.

şimdi acaba ne içi dua ediyorlar?

'allah düşmanımdan razı olsun.' diyebilecek kadar uşaklığı yalayıp yutmuş bir dalkavuğun inandığı allah benim allah'ımla aynı mı olacaktı?

hangi düşman mı?

ahanda işte bu düşman:

görsel