bugün

ateist kızdır.

evleneceği erkeği de öyle seçer.

rock sever, siyah sever, turşu sevmez.
boşa yaşıyor götünü kaşıyordur.
(bkz: tez kellesi vurula)
allah hidayet versin .
Müslüman değildir. Belki sansürlediğiniz herhangi bir tanrıya inanıyordur.
allah'a inanmanın allah'a inanmamaktan daha risksiz olduğunu bilmeyen kızdır.

hayırlısı.
Japondur, Budisttir.
Tercihlerini yapmış ama Türkiye'de yaşadığı müddetçe devamlı yargılanacak insandır. O yüzden devamlı her yerde ateist olduğunu söyleyip gereksiz muhabbete gitmemelidir. Sonuçta düşüncesi kendinedir.
Benimdir o ellemeyin. ilerde bulursam basarım nikahı.
gelsin evlenelim.
Tehlikeli bir kızdır. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz. inansın ama kapanmasın.
ben de talibim kendisine. gelsin hemen evlenek.
gelsin evlenelim diyenler başka dinlere mensup dahası radikal şekilde o dinlere inanan kadınlar da bu kategoriye giriyor. yani yağmurdan kaçarken doluya tutulmak da var işin ucunda.
septik biri olabilir. düşünerek onun olmadığı fikrine ulaşmış olabilir. onu hiç sorgulamadan kendini onun var olduğu düşüncesine teslim etmek istemiyor da olabilir. varlığını en baştan beri kabul eden biri olsa bile bu septikliğini de sürdürebilir. çünkü tanrı hakkında kuşkucu olmak demek sadece onun yokluğunu benimsemek ya da ona karşı suç işleyerek onu yok saymak anlamına gelmeyip onun varlığına yine onun bahşettiği aklı kullanıp onu sorgulayarak ulaşmaya çalışmak anlamını da taşır ki düşünen bir varlık olan insanın tanrıya ulaşım aracı olarak bu yolu benimsemesi kadar güzel ve mantıklı bir yol olmazdı sanırım. kısaca ben buradaki inanmamayı sadece bir tanrı yokluğunun temsili yerine ayrıyetten bir kuşkuculuğun temsili olarak da yorumladım.
tek tanrıcı bir inanç olan allah inancına sahip olmayan kızdır.
Kendine inansın yeter. Kızıdır o da olur.
görsel
ateist kız ağlıyordu, nolur mümin irkekler beni alın diyordu.
mümin irkekler yüz vermiyordu, ateyiz kız üzülüyordu.
birlikte tam bir günah gecesi yaşayabileceğiniz kadındır.
herkesin inanclarina saygi duydugum gibi, bu saygimi cinsiyete gore arttirip azaltmam. saygi duyarim. arkadasim olur kendisi. kalitelidir de. insan sevdikten sonra ne bakireligine bakar, ne dini inancina...
günah işliyordur. bir tercih meselesidir. günahı sevabı kendine kimsenin yargılamaya hakkı olmayan kızdır.

sevişin sevap işlersiniz ama evlenmeyin günah olur.

(bkz: allah akıl fikir versin)
Allah a inanmayan erkekle eşdeğerdir. Kimseyi bağlamaz bir durumdur.
salaktır malum facebook sayfasından etkilenip olmuş sünepe kızdır büyük ihtimal islam hakkında hicbisey bilmemekle beraber aileside cahildir en kullanislisi uni 1.sınıftır sonbahar gelsin hepsini bi güzel kullanıp atıcam muhahahahaha.
ateisttir. kız inanmayınca ıııığ erkek inanmayınca ooğ. çünkü inanmayan kız namussuz değil mi?
ölü gibi halleri vardır kullanılıp kullanılıp terk edilmiş gibi.