bugün

elimdeki şişe eğer ki alınırsa alan kişinin arkasını dönmesini rica edip o şişe ile gerekeni yaptıktan sonra başlatacagım kampanyadır.

şimdi yasağımıza kadeh kaldırıyoruz yazardaşlarım. Çakır çakır olunuz.
(bkz: alkolüme dokunma abijim ya gel öpeyim)
bukowski esintili kampanya. 'birama dokunursan dişlerini ağzına dökerim.' filan..
(bkz: sakin ol müptezel)
sonuna kadar destek vereceğim ve şişemi şerefine kaldıracagım kampanyadır!
götünüde yırtsan bu hükümet olduğu sürece devam edilecek rejimdir.
sonunda birinin adı şişe irecep olursa şaşılmaması gereken kampanya.
güzel bir kampanyadır. desteklerim.

belli değil miydi? bu duruma gelineceği.
(bkz: ben senin iyiliğin için söylüyorum evladım)
tüm boş şişe koleksiyonumu molotof kokteyller için feda edebileceğim can kampanya.
şu dakikalarda cüneyt özdemir'in twitterda "yetmez ama şerefe" mottosuyla desteklediği durum.
(bkz: şişeme dokunanın kıçına sokarım kampanyası)
görsel
görsel
(bkz: dokunmayın şabanıma).
(bkz: sarhoşken açılacak başlıklar)

eksilerken yanlışlıkla artıya basmayın..
http://alkolumedokunmaseninagziniyirtarim.com.tr
içkisini paylaşmak istemeyenlerin kampanyasıdır.ayrıca promosyon olarak;
''kampanyaya katıl sende içkini yırtık ağızdan iç'' i benimseyebilirler.
http://www.mersinmarina.com.tr hiç korkmayın sevgili kardeşlerim görmüş olduğunuz linkte yapımı baharda tamamiyle bitmiş olacak muhteşem tesisi amerikalı bir firmayla ortaklaşa devletten 50 yıllığına kiralayan sayın başbakanımızın oğludur.söz konusu tesis içinde en az 2 bar 6 adet de içkili cafe restoran olacaktır,hayırlı uğurlu olsun;arkamızda tayyip var her türlü içeriz.*
(bkz: alkolüme dokunma senin ağzına sıçarım) şeklinde değiştirilmesi gereken kampanya.
aynı zamanda twitter'da bilindik isimlerin yasağa yaklaşımlarında ötürü yapılması kaçınılmaz olan kampanyadır.

"alkol yasak, ogrenciler haremlik selamlik bla bla. bari destekli sutyenleri de yasaklayin kandirikcilar, azdiricilar, bir de tehlikeliler" .puccaa pucca
"halbuki en iyi kendilerinin biliyor olması lazım! yasak olduğunda daha cazip olduğunu... bütün sapıklar boşuna cemmatçilerden çıkmıyor..." eştensel günlük
"kır düğününde içki yasak da zula dediğimiz şey bunun için var zaten. masa altından çeken bi neslin çocuklarıyız lan biz." üzgör
"ben bakkala bi bira almaya gönderemeyeceksem n'apayım lan 3 çocuğu!" evrim güvenç
"müslümanlara şarap haram edilmiştir derler, içmene bak, haram işlemeyen müslüman nerde?" hayyam
"sen varken nasıl içmeyelim tayyip?" calpsoy
"cüretini cahillikten ve gericilikten alan beyni örümcekliler; siz kimsiniz de sosyal yasaklar koyuyorsunuz! #ickimedokunma" yeliz aydemir

ve yüzlercesi
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete haline gelmiş ülkemin insanlarının tepkisidir.
şimdi ey akp ye oy verip demokrasi bekleyen, ülke düzeliyor diyen başı açık perdesiz bayanlar, başı kapalı oyuncak haline gelmiş kapalı bayanlar ve siz sapık olarak görülen beyler hiç mi pişman değilsiniz? değilseniz helal olsun diyorum ve merak ediyorum hayır olsun diye beyninizi nereye bağışladınız?
ayyaşlar tepkili desenize,
Ehi ehi ehi
Ayrıca nasıl yırtacağınız merak konusu
Öpüceemmm diye bağırırsınız ancak.
bir kere öpiyim mi polisim...
şişeye oturtacağımız kampanyadır. kimse kimsenin özgürlüklerine karışamayacak diyipte evet oyu alanların ne kadar iki yüzlü olduğunu gösterir. (bkz: yetmez ama evet)
ağzını yırtarımla çok etkili olmuş gerçekten. sanırım bu tehlikeyi görüp istifa ederler artık.
müslüman bir ülkede başötüsü yasağı varken içki yasağının bu kadar büyütülmesi nedendir diye sormazlar mı insana. referandumda hayır veripte o muhteşem asker anayasasını mı destekliyecektik o dönekler gibi.