entry'ler (128)

savaş çıksa türkiyeden ilk kaçacaklar

faşo ve yobaz türkler ( bir iki tane bomba patlayınca büyük şehirlerdeki durumu gördük) .

protest sanayici

Elemanın dini imanı Kürtler. Artık nasıl bir kuyruk acısı varsa... sittir git amk tutan mı var seni.

hindistan da tuvalet olarak kullanılan plaj

bir de sıçarken sohbet etme alışkanlıkları vardır bu kültürün ben şok.

sim halkı bilinçtir

öyle farkındalığı olan bir halk ki, yiyorsa şehirde görevler aksasın. adamlar vay efendim istikrar falan dinlemez, insanı itin gtüne sokup sokup çıkarır.

dolmuşlarda ineceğim deme şekilleri

bir de otobüste inme düğmesine basıpta şoförün kapıyı açmadığı durum vardır. Oradaki yolcu kaptan bakışması dillere destandır. izlenesidir.

sözlükte iki kelimeyi bir araya getiremeyenler

bu entry in altına hemen cevap niyetine saçmalayan insanımsı çıkabiliyor. koçum git az ötede oyna. adam farklı bir mevzudan bahsediyor.

12 ocak 2016 karşıyaka galatasaray maçı

haydi bakalım hayırlısı. karşıyaka sırf renklerinden dolayı severim. ama galatasaray a çapı yetmeyipte artistlik yapılması karşıyakalılar tarafından harbi komik. herkes haddini bilecek hacı

çay içmeyen insan

kesin sigara çay muhabbetinden de haberi yoktur.

protest sanayici

Elemanın dini imanı Kürtler. Artık nasıl bir kuyruk acısı varsa...

türkiye nin en kaliteli 3 şehri

Sur
Cizre
Silopi
yok böyle güzellik kardeşim gittim gördüm...

4 ocak 2016 diyarbakır da 3 şehit

bom bom bom. şehirleri bombalayalım. tank olmaz uçak kullanalım. Ama lafa gelince korkak kürtler. Ulan dalyarak tank ile uçak ile mi delikanlı oluyorsun Öyle olsa ABD ananızı sikse boyun eğin. Anladığınız mantık bu çünkü. hem sen savaşmıyorsun ki orada. Anneciğinin yaptığı kurabiyeleri yiyerek nette entry üstüne entry atıyorsun. atalım keselim diyorsun . Siz bu kafa ile anca mahallede 15 20 kişi olup yalnız bir kürde saldırırsınız. gtünüz yiyorsa Amed'e gelin. Boş boş konuşmayın it sürüleri. Temiz, insanca cümleler yazılabilir ama sözlük bu kadar kürt düşmanı oruspu çocuğu kaynadığı sürece herkese hakkettiği verilir.

11 nisan 2015 pkk diyadin saldırısı

ilginçtir olayın ağrı da meydana gelmesi. çünkü on küsür kez yapılan yeniden sayım ve tekrarlanan seçime rağmen akp nin kaybettiği şehirdir. Akp seçime erken başlamış. Ayrıca arkadaş millet zaten gönüllü olarak şenliğe giderken pkk neden onları zorla oy vermeye çağırsın ki ulan adamlar zaten hdp destekçisi. Bu zihniyet sırf milliyetçi oyları çekmek için kendi insanını katledecek düzeye geldi mi ? Bal gibi de gelmiş hacii

bağıran ve kaba adama sakince yanıt vermek

Bu, karşıda ki kişiyi daha bir sinir eder ama onun da yanında yenilmişlik hissini de artırır. Böylece zafer sakinindir...

ülkemde türk istemiyorum

empati kuramayan angutlar için iyi bir çıkarım olmuştur. Evet lan istemiyoruz sizi işgalci, barbarlar sizi istemiyoruz.sadece faşolar için bu laf

7 haziran 2015 milletvekili genel seçimleri

hala chp hdp ittifakı olacak diyenleri gördükçe şaşkınlık ve saçmalıkla beklediğim seçimdir. La tüm partiler aynı. *

haroon

Eşine az rastlanacak kalitede bir yazardır. Ancak ekşi sözlük diye bir mecmua icat edilince kendisini buralarda göremeyeceğimiz bir yazardır. Ah uludağ sen ne kaybettin farkında bile değilsin...

ricky martin diyarbakır konseri

inci sözlükçü kardeşleri kutlar yaratıcı hareketlerin devamını dilerim.. bir oy da benden

diyarbakırspor

yeni diyarbakırspor ile birleşime giderek önümüzdeki yıl aynı kuruluş yılı tarihini, aynı arma ile adı diyarbakırspor a.ş. olacak takım. küllerinden doğuyor adeta tüm sorunları bitti.

tweet te dayandiyarbakırspor rüzgarı

gün gelir devran döner zamanında karşıyaka aynı duruma düştüğünde diyarbakırspor az destek vermedi. ve şu anda en başta mali yardım yapacak olanlarda karşıyakalılar! bu galiba bazı faşistlerin oyununu bozuyor.

tweet te dayandiyarbakırspor rüzgarı

faşistlerden beklenmeyen ve istenmeyen destektir.