bugün

Benim çok fazla zaman olmadı daha dün hatta dün bile denemez sabaha karşı 3-4 sularında kız kardeşimin doğum günü için sahilde sabahlamaya karar vermiştik ve kız kardeşimin arkadaşlarından biri alkolden dolayı biraz kötü oldu bende samimiyetimiz olduğu için alıp biraz yürüttüm ne olduysa bir yere oturduktan sonra oldu dudaklarıma yapıştı deliler gibi seviştik sabah 6 da ik otobüsle eve döndük uyudum ve uyandım şuan çok pişmanım leş bir durum.
Bence olay " uyudum ve uyandım " kelimelerinin belirtigi zaman araliginda geçmiş.
içki içmekten büyük hatamı olur. aleni haram işliyorsunuz.
Telefonu uçak moduna almamak.
Saçmalardan seçmeler dramasının başrolünde oynamak kolay değil.
Sarhoş olamamak .
Kullanmasam da yapilan en büyük hata alkol alacağınızda o telefonları kapatın, zira olmadik kişileri arayabilirsiniz.
Kendimden 4 yaş küçük biriyle sevişmek.
eski sevgilime onu aldattığımı söylemiştim arayıp. hata burda değil, alkollüyken aldatmıştım o ağır oldu.
(bkz: hatırlamıyorum)

Bir şey hatırlamayacak kadar içmek olabilir.
lavabonun içine kusup "ben kustum tuvalete kimse girmesin" demek.

sonra orada bulunan bir adet erkek arkadaş gidip temizlemişti, yıllar sonra da bana aşık olduğunu itiraf etmişti.
(bkz: sarhoşken yapılan rezillikler)
alkol bilinçaltında olmayan hiçbir şeyi üste çıkarmaz. sizin zihniyetiniz kirliyse alkol ne yapsın? ayrıca alkol alan herkes sarhoş olmaz. bu da bir gerçek. ne yaptığını bilememe durumu alkolün değil psikolojinin ürünü bence.
o son bardağı içmek.