bugün

saate bakilmaksizin alinan alkolun damarda dolasirken verdigi hazzi sozluk ahalisiyle paylasmak da denebilir bu eyleme.alkol ve entry kelimeleri yanyanayken de guzelmis
alkollü araba kullanmaktan daha zararsız eylem.
tüm diğer yazar ve okuyucular için bir zeka oyunudur..
nasıl oynanır ? alkollü yazar zar zor yakaladığı mouse ile bi başlık seçer ve uzun uğraşılardan sonra entry'i girer girmesine de; önce bi harfleri düzenleyip kelime ve o kelimelerden anlamlı cümleler yapılır. sonra uygun cümleye ait başlık bulunur ve yazarın ayıldığında düzeltmesi için özel mesaj gönderilir.
olur olmadık entry girilmesi durumunda çaylaklığa çevrilmekle sonuçlanabilir
öncelikle un yağ biraz da şekerle karıştırılan entry avuç içinde yuvarlanarak küçük toplar haline getirilir, daha sonra ocağa konulmuş olan tencereye su, şeker ve biraz da likör konulmak suretiyle kaynatılarak hazırlanan alkollü şerbet entrynin üzerine dökülerek alkollü entry hazırlanmış olur. sıcak bir şekilde sözlüğe getirilerek bekletmeden girilir.
turkcenin anlatim bozukluguna mutemadiyen meyl eden bir dil oldugunun kanli canli sahidi. alkollu simdi guya sifat dimi? neyin sifati allahini seversen.. bakiyoruz, entry mi alkollu? degil. girmek mi alkollu? hayir zarf olmasi gerekirdi. kim alkollu peki, entry giren.. gizli oznenin sifati yani bu 'alkollu'. ne lan bu simdi, cumle mi de oznesi olsun, hatta gizli oznesi olsun.. mantikli degil ama, turkcenin mantikli bir dil oldugunu kim soyledi ki zaten?
yazar acısından sakat olabılen bır eylemdır.. yapmamak gerekır..
başlığın hatasız yazılması bile büyük bir başarıdır.
sonucunda çaylaklıkla cezalandırılma ihtimalinizin olduğu kötü davranış.
valla çok zor am matrak olan durum...Abartmayın kimse öyle yazmazz..
(bkz: ise sarhos sekilde gitmek)
(bkz: sozlukten atilma nedenleri)
(bkz: sarhoşken entry girmek)
sarhoş yazarlar için normal eylemdir.**
alkollu entry girmek dinimizcede uygun görülmemiş,harama,zinaya eşdeger tutulabilcek kötü bir eylemdir.
(bkz: rakı)*
(bkz: alkollu iken entry girmek)
lşiyuı ASbnm tyuasopğrtyuıopğüuıonmö wertyuklşwernmö.*
alkolik yazar lar için normal eylemdir zira alkol almadan entry girmez bunlar..
bir cok kez yaptigim sey.
alkolden öte entrye sarılma durumu.
daha sonra ayılıp entry okununca, kişinin afallanmasına sebep olur ki entry ne kadar abuk olsada silmeye kıyilamaz. oturulur adam gibi bozuk cümleler ve noktalama hataları düzeltilir ama asla silinmez. öyle de bir anısı olur yani.
yazar kişisinin çokca saçmalamasına neden olur...
içtiği biranın markası olarak gusta değilde gusto olarak entry girmek.
şu an yaptığım şey, evet, hava atmıyorum ama belirtmek istediğim bir şey var alkol adamı salaklaştırmıyormuş aksine beyninin çalışmasında yardımcı oluyormuş. sikerim, bi sürü şey farkettim kendime geldim lan. alkollüyken kızlarla konuşmak bile daha kolay..

ayrıca o da değil de alkollü malkollü herkes adam gibi olsa ne güzel olur..