bugün

Kanımca az kullanılan bir zincirleme isim tamlaması.
abileriyle mutludur.
içinde bulunduğum öğrenci modelidir. Reflü sebebiyle bırakmak zorunda kaldım. Hoş öncesinde de "hadi içelim" diyen bi tip değildim.
body building sporunu icra ediyordur.
notları belirsiz bi şekilde düşen öğrencidir. bunların fuckbody leri de yoksa vay hallerine en az 1 dönem uzatırlar.
sağlığına ve dinine düşkün olan kişidir.
maddi şartlardan dolayı alkol kullanamayan üniversite öğrencisi daha doğru olur.
dinin gereginden midir ailesinin yanlış bulduğundan mıdır bilemediğimiz lakin doğruyu yapan ögrencidir.
ulu sözlük yazarlarının yaftaladığı öğrencidir.

yok şakirttir, yok ince bıyıklıdır, yok ilahiyat fakültesindedir.

şako değilim, kirli sakalım var, sbf deyim. ee gülüm olmadı hiçbiri? içmiyorum amk, şakirt mi olmam lazım.

kafanızı sikeyim afedersiniz.
Eğitim fakültesi okuyordur.
Dönem başına aldığı ortalama 5 dersin hepsinden 2 haftada 1 ödev verilmiyor, bu verilmeyen ödevlerden sadece birisini yapması 4 gün sürmüyordur.
Sevgilisi yoktur, olmayacaktır da. Annesinin bulduğu kız, akrabalarının önerdiği erkekle evlenecektir.
Aseksüeldir.
büyük ihtimal müslümandır.
bu ben oluyorum. sigara da kullanmıyorum.
evime alkol de sokmuyorum. hatta alkol içilen yerlere de gitmiyorum.
alkol içen hatta deli gibi kullanan arkadaşlarım var ama sağolsunlar benim olduğum ortamlar da kullanmaz.

ilahiyat okumuyorum, cemaatçi de değilim. sadece, her hangi bir yanlış gördüğümde o yanlışı düzeltecek gücüm yoksa o ortamda bulunmamayı tercih eden bir müslümanım. bu kadar.
tercih meselesi içmeyebilir.
alkolun zararlarının farkında olan öğrencidir. alkol,sigara kullanmakla erkek olunmayacağını da bilir aynı zamanda temizli yüzlü olur alnı öpülesi gençtir.
Çereze abanmamışsa sorun teşkil etmez.
universiteye yeni başlamıştır.
alkol kullanan arkadaşına ayıplar gözlerle bakmıyorsa sorun teşkil etmez.
ÜÜniversiteye niye geldiğini bilmeyen öğrenci.
net söylüyorum yoktur.
ilk yıllarda olmasa bile son sınıfta kesin içerler.
Bendim o. Hala öyleyim. Sevmiyorum tadını da hissiyatını da. Hissini geçtim alkollü içeceklerin tatları benim keyif pezevengi hayat tarzıma hiç uymuyor.
benimdir.
içmedim, son sınıfta dahi içmeyi düşünmüyorum.
Her ne kadar az üstteki entrynin sahibi arkadaş bırakanı nadirdir dese bile siz oralarda bir yerlerde bu kişinin var olduğuna inanın.

1 senelik Uzatmayla birlikte 6 senelik üniversite hayatım boyunca alkol Deniz ben balık misali, haftada 2-3 gece mutlaka içerdim. Arkadaşlarım beni ikna ederdi, ben onları. Sabahlara kadar oturur, gereksiz yere vücudumuzu heba ederdik.
Sıkı bir Spor geçmişim olmasına rağmen, bir müddet sonra artık rahat nefes bile alamadığımı fark ettim. Bu da tam o an içkiye nokta koymama neden oldu. 7 aydır tek damla bile ağzıma sürmedim. Arkadaşlar yine içiyor. Ben de yanlarında takılıyorum. Mezeleri gömüyorum. Gayet de memnun ve mutluyum.
Yakında 10 senedir tükettiğim sigaraya da son noktayı koymak hedeflerim arasında.

Üniversitedeki yeni öğrencilere de naçizane tavsiyem, siz siz olun, yok şu yok bu diye mazeret uydurmayın. Tertemiz en başından savuşturun. Sonradan uğraşmazsınız.
T: organları yorulmamış, uzun yolda kullanılmış, km'de 20kr yakan ögrenci modelidir.
Edit: düzeltme. Yanlış anlamışım.
güncel Önemli Başlıklar