bugün

allah ne kadar verdiyse içilir.ooo ben içerim bi küçük daha içerim denir.içilir içilir içilir efenim bi süre sonra bünye kaldırmaz.mide bulantısı tansiyon düşmesi başlar.hastanelik olursun.hastanede 1 serumla düzelirsin.eve gelirsin 'hehe komaya girdi içmesini bilmezsen öyle olur' gibi kendini bilmişçe laflar söylenir.

unutulmamalıdır ki alkol komasına girenler sağlam içmedikleri için değildir, acının anasını babasını teyze dayı oğlunu çektiklerindendir.yeri gelir 1 büyük rakı dindirmez acını.

alkol koması kötü bişey değildir ki.korkulmamalıdır.valla bak.
ramak kala o kişi duyu algılama özelliğini tamamen yitirmiştir. o anlara dair hiç ama hiç bir şey hatırlamaz. kişi kusar, sonra kişiye duş aldırılır, kıyafetleri değiştirilir ve sonra o hatırlamadığı o korkunç anlar için ertesi sabah herkesten çok özür diler.**
tanriya merhaba demekle e$değer. 500 promilden sonra nefes alamiyorsun..
alkol bana komaz hacı! diyen bünyenin, alkol koduktan sonraki hali.
içkiye dayanıklı olduğunu iddia eden ya da içkiyle sıkıntılarını unutmaya çalışanların içine düşeceği normal sonuç.
mide yıkanması ile son bulur. 5 dakikada küçük votkayı sek içerek başarmıştım bu zamazingoyu.
kişinin, hayatı boyunca yaşayabileceği en tatlı ve en stressiz uyku durumu.
(bkz: dünya yansa hasırı yanmaz)
bu sabah kendisiyle çetin bir mücadeleye girişeceğim zımbırtı. daha önce seri galibiyetler almış olsam da bu defa rakip güçlü, geçmişin intikamını almak ister bir hali var gibi. yere yatırıp böğürerek değil, yenecekse 'ah' dedirtemeden yenecektir beni, ama ben kazanırsam yarın her şey çok farklı olacak lan, hissedebiliyorum.

- saylon sen hissedebiliyor muydun?

+ elbette, işin içinde bir 'orospuluk' olmadıktan sonra...
Giren bir pişmansa girmeyen bin pişmandır.
yaşanması gereken durumdur.
göğüs kafesine sanki koca bir kaya koymuşlar gibidir, ne kadar derin nefes çekerseniz çekin ciğerlerinize hava gitmiyormuş gibisinizdir, tarifi çok zor bir duygudur, boğuluyormuşsunuzdur gibidir. allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın dediğimdir. tek başına atlatmayı başaran şanslı azınlıktan iseniz, alkolizme hoşgeldiniz...
çok miktarda alkolün hızlı bir şekilde kana karışması ile
ortaya çıkan acil klinik vakalardandır.
ölümle sonuçlanabilir.
Hiç olmayandır. Galiba bu sefer oluyorum. Evet.
Yaklaşık bir kaç saat sonra yaşayacağım olay. Şuan çok beterim arkadaşlar, bana alkolün kafasını açmam da ACiL, ACiL ÇOK ACiL YARDIM EDEBiLECEK KiŞiLER MESAJ ATSIN.
Acaba nasil diye merak ettigimdir. Hic komaya giren tanidigim olmadi ya da oldu da biz mi bilmiyoruz. Ayakta duramama yere dusme sizma falan mi yoksa.
girmedim ama girenleri gördüm.2012 de bursa gölbaşında arkadaşımla bira içmek için buluştuk.bu rakı aldı.bende 2-3 bardak sek içtim gerisini buna bıraktım.buda 4 biranın üstüne sek 70 lik rakıyı kafasına dikti.5 dakika sonra bayıldı.çok korkmuştum.altına filan sıçmaya başladı.eve götürüp duşun altına yatırdım fakat ayılmadı.son çare babasını aradık.ordan bursa tıp fakültesine götürdük.ben hala arada dertten kaderden içiyorum fakat o sigarayı bile bıraktı.
(bkz: metil alkol)
erkekliğe toz kondurmayan dallamaların girdiği koma. icemiyorsan içme amk.
Olum o koma o koma değilla sen olayı yanlış anlamışsın ..
haramın daniskasıdır.bu koma haline alkol ile geçilmesi demek yaşam bilincinden haram ve günahlar aracılığıyla uzaklaşmak demek.bu yüzden kişinin cehenneme gitmesi garanti gibi bir şeydir.ben demiyorum çok muhterem hocalarımız şeyh hazretlerimiz de dile getiriyor bu durumu.alkol içersin günah ama bir de bu şeytan işi pislikle komaya girip bilincini yitirirsen vay haline işte o zaman kalan yaşamın boyunca şeytan senin beyninde vızır vızır dolanırmış.