bugün

eskişehir espark avm önüne dikilecek heykeldir.
eskisehir den bir daha nefret etme sebebi. ulan ne boktan bir yerde doğmuşum. diyarbakir mübarek.
vatan hainlerinin iyice zıvanadan çıktığının göstergesidir.
yobazların hoşuna gitmeyecek heykeldir.
heykeltıraş metin kılıç tarafından yapılmıştır.
karşı çıkanlar ya yobaz, ya apo'nun piçi oluyor nedense. lan git başka bir şey ezberletsinler sana. motora bağlamışsın.

kusura bakmayın ama ülkeyi kaosa götürmeye çalışan kan emicilerin gönüllü askerliğini yapanların heykelini bu memleketin %80'i kabul etmez.

nasıl bir heykel olacak bu? elindeki taşı polise fırlatan terörist heykeli mi? biri gelip sorduğunda bu kimin heykeli diye, ne diyeceksiniz? bir insanın terör suçunu "19 yaşında gencecik bir özgürlük savaşçısı çocuk" diyerek, şiirler yazarak örtebileceğinizi mi sanıyorsunuz?

çok heykel meraklısıysanız çanakkale'de herkesin bildiği o iki çocuğun heykelini dikersiniz. belki daha anlamlı, daha mantıklı olur. bir ülkenin ne cesaretli çocuklar yetiştirdiğini göğsünüzü gere gere anlatırsınız soranlara. ama anarşist duyguları, milli manevi duygularının önüne geçen ergenlerin, o iki kahramanı ali ismail korkmaz kadar hatırladığını sanmıyorum.
akp nin karsisina toma heykeli dikmesini hakli cikaracak heykeldir.
çok güzeldir -yapılması gerekendir.
katillere dert olan heykeldir - ali ismailleri öldürenler kahrolsun!
varlığıyla beni ve benim gibi devrimci değerler taşıyan insanları mutlu edecek heykeldir.
Çok da iyi güzel olmamıştır.

O gencin temiz saf duygularını yargılamıyorum ama geziyi ülkenin para babalarının başlattığını biliyoruz. Seçilen hükümeti el altından yönetmeye çalışan bu kişilerin hırsı uğruna can veren bir gençtir Ali ismail korkmaz ve o öldükten sonra da onu kullanmaya devam ediyorlar. Onu tabulaştıracaklar, onu deniz gezmiş gibi Kahraman ilan edecekler. Neden? Para babalarının oyuncağı olduğu için.

Ancak söz konusu vatan uğruna can veren şehitlerimiz olduğunda haber değeri dahi taşımaz. Bu ülkede vatanperver olmak suçtur.
Heykelin avuçlarına kuşlar içsin diye sürekli su konulacak.

görsel
adamı dilencî yapmışlar azizim para ister gibi.
çok komik, sizin gibi iki yüzlülerin elinde daha da komik.
onu oldurenleri hergun hatirlamamiz, kulaklarini cinlatmamiz icin yapilmistir.
30 kasım da eskişehir espark'a dikilecek heykeldir.
kemalistlerin yeni putu.
putlaştırma hususunda ihtisas yapanların marifeti.
reklamın iyisinin kötüsünün olmayacağı örneği. kim bilir, heyhat; ne de açılmıştır pek sayın heykeltıraşın işler durumudur.

bi nevi duyguları nakte çevirme durumudur.

kısaca; üzücüdür, ağlanılasıdır ama şaşınılmaması durumudur.
putlara tapan vatan hainlerinin yeni putu olacaktır.
tek parça halinde ne kadar kalacağını merak ettiğim heykeldir.
capulcu tayfanin götüne sokulası heykel. yüzsüz insanlar.
Inandigi putlara bakmayip her siki put zanneden beyinsizlerin asagilamaya calistiklari heykel.

Ne kadar kacarsaniz kacin vebali boynunuza ulan!
put değildir.
(bkz: heykele put demek)
halkın gözü gibi bakacağı ve sahipleneceği heykeldir. varsın bazı sözlük yazarları şişsin.
ömrünün kısa olacağını bilmek için kahin olmaya gerek olmayan heykel.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar