bugün

nazik ve hoşgörülü ol.

insana ve kararlarına saygı duy.

varlığınızın onlar için bir nimet olduğunun yadsınamaz gerçekliğini kabullenmelerini sağla.
hala anlaşılmıyor sanırım. görüyorum ki alfa olmak isteyen yazarlar bir takım şeyler yazmış buraya.

son kez söylüyorum:
alfa olunmaz, alfa doğulur.

bence bir beta veya zeta erkeği olduğunuzu kabul ederseniz sizin için daha iyi olacak.
adının "alfa", soyadının "erkek" olması gerekir.

evet.
Alta erkek olmayı fiziksel görünüş sanan kişilerin yazdığı başlık. Bir kişinin alfa olup olmaması tamamen kişiliğiyle ilgili bir mesele. Hani ne kadar okursan oku ne kadar kas yaparsan yap sonradan olunacak bir mesele degil bu. Karakter meselesi. Buradaki bir yazarımızın yazdığı gibi alfa olunmaz alfa doğulur.
Paralı olun.
mühendislik seçin mezun olunca tüm erkekler köpeğiniz olacak zaten.
betayi gecmek.
Betayı geçerseniz beta olursunuz. Alfayı geçin.
Sonradan edinilecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu bir karakterdir, bir mizaçtır.
Ya güçlüsündür ya zayıf.
Zamanla ilişkilerde profesyonelleşmek alfa olmak değildir, ezberlemektir. ilk ezberbozan hamlede yine tökezlersin.
Bir yolu var aslında...
mesaj kutum açık. Sizi ben kurtarabilirim.
alfa olmak için çabalamayın, alfa olunmaz, alfa doğulur.
3 yumurta
2 yemek kaşığı elma sirkesi
1 tatlı kaşığı türk kahvesi

Bir kap içinde karıştırıp yüzünüze masaj yaparak sürün. Kuruyana kadar bekleyip ılık suyla yıkayın ve ardından güneş ışığından sakınıp cildinizi iyice nemlendirin.

Tebrikler alfa olamasanız da yumuş yumuş bir cilde sahip oldunuz...
Beta, delta, omega, theta, pi, kappa, omikron, psi, phi, tauta, rho, lambda, üpsilon, iota, sigma, ksi, eta, gamma, mü, nü ya da epsilon erkek olmamak.
biraz klişe kaçacak fakat: alfa erkek olunmaz, alfa erkek doğulur.
zekanız olmalı ve onu nasıl kullanacağınızı bilirseniz, belirli bir kültür birikimiz varsa alfa erkeksiniz.
"alfa erkek olmak için yapılması gerekenler" adlı hiçbir başlığı ve makaleyi okumamak, bunları yazanlar sizden daha beter.
basittir: Herkesi dövmek, yani dövebilmek.

(bkz: i m the most complete fighter in the world)

görsel
vurdurmak.

vurdurmadan tam erkek bile olmazsınız.
(bkz: alfa Romeo) araca sahip olmak.
Merak edilen önerilerdir.
ihtiyacım var.
Duydum ki alfa erkekler tüm kızları tavlayabiliyormuş.
Ne yapmak gerekir alfa erkek olmak için beyler.
Alfa erkek olunmaz Doğulur.
Adam olacaksın.
hemen bir alfa romeo sahibi olunmalıdır.