bugün

Gerçek efsane nesil budur.

Birde bende 10cm lik anahtarlığı vardı. Gerçi hala var kullanmıyorum.
Müşfik kenter'den alf'i dinlemek gibisi var mıydı?
bu nesilin kaybolduğu gün dünyanın bittiği gündür..
alf izlemiş insan hiç kötü olur mu lan..
hem kızıyor hem seviyordum..
bizim nesildir. bebetolar bilmez.
görsel
müşfik kenter'in o güzel sesini özleyen nesildir.
evin kedisi az çekmedi be. ama komikli bir diziydi bazen eski bölümleri izlerim.
yeni nesilin asla bilemeyeceği durum.
Tekrarı çıkmıştı bir ara. Onu da izlerdim. Eski bir dizi olmasına rağmen çok eğlenceliydi hâlâ.
Dizinin bu kadar popüler olmasında, elbette Müşfik kenter'in sesinin rolü büyüktür.
Dizinin Hasıdır...

Sabah sabah çocukuğumu aklıma getirmeseniz olmazdı di mi ? Ne gerek vardı saçma salak büyüyüp iş hayatına girmeye. Alf, pokemon, bide ismini hatırlamadığım şu ikiz kızların oynadığı diziler falan vardı, mutluyduk biz onlarda seviyorduk onları.

Gelecek nesle tavsiyem; Büyümeyin lan! Hiç iyi değil vallahi sabah 9 akşam 6 hayatı kayıyor insanın!

Bilmeyenler için (bkz: https://www. google. com. tr/search?q=alf&espv=2&biw=1280&bih=923&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BQGJVaSnAYGssgHHl5qADQ&ved=0CAYQ_AUoAQ
müşfik kenter'in eşi kadriye kenter de evin hanımı kate tanner'i seslendirmiştir.
gordon shumway'in kim olduğunu bilirler. *
Müşfik Kenter sayesinde efsane olan dizidir. Müşfik Kenter hayranlığım taa o zamandandır.
liselilerin şuan googleye girip alf yazmalarına sebep olmuştur.
az daha öncesinden izleyebilseydim diyen neslin, öncesinide izlemiş olan nesli.
efsane dizidir. ah eski günler, o zamanlar ne güzeldi. En azından asosyal değildik.
satanist nesildir. alf satanisttir.**
izlemiş bir birey olarak içinde bulunduğum nesil.
Müşfik Kenter in sesinin kulaklarından gitmeyen nesildir.