bugün

90 dakikalık bir oyunda 30 saniye topla oynayan, kalecinin dahi 5 kilometre koştuğu maçlarda 300 metre koşmayan, tek numarası duran toptan gol ve asist yapmak olan üçüncü sınıf bir topçuyu kral ilan tuhaf yaşam formu.
(bkz: çok acıtmış belli)
edit:cidden acıtmış gs'lileri.
evet futbolcu değildir başka bişeydir bu adam henüz çözemedik ne olduğunu ama yaptığı işe bakarsak o işi çözmüş milletin götünü yırttığı o yeşil çimlerde kafayı kullanıp 30 saniyede işi bitiren nerede ne zamna kime pas atıp nerede duracağını bilen bir adam futbolcu demesinizde işi çözdüğü için profesör lakabını hak ediyor o.

not:beşiktaşlıyım.
30 saniye koşup bir asist bir de gol atan adamdır alex.
90 dk koşup bi sike yaramayan adamlardan değildir.
küçük maçların büyük oyuncusu lafını yedirten adamdır.
(bkz: her eve lazım)
tarih koşanı değil atanı yazıyor ne yazıkki, fenerbahçeli olmamama rağmen bu adamın türkiye de oynamasından mutluyum. türünün son örneklerinden keşke böyle bir türk futbolcumuz olsaydı. adam fiş çekmek üstüne doktora yaptı.
(bkz: galatasaray ı takım sana masum spor sever)
bazı insanları kzıdırıcak profil. ben de kızdım nitekim. hatta öfkeden deliye döndüm, çok sinirlendim anlatamam. ve aynısının karşıt-tersini galatasaraylı bir futbolcu için açmayı denedim. fakat "stancu'yu, kazım'ı, ayhan'ı, cana'yı, zapata'yı, servet'i, culio'yu futbolcu sanan sokuk cimbomlu" şeklinde başlık açmaya çalıştığımda "karakter sınırını o kadar aştınız ki sayaç patladı kaç karakter aştığınızı sayamıyo, sözlüğü bozdunuz" diye uyarı yazısıyla karşılaştım.
30 saniyede 1 gol 1 assist ...
ha bi de koşacak ondan sonra futbol maçı basketbol maçına dönecek...

arkadaş biz kralex'den memnunuz.
avrupada pek etkili olmayışı ile desteklenen önermedir. ama yinede her takımda bir tane olması şarttır ülkemde.
(bkz: 18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı) herşeyin kanıtıdır. fazla söze gerek yoktur.
galatasarayın korkulu rüyasıdır.
(bkz: olur öyle)
Küçük Maçların Adamı ALEX DE SOUZA.
(bkz: BJK 3 GOL 1 ASiST)
(bkz: GS 1 GOL 1 ASiST)
(bkz: Gol ve asist kralı Alex).**
Cassio Lincoln : 67 mac 16 gol 31 asist

Sasa ilic : 50 mac 15 gol 7 assist

Elano Blumer : 38 mac 6 gol 7 asist

Marcelinho : 10 mac 0 gol 0 asist

Ricardinho : 33 mac 6 gol 4 asist

Rodrigo Tabata : 24 mac 3 gol 4 asist

GENEL TOPLAM : 301 mac = 67 gol = 70 assist

ALEX DE SOUZA : 268 mac = 125 gol = 119 asist

bakıpta göremeyenlere...
şu soruyla savuşturulacak adamdır;

(bkz: sabri bey ne yapıyorsunuz)
bu galatasaray'a koyduğu gerçeğini değiştirir mi?
tabi ki değiştirmez?
koyduk mu gençler?
ezik anadolu takımlarına goller atınca sevinen ezik fenerlidir.
ıyyy futbolcu mu sanıyolarmııış. gerizekalılar. oysa ki al kelimesinin "kırmızı" yı, ex kelimesinin de "eski" yi temsil ettiğini anlayıp "alex" kelimesinin "eski kırmızı" olduğunu anlamaları gerekiyordu. .mlarına koyayım onların ben. nasıl anlamazlar.

pezevenkler.
duran top, gol ve asist yapıyormuş. daha ne yapmasını bekleniyor acaba.
kaleci: 5km at gibi koşar bir bok yapamaz
alex: 2 adım atar golu koyar.
bir alex değil.
futbolun meyvesi goldür. alex'te bunu iyi yakalayan futbolcudur. koşmayı topçuluk sananların futbo bilgisinesla.
ne alaka diyeceğim başlık. ben gs'liyim ama alex süper bir futbolcu değilde nedir? insan eğri oturur düzgün konuşur, alex gibi mükemmel bir topçu kaç tane var? yalnız topçuluğunu geç karakter olarakta mükemmel bir insan. boş konuşmayın lümpenler.
30 saniyede maç başına 1 gol 1 asist yapıyorsa gerçekten de futbolcu deil. insan bile değil.. uzaylı gibi bir şey yahu çılgın adam!
güncel Önemli Başlıklar