bugün

Hey yavrum hey efsaneyi canlı izlemiştir. Evet.
Gelecek nesile acıma sebeplerinden birisi bu. Adam alex'i görmemiş. Alex'i ! Hani şu sahada diğerleri gibi deli dana misali dakikalarca koşmayıp verdiği iki pasla maç kazandıran adamı.

Şanslı nesildir.
alex rakip takımdayken derbi maçlarında sürekli korkardım.alex'in o soğukkanlı ve konsantre duruşu gerçekten etkiliydi.

ne zaman alex gitti, fenerbahçe 'nin derbilerdeki üstünlüğü biraz azaldı bence.futbolu bilen, akıllı ve teknik bir 10 numara şart fenerbahçeye.

iyi kötü bir 10 numara alsalardı , kayseri ve bursa'yı yenerlerdi.önlibero ozan ,salih ve alper tarzı adamlarla iş yürümez.
ronaldinhodan sonra ayağına top gelince heyecanlandığım ender topçulardandı.

babam bana lefteri anlattı, bende oğluma alexi anlatırım artık..

hakan baltayla gökhan zanın arasından yükselip attığı kafa vuruşu hala aklımdadır.

biranedeydim, tavana kadar zıplamıştım şerefsizim.
bir efsaneye şahit olmuş nesildir. zamanında futbolcu kartı koleksiyonu yapanlara ne sevinçler yaşattığını bilen nesildir.
izlemekle kalmayıp bir de imzalı formasını kapmış olmanın haklı gururunu yaşıyorum. adam gibi adamdı.

(bkz: hasretinle yandı gönlüm)
Çok da büyük sayılmazlardır, sanırım son dönemlerine yetiştim.
O şanslı nesilden birisiyim. Gönderilme sebebi haklı yada haksız Yeri doldurulamayacak bir efsane idi.

Yorumlara bakıyorum da doğru düşünmüşüm.

Doldurulmamış.

Fakat şunu asla unutmamak lazım;

Hayatta hiç kimse vazgeçilmez değildir. Getirisi götürüsü ve sonucu ne olursa olsun.
Efsane nesildir. Değeri uzun seneler sonra anlaşılacaktır. Evet.