bugün

ölmüyor anlamında mı?
valla iyiymiş. alevi olmak için nereye başvuruyoruz.
Allah adına hüküm vermece... Şirk.. Ben bile alamam bir dal...
Space x firmasi gecen haftalarda ilk ozel sirket olarak uzay turizminin yolunu acarak, nasa ile ortaklasa uzaya astronot tasidi.

Ha pardon yanlis basliga yazmisim. Ne diyordunuz, mezhep falan mi? Tamam siz devam edin.
neden kardeş sen allahmısın?
Alevisi kürdü bu toprak için sizin gibi gerizekalı orospu çocukları için canını verirse şehittir. Size bok yemek düşer.
Buna Ferhan şensoyun cevabı: "Hass..tir be rıfat abi".
alevilik islam değil mı ki?
hadi oradan bu vatan için kendisini feda eden herkes şehittir.
Bunu söyleyen de insan olamaz.
sik kafalı malum zihniyet sahibi insan sözü.
şehitlik ünvanını veren devlet anana babana biraz para verir.
gerçek şehitlik ünvanını veren yaradan cenneti verir.
(bkz: kime göre neye göre) şehitsin?
Çanakkale şehitleri arasında Rum Ortodoks yurttaşımız olduğunu bilmeyen yaratık iddiasıdır.

istediğin kadar yırtın kardeşim. Türk devletinde Şehit islam için değil vatan için canını verene denir.
alevilik nedir onu dahi bilmeyen gerizekalı yobazlar yine toplanmış. maraş, madımak olaylarını yapanların torunlarından ne bekliyorsun ki? bir "insanın" şehit olup olmayacağını yalnız allah bilir. bunu bile alevi sünni diye ayırdınız ya allah sizin belanızı versin ahmak herifler.
şehitlik dinlere özgü değildir.alevi asker de şehit olur.şehit tanımı bilmeyen yobazlarca yazılmıştır.

dipnot: alevi değilim.
niye ölümsüz mü?
net bir şekilde ifade ediyorum, bunu söyleyen (bkz: orospu çocuğu)dur.

neden mi?

--öncelikle allahın işine karışan bir gavatın hiçbir söylediğine itimat edilmemelidir, bu şerefsiz kötü niyetlidir.

ikincisi şehitlik ve Alevilik kavramlarını aynı cümlede ters kutupta kullanarak provakasyon amaçlamış bir orospu evladıdır ve bu adamdan ne vatana, ne devlete ne de herhangi bir kişiye fayda gelmez.

böyle çocuğum olsa yatırır keserim vallaha...
allah'ın işine karışan şirk manyağı orrospu çocuğu beyanatı.
bu tarz abidik gubidik yazarlara kısaca şunu söylemek isterim; çok kasıyorsunuz yazıktır bünyenize, biraz daha kasarsanız bir yerlerinizden kaçıracaksınız o hür düşüncenizi, leş deyiverin olsun bitsin, siz de rahatlayın biz de..
başlığı açan yazarın " pardon ben bir ibnelik yaptım,meğer onu diyen adam yazar değil okurmuş" edit'ine rağmen bazı mallar ısrarla bu olay üzerinden akp'ye giydirmeye çalışıyor ya ben buna gülüyorum..

lan mallar bir bak hele başlığı açan ne yazmış? neden bahsetmiş??

sol frame'de görmüş ya akp karşıtı bir başlık "hürrrrraaa saldır"

olum valla malsınız arkadaş mal..
okumuş cahil.
ayıp, cahilce, aşağılıkça söylenmiş bir söz.

bu sözün sahibine de bu söze katılana da şunu söylemek gerekir:

sen insan olabiliyorsan eğer, sinekler bile şehit sayılabilir ve hatta balık kavağa bile çıkabilir.

insana değil, yaradan'a yapılan ayıptır bu. efendi gibi namazını kılarsın, ibadetini yaparsın, tevekkülünü de Allah'a bırakırsın; şirk koşup onun adına kitleleri sınıflandırmak sana düşmez.

yeryüzünde bir insanlar yaşıyor; bir de insan formunda, sadece oksijen tüketebilen varlıklar...
vatan uğruna asker canını feda ettiyse şehittir. ayrıca vatandaş fetva kurulu mu
kendi kafasına göre konuşup aleviler şehit olamaz diyor. bunun kararını sadece allah verir.
Din uğruna ölmediyse hiç kimse şehit olamaz.
buraya doğru diyenlerin allah bin türlü belasını versin. o şehitlerin ruhu sizi rahat bırakmasın. insanlığınızdan utanın. kendinizi ne bok sanıyorsunuz siz siz kimsiniz her aklına geleni götünüzle yorumlayıp evet bu doğru bu yanlış deme hakkını size kim verdi allah sizin belanızı versin. çekin o pislik elinizi dilinizi alevilerden yeter kendi pisliğinizde boğulun.
provokasyon amaçlı söylemlerden biridir. itibar edilmemelidir...