bugün

(bkz: piç kadın tercih eden erkek)
bir seçim kadını erkeği olmadan yorum yapılması gerekli konu ...kim olursa olsun sevgisi nekadar büyük olursa olsun güven ilişkisinde kelimesi anlamını yitirmiş kişidir.bu toplumda aldatılmaktan önemlisi kaç kişinin buna tanık olduğudur. elalemci milletiz .
(bkz: aldatilan erkege verilebilecekler)
s.kmeden surdan suraya gitmem diyen erkektir.
aldatıldığı halde ayrılmayan erkek sevgilisine karşı bir sekilde zayıflığı olan erkektir. bu belkide aşırı sevgiden, aşktan kaynaklanan bir durumdur. sevgilisi aldattığı zaman acı çeker, kıvranır ama yine de ayrılamaz.*bir de ayrılıp sonra dayanamayıp yine kendisini aldatan eski sevgilisine geri dönen erkekler vardır.*
kısaca gavat olarak anılarlar.
seviyodur garibim.
mezhebi geniş olan pek tasvip etmediğim erkektir.
salaklığına doymayan alnının sağında ve solunda çıkıcak boynuzlar yüzünden kaşıntısı olan erkek görünümlü insan .
-hülagü ben başka birine aşık oldum, seni aldatıyorum,bu durumda seni daha fazla üzmeden ayrılmam lazım artık senden
+olsun cevriye ben ikinci tercih olmaya razıyım!!
bunu aslında erkek veya kadın diye ayırmamak lazım duruma göre değişebilir kiminin gururu azdır kimi kaldırır kimide kaldıramaz ben kaldıramazdım.
eğer erkek birini aldatıyorsa ki sevdiği ve hayat paylaştığı kişi olmalıdır, aldattığı an aldatacak kimse ortada kalmaz. çünkü sevgide yoktur artık saygıda... aldatacak kimse kalmamaşıtır. hayatın döngüsünü yaşamaya başlar. artık evleneceği bakire hatuna kadar, tüm sevgililerim versin karım bakire olsun diye dolaşır. güzel dudaklardan ve kukulardan bal toplar. malmıdır erkek balı bıraksın. tabiatında vardır ayılık.

(bkz: sen üstüne alınma aşkım)
(bkz: sen başkasın)
acaba aldatıldığı umurunda mıdır er kişinin.
o tatminin derdindedir.
hatun kişide aldattığını sanır er kişiyi. taksimin arka sokaklarında. cep telefonu ışıklarıyla.
haberi yoktur ki vücudu uluslar arası kara yolu olmuştur.
(bkz: Matt Parkman)
(bkz: aldatıldıgı halde ayrılamayan erkek)
aldatılıp da ayrıl(a)mayan kadın olursa sorun yoktur, hatta bravodur, velakin erkekse gavattır!

herşey olması gerektiği gibidir velhasıl,
çünkü burası türkiyedir
ve dahi burası daimi riyakar, ve artık iyice köhnemiş şark zihniyetine mensup dallamaların ülkesidir.

nihayetinde, nüfusun teorik olarak %48 pratikteyse %90ına ulaşan andavallıların adaletten anladığı bu, kalkınmadan anladıkları da bamyalarını havaya dikmeleridir!
defalarca sevgilisinin hayatına başkası girdiği halde, sevgilisinden vazgeçemeyen insan modelidir. ya hasta bir ruhla seviyodur, ya harbi sallamıyodur. sallamaması hasta ruhla sevmemesinden çok daha iyi..
' sadece duygusal ' sebeplerden dolayı olması mümkün olan olaydır.
Zaten aldatan erkektir. Daha önceleri çok kereleri aldatmıştır. Kız da yattığı kızlardan sadece bir tanesidir. Varsındır. Olsundur. Kenarda dursundur. Ne zararı vardır diye düşünmektedir. Ayrılmamaktadır.
(bkz: her koyun kendi bacağından asılır)

şimdi bir kere aldatılmışsın. seni aldattığına göre sevmiyordur ya da en azından o zaman aklında bile değilsindir.
yakalamışsındır ya da kendi söylemiştır..
neden bu çaba?
neyi kurtarmaya çalışıyorsun?
bitmiş zaten her şey kurtaracak hiçbir şey yoktur. ama sen çabalarsın eski günler hatrına.
sonra her ayrıldığınızda başka kişinin yanında alır sevgilin soluğu ama sen bırakamazsın. geri dön dersin.
birbirinize saygınız kalmaz. sürekli eski defterler açılır.
defterler dolmuştur ama yakamazsınız hatta bir köşeye kaldıramazsınız bile.
işte böyle devam eder ilişkiniz en iyisi bitirmektir belki de. kökten bitirmek. geri dönmemek üzere bitirmek.
kung-fu felsefesinde son raddeye kadar geldikten sonra şaolin* felsefesindede güzel basarılar elde edicek arkadasımızdır.
godoşun önde gidenidir. bi siktirsin gitsindir.
mal mısın evladım diye sorulası erkektir.
bilinçli erkektir.
şu kriz zamanında karı bulmanın zorluklarından haberdardir.
idareten ekmeğine bakmaktadır.
çok seven erkek modeli çok seven az kalır ya çok çok çok ... seven erkek modeli neden çünkü erkekler böyle şeyleri kolay kolay affetmez onlar için erkek aldatırsa erkek adam yapar olur kız yaparsa ne olur artık herkes biliyor
güncel Önemli Başlıklar