bugün

Aldatıldığını öğrendiği ilk 5 saniye bunu söyler, buna inanmaya çalışır çünkü en kolayı budur. Tüm gücü öyle büyük bir hızla tükenmiştir ki intikam almak için gerekli oksijeni bile sağlayamaz. Ancak, biraz alkol biraz dertleşmeyle kendine gelir ve şunu der: 'Şimdi onun hakettiğini verelim!'
işin içinde kendi payının da olduğunu anlaması yönüyle taktir edilesi bir tarafı vardır.
Aslında ben böyle bir mala böyle bir öküze güvendim sevdim bağlandım demenin kisa şeklidir. Bu safayi atlattiktan sonra bela okuma faslina geçilir.
Çok beklenecek deyiştir.
kendini tatmin etmeye çalışıyordur . içten değildir .
hiçbir insan aldatılmayı haketmez. sevmiyorsanız ya da anlaşamıyorsanız ayrılırsınız, sonra ne yaparsınız sizin bileceğiniz şey. zaten bunu söyleyen kadın o adama muhtaç olduğu için böyle hissetmek istiyordur. kendi ayakları üstünde duran hiçbir kadın böyle düşünmez, düşünememeli.
özgüven eksikliğiyle beraber bir takım erkekleri tam tanıyamamış hatundur. Derhal aşkı aramaya koyulmalıdır.
yediği bokun bedelini ödüyordur. hak etmiştir.
çaresizliğin son noktası, yemeye bok kalmaması the end.
aferin onadır.

önce kendinde aramış hatayı ve de bulmuş. takdir edilesi kadın.

sen erkeğini tatmin edebilse idin aldatmazdı o da. ha tabi ki ortada bir şey yok her şey güzelken sırf uçkuruna düşkünlükten aldatmışsa erkek o ayrı. allah belasını versin.
Güvenin suistimali daha neler dedirtmez ki insana.
Eşin bu ona güvenmek kadar olağan ve boşbögrüne hiç beklemediğin yumruğu yemek kadar şeref yoksunluğu daha neler dedirtir.
Takdir edilesi kadindir efenim.
Aynı haltı yediğini gösterir.