bugün

aptal kadın eylemi.
olması gerekendir. kadının ne kadar karakterli ve anlayışlı olduğunu gösterir. ne var yani bir kere kaçamak yaparken yakalandıysak? bir daha yakalanmam.
Yaşamadan bilinmeyecek hadisedir.
aldatılan kadınların %65 inin yaptığı gerçektir. kadıının düşüklüğünü değil erkeğin yüzsüzlüğünü gösterir genelde.
Yine yapacağını biliyodur ama çaresizdir.
Çocukları varsa babasız büyümesini istemeyen, zorda kalmış kadındır.
Keşke gelsede affetsem sözlük. Çok özledim be
normal bir olaydır. seven kadın sevdiği adamı herşeyiyle kabullenir. ama eğer kadın aldatsa erkek onu herşeyiyle kabullenmez. hayatta herşeyi kabul edip yine de seni seven insanlar anne ve babadır.
hiç yapılmasını savunmadığım davranıştır. bir erkek olarak söylüyorum ki kadınlar böyle şeyleri affetmemelidir.
kadının onurunu ayaklar altına almasıdır. bu kadar basit olmayın.
hatadır. o hurmaların nereleri tırmalayacağı defaatle ilan edilmiştir.
salakliktir.

bu konuda itiraz kabul etmiyorum.
Kaybolan güven yerine gelir mi tekrar ya. Peki bi kez yapan insan vazgeçebilir mi devam etmekten?
Ben naparsam yapım beni affeder bunu affeden kadın tamam çantada keklik gözüyle bi bakışacısı gtriyor sanırım erkeklere.hergün güven sorunu yaşamaktansa ayrılık daha sağlıklı bir çözüm.
bir tanıdığımın yaptığı ama yürümeyendir. o kaybolan güveni yerine koyamazsınız, telefona gelen her çağrı, gidilen her yer göze batar, paranoyak olursunuz. sevginizin eski gücü kalmaz, en sonunda gerçek yüzler ortaya çıkar ve biter. size tavsiyem, aldatıldıysanız, öğrendiğiniz yerde bırakın. çünkü insanlar DEĞiŞMEz. bastırılabilir ama değişmez.
Ezikliğin dik alası . Aksi olmalı iken ne yazık ki ülkede bolca mevcut dur böyle durum .
kendisine saygısı olmayan kadındır.
yaptığım ve yaptığımdan pişman olduğum sayılı şeylerden biridir. çoğunluğu aldatan tarafın tekrar aldatmasıyla sonuçlanır.
Bazen öyle çaresiz olabilir ki insan affetmekten başka seçeneği olmaz.
Evlidir ve çocuğu vardır.
Boynuzun boynuza buyur gel kahve içelim demesi.
kesin ve net ayrılık sebebi olmalıdır.
Bir kadının evrendeki tüm kadınlara yaptığı kötülüktür esasında. Aldatılmayı hazmedip yeniden devam etmek. Kadın haklarından bahseder, eşitlikten dem vurur, özgür olmayı ve giyinip kuşanmayı diler, sokakta rahat rahat dolaşmayı , gülüp kahkaha atmayı ister gönlünce ancak kendine yapılan bu aşağılanmayı asla kabul etmez.görmez, görmek istemez.

Değer görmeyi bekleyip kendini hususiyetle ezen kadınlar...

Daha kadın kendi değerini bilmeden ve hissettirmeden karşı taraftan nasıl isteyecek bunu? Ilerde yetiştireceği oğluna neler empoze edecek acaba? "Aslan oğlum sen yap affeden bir kadın illa ki çıkacak. Bak ben de zamanında babanın tüm haltlarını görmezden geldim." diyecek. Gurur duyacak belki de kendiyle ya da öyleymiş gibi davranacak.

Aşktan dem vuracak belki de. Çok sevildiğinden. Babasının toyluğundan dem vuracak. Kocasını sözde "nasıl büyütüp uslandırdığını" anlatacak.

Bu böyle sürüp gidecek. Birileri henüz kendi hakkını savunamazken, hem cinsinin hakkını hukukunu savunacak.
Okuyan kadınlar yapacak bunları artık üstelik. sözde maddi özgürlügünü elde etmiş, özgür muhtaç olmayan kadınlar yapacak. Yazık.

Hala aşıktık diyen var.
şart olarak ben de seni aldatacam dediğinde dünyanın lafını işitir. sen kabullenemiyorsan ben niye kabulleneyim? tamam diyen de çıktı gerçi ama onu da aldatmaya değer görmedim.
aldatmanın affı yoktur.aldattığını öğrendiğin gün,tekneyi vurduğun gündür.