bugün

(bkz: ren geyiği)
çamaşırlarının arasında, tanımadığı bir boxser bulan erkektir. katil olması içten değildir.
ölümü yaşarken tadan erkektir.
aldatılan kadınla aynı şeyleri hissedecek olan erkektir.
oda aldatmışsa iyi olmuştur hatta.
hayatının ileri ki zamanlarında kuracağı ilişkilerde "aldatılan kadından" farklı, güven problemi çekmeyecek olan erkektir.
daha da kötüsü aldatılıp aldatılmadığından emin olmayan erkektir, bir türlü konduramaz.
neden aldatıldı acaba diye sorulması gerekir. aldatılan her zaman haklı diye bir şey yoktur.
gün geçtikçe sayısı artan erkektir.öğrenildiği durumunda erkeklik gururunu bi kenara bırakıp sebebin ne olduğunu anlamak gerekir.
güven ile aptallık arasındaki çizgiyi ayırt edemeyen erkektir. kadınların erkek seçimlerinde bir numaralardır ne yazık ki.
duygularını, aldatan ve en kötüsü bunu en doğal hakkı olarak gören hemcinsleriyle paylaşmasını şiddetle önerdiğim erkek...
lan senin yerlere göklere sığdıramadığın kadını , orospu cocugunun teki gelip tek kişilik yatağına sığdırmıyor mu... Çal rafet....
aldatan şerefsizin '' haketti ama ibne'' dediği erkektir. tersi durum da geçerlidir.
ortalığın kukusuna koymaya hazırlanan erkektir.
Genelde kendi yapar. inception yaşamıştır.
eline koz geçmiş erkektir. bunu da iyi kullanır büyük ihtimalle
aldatılmanın kuyruk acısıyla yaşamaktansa aldatanı affetmeyi düşünür çoğu kere. evet beyler, kendisini burda ifşa ediyorum.
görsel
aldatan kadın karşı tarafta olaydan habersiz masum adamın günağı ne sevmiş vermiş belki adam.
aldatılan masum bir kadın kadar masumdur.
hak etti bilmem ne. yok bir kadın aldatıyorsa bir yerlerde kalbi kırılmıştır ona sevgi gösterin laga lugası yapanların ahlaki yeterlilikleri ortada. her kalbi kırık olan kocasını karısını aldatsa memlekette birbirini sikmeyen kalmaz. mantığınıza sokayım sizin.
aldatılan erkek açısından bakarsak zordur elbet, içi içini yer. allah yardımcısı olsun allah kimsenin başına vermesin.
sayıları hiç de az olmayan erkekler.

kocasını çocuğunu bırakıp, ben aşık oldum diyerek evi barki terk eden kadınlar hiç de az değil. kocasından bosanmadan evden kaçıyor ve başka adamla dost hayatı boyunca yaşıyor. çocuk ve koca perişan ulan ben bunları yapan kadınların ta allah belasını versin!!!
evli kadına göz diken ciğerini siktigimin orospu ruhlu o erkekleri de sikeyim.
aldatıldıktan sonra bunu kendine yediremeyip acısını diğer masum kızlardan çıkacak olan erkektir.
boynuzlarını biletmesi ve parlatması gereken erkektir.
hanım evladıdır. zamanında tokadı suratına çarpamamış, hatunun her dediğine eyvallah demiş erkektir.
en masum, en korunası erkektir.

-bu erkekler ile uzunca bir süre sevgili olunmaz.
tuttuğunu siker. kusura bakmayın ama böyle.
saf erkektir en temiz duygularını kıza dökmüştür ama kazığın en babasını yemiştir.en kısa sürede bunu unutması hayatı daha hızlı yaşaması ve aldatan taraf olması gerekmektedir.