bugün

mümkün mertebe bütün erkeklerin uygun veya tehlikeli anı yakaladıklarında çapkınlık yapacaklarına delalet eden fırsatlar bütünüdür.
yanlıştır. saçmadır.
hayatında tanıştığı iki-üç erkeğin kendisini aldatması sonucu bütün erkeklere önyargıyla bakan kız söylemi.
(bkz: imkansız yoktur imkansızlık vardır)
(bkz: ne anasının gözü o) tabii ki durum böyledir. karşısına güzel, bakımlı, seksi bir kadın çıkan erkekler aldatır efendim, birkaç istisna vardır onlarda kaslı erkeklerle aldatır.
önünde şapka çıkarılacak tespittir.
Her erkek aldatmaz. Yanlış bir düşüncedir. Seven erkek yok mu yani?
Her erkek aldatmaz. Yanlış bir düşüncedir. Seven erkek yok mu yani?
fizik kanunu değerinde bir saptamadır.
aldatmak isten erkek yoktur, sevgilisini sevmeyen, saygı duymayan erkek vardır.
Yaz bunu. Guzel laf.
bir erkek olarak aldatılma mevzularına fitil oluyorum. bir erkek sevgilisi veya eşini nasıl aldatabilir? fırsatın olsa bile yapamazsın. eğer yapan erkek var ise kendine erkek demesin net!
Kesinlikle katıldığım mevzudur. Erkekliğimizin doğası maalesef budur.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)

kendi adınıza konuşun, her erkek fırsatını bulduğunda aldatır diyerek bilmem kaç milyar erkeği zan altında bırakmayın efendim.
Kadın erkek diye ayırmasa aslında haklı olabilir.

Lakin fırsat dediğin 200 dolar be gülüm. Belki de aldatmak istemiyordur.
(bkz: optimizm)
Eğer böyle düşünen erkekse herkes onun kadar şerefsiz değil bilsin istedim.
Hayatınızda dürüst insan görmemişsiniz öyle atıp tutuyorsunuz.

Lanet olsun sizin aklınıza fikrinize vicdanınıza.
Nerede haysiyetsiz insan var gidip arayıp buluyorsunuz,
ondan sonra da yaşadıklarınızın faturasını milyarlarca erkeğe, milyarlarca kadına kesiyorsunuz.

Rezil ve riyakar insanlardan gördüğünüz muamelenin senetlerini hiç tanımadığınız insanlara ödetmeye kalkıyorsunuz.
Fırsatını bulamayanlar inkar etse de Bir gerçektir. Hepsi Uzuvlarının emrinde yaşıyorlar.
onu da bulamıyoruz anasını satayım kızlar çok nankör .