kova gibi kalbi olan erkektir. ayrı bir yetenektir, herkes yapamaz bunu.
maldır. zihniyetine...
sadece erkek için değil, hatun kişilik içinde zor olandır.
(bkz: yok öyle bişey)
godoştur... unutulmamalıdır ki; ister erkek olsun ister kadın, bir kez aldatan hep aldatır...
kişi affetmekle kendini birkezdaha aldatır.
"bir kez aldatıyorsa aldatan, ikinci kez aldatıyorsa aldatılan suçludur" diyerek sevdiğine bir şans vermiş ve suçun birazını kendinde aramış erkektir. tabii türkiye ya da dünyada böyle bir erkek var mıdır bilinmez.
- inan sevgilim çok pişmanım ve ne diyeceğimi bilemiyorum.
+ gerek yok nalan. ben seni her halinle seviyorum.
- lan ne denyo bi adam çıktın sen.
+ neden?! ne oldu ki aşkım.
- ulan aldattım seni daha ne olsun kazma.
+ e bende affettim.
- ne gurursuz ne sümsük birisin sen ya.
+ eeeee! yeter lan.* boşuna dememiş atalarımız deveye diken insana sken diye.
kendi yapsa sevgilisi affetsin diye kapısında köpek olan erkektir. ama iş kendisine gelince kaplan kesilir taviz vermez. noldu sarhoştum hatırlamıyorum necla.
g.tü karnıbahara dönüp vajinasının üstünde kaslı, esmer, 3 numara saçlı raybanlı erkeklerin koloni kurup arkasından itelediği ve kanepelerde domaltılan sevgilisini affeden erkektir. sevmek hikaye, başkasının s.ktiği bir kadını sevemem.
kuvvetle muhtemel çok haince bir intikam planı içindedir. aklı olan kadın yakalandıktan sonra sevgilisiyle barışmaz.
aldatma boyutuna göre düşünüp karar vermiş olması muhtemel erkektir. hani affetmemesi gerekirdir o ayrı.
bir daha aldatılmayı göze almış erkektir.
Gevşektir.
gurursuzdur.
Dünyanın en iyi niyetli, iyi kalpli erkeğidir; fakat aslında iyi niyetin hiç de iyi şeylere vesile olmadığını farketmesi çok da uzun sürmeyecektir.
mezhebi geniş olabilir.
çok hoş olmayan bir durum. yani özellikle ciddi bir birliktelik ise tasvip edemem.
Hala deli gibi aşıktır. Bir daha aldatılmayacağını düşünür.
(bkz: vay dangalak)
erkek değildir o, melektir melek.

edit: şaka lan şaka, olur mu öyle şey.
sevgilisini, başkalarına zihinsel sorunları olduğunu düşündürecek kadar çok seviyordur. ya da gerçekten zihinsel sorunları vardır.
boynuzları bakıma ihtiyacı olan insandır.
evet dışarıdan aşkı için gururunu satan erkek gibi gözükebilir, ama aslında içinde hain planları olan erkektir. *
aldatan mutlaka bir daha aldatır, affetmek bir daha aldatılmayı kabul etmektir.
belki de sadece,kendisini aldatan sevgilisini oda aldatarak,ondan intikam alabilmeyi amaçlayan,bu nedenle de affetmiş numarası yapmış erkektir o.