bugün

Sevgilinizden ayrılın. Hıyarlığın lüzumu yok.
aldattıktan sonra karına saçma sapan hediyeler alıp, sıçıp batırdığını daha da sıvama. dürüst davran, yemiyorsa da kendini yüksekten bir yerden boşluğa bırak.
Ancak ve ancak kendini aldatırsın.
görsel
Yakalanma bari hem şeref yoksunu hemde beceriksiz diye anılırsın.
He ben buldum da aldatacam hemi .
"insan olun bre dürzüler" tavsiyesidir. kadınlar içinde "insan olun bre dürzüyeler" olabilir. evet..
yakalanmayacağından emin olmadan aldatma. bir kadının hislerinden daha becerikli olman oldukça zordur öncelikle bunu bilesin.
o yüzden sen iyisi mi ilişkini bitir sonra ne bok yiyeceksen ye kodumun evladı.
aldatıyorsan bari karından güzel biriyle aldatki bir manası olur belki.
Aldatmayın. *
gelecekte olacak o pişmanlık duygusunu tamamen sildiğinizden emin olun. Sonra ömür boyu sıkıntısını çekebiliyorsunuz.
Aldatmayın.

Hiç mi utanmıyorsunuz, eşinizin/sevgilinizin yüzüne nasıl bakıyorsunuz. Madem sevmiyorsun ne onu hayal kırıklığına uğrat ne de kendini böyle iğrenç bir duruma sok. Ayrıldıktan sonra git ne yapıyorsan yap.
Aldatmayın yazmanın aptalca olduğu başlık.
Böyle tavsiye mi olur lan. Biraz cümle kurabilin ya.
Kilo alanlara tavsiye : Yemeyin.
çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu.
Güzel insanları üzmeyin ucu size er ya da geç dokunur.
büyük ihtimal pişman olacaksınız ve o da sizi affedecek. buna izin vermeyin. gururunuzla siktirolup gidin. gitmezseniz, bir ömür boyunca haklı olarak, burnunuzdan fitil fitil getirecektir. her firsatta başınıza kakacaktır.

kadınlar belki affeder ama asla unutmaz.
Adam olan adam eşini aldatmaz. Adamlığa ters.hem aldatacak hem utanmadan yüzüne nasıl bakacaksınız.
Adam olmayi deneyin aldatmak isterken aldanirsiniz.
Ayrilin ama aldatmayin.
Ne maymun iştahlıyız lan. Evde bekleyen hatunun diğerlerinden eksiği ne. Diğerleri gül, papatya, karanfilde evdeki deve dikenimi. "Bana soğuk davranıyo o yüzden dışarda arıyorum bende". Sittir. Soğuksa kadın yapmışındır bi hayvanlık soğumuştur. Al gönlünü, iki güzel söz söyle, al biyere gezmeye yemeğe götür, yatakta öküz olma az biraz antipati yap, ne istediğini anlamaya çalış bak o zaman dışarda birşey aratıyomu o kadın sana. Önce insan olmak gerek. Bu işin felsefesi şudur; kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma bu kadar net. Yaparsanda sana yapılınca zoruna gitmesin.
yakalanmayın.
yakalanacaksınız.çünkü kadınlar mutlaka hisseder.ona göre bu yola girin.
şuanki sevgilinizden veya eşinizden ayrılın. ilişkiyi tamamen kesin onu unutun ve aradan 1 yıl geçtikten sonra falan evet aldatabilirsiniz.
Ya ayrıl yada aldatma aq öyle saçmalık mı olur?
- Beyler ben çıkıyorum, yengenizi bi aldatıp geleyim.

Aldatmak böyle bir şey miydi?

Planlama falan?

Hımmm.