bugün

aldatmayınn amk.
la lütfen ustalar yapmayın etmeyin ya.
Şener Şen Perran Kutman ikilisi

Açılış
- ''Yaz kızım on torba çimento.''
-''Tükür oğlum babanın suratına.''
Kapanış
önce boşanması lazım.
Yakalanırsanız, götüme şu kadar nafaka girdi diye ciyaklamayın.
rte videolarina iyi bakin.

yakalandiginiz zaman o konusmalari uygulayin. haksiz cikmanizin imkani yok.
Yakalanmayın.
kafanızda sakın geriye dönme senaryoları kurmayın, aldattığınız kadının hayatından sonsuza kadar defolup gidin.
Bir anlığına aynısının sizin başınıza geldiğini düşünün, kendinize yakıştıramayacağınız şeyleri bir başkasına yaşatmayın.
gusül abdesti almayı unutmayın !..
Yaşattığını yaşamadan ölmezsin.
Doktorlar dizisindeki Burak'ın dediğini ona söyleyin "tamam başkasıyla beraber oldum ama buna aldatma denilemez. Eğer o kadınla birlikteyken bile seni düşünebiliyorsam bu nasıl aldatma olabilir ki" cümlesiyle ona kendinizi kolaylıkla affettirin.

işin şakası bir yana aldatmayın, onun yerine ayrılın, evet.
yakalandığınızda inkar edin. iş üstünde yakalansanız bile bir bahaneniz olsun. kadınlar nasılsa affediyor.
Madem aldatacaksın öyle bir plan yap ki, kusursuza yakın olsun bi zahmet.
Yaşandı bitti şarkısında dendiği gibi yapın. Aldatmanın tadına varınca zıplayın.
akıllı olun. aldatmayın.
Karınıza lafı uzatmadan, bugün senden daha güzel bir kadınla romantik bir akşam yemeğinde buluşacağım diyin. Karınız bu durumu anlayışla karşılayıp, beyim mahcup olmasın, laf söz gelmesin diye kıyafet seçiminden tutun da,  cep harçlığınıza kadar size yardımcı olacaktır. Kadın yüreğidir sizi en güzel şekilde yolcu etmeden içi rahat etmez. 

Gece yarısı eve geldiğinizde karınız sizi güler yüzlü bir o kadar da gururlu bir yüz ifadesiyle, aman da aman.. gelmiş mi benim aslanım, evimin direği yakışıklı yiğidim diyerek içeri alacaktır. Eve girince, sıkı bir sorguya çekileceğinizden emin olun ama endişeye gerek yok . Çünkü hiçbir kadın kocasını kaybetmeye göze alamaz, belki hedefte sizi kirli emellerine alet eden o malum şırfıntı vardır. Bunu hiç bilemeyecek olsanız da, masum olduğunuzu bilmeniz sizin için yeterlidir.

Yanağınızdaki ruj izine, yoğun parfüm kokusuna aldırış etmeden karınıza her zaman olduğundan daha fazla ilgi ve sevgi göstermeyi ihmal etmeyin. Hatta, bak aşkım, eve bahar havası getirdim mis gibi burcu burcu koktu her yer diyip, ya aşkım Bi ıslak mendille yanağımdaki ruj izini siliversene, biliyorsun cildim çok hassas aman alerji neyim olurum sonra neme lazım diyerek, minnoş kalpli biri olduğunuzu hatırlatın ona.

Ya aşkım içkiyi fazla kaçırmışım, şöyle bol köpüklü güzel bir kahve yapıver de, kendime geleyim diyerek bir fincan kahve eşliğinde nasıl bir akşam geçirdiğinizi detaylıca anlatarak güven tazeleme yoluna gidin. Unutmayın, güvenin ve samimiyetin inşaa ettiği bir ilişkiyi hiçbir güç yıkamaz. Sevgi ve esenle kalın..
el tavsiyesiyle partner aldatılmaz.
Yapmayın arkadaşlar öyle şeyler çok ayıp.
Şapka takın mutlaka.
aldatmayın.
aldatma.
birlikte olduğun kadını sevmiyorsan ayrıl sonra ne halt yiyorsan ye.
1. Karda izinizi belli etmeyin
2.korunun
3.duygusal bağ kurmayın.
(bkz: ölün)

Cinsiyetinden bağımsız, Hiçbir insan aldatilmayi hak etmez, bunu yapma/yaşatma hakkı da kimseye haiz değildir.

Birliktelikler, "sadakat" üzerine kuruludur. Üçüncü kişi demek, duygusal bazda birbirinden bağımsız ve cinsel organların yönettiği beyinsizlerin kendi üçgenlerinde karakter erozyonu demektir.

Yani demem o ki; siktir olun gidin sonra ne bok yerseniz yiyin.
ilişki zevk için yaşanır. Aldatan biri ise, yakalanmamak için gider telefonunu ters çevirir, maillerini düzenli olarak silmeye kalkar, sonra gider mail çöp kutusunu boşaltmaya çalışır, her iki tarafa bahaneler üretir, anladı mı diye endişe eder. Zevk ya da kafa rahatlaması bunun neresinde? Temiz temiz ayrılın ya da boşanın, neyse ne.. ama karşınızdakini zaten geçtim, bari kendinize biraz önem verin.

Hiç bir şey, şifresiz bir telefonu ortaya atıp rahatça duşa girebilmek kadar güzel değildir. Bir de, yakalanmayana hiç rastlamadım çünkü insan sürekli olarak teyakkuz halinde yaşayamaz. Bu, bilimsel olarak imkansızdır. insanın stres altında daha ani kararlar verebilmesini, tetikte olmasını sağlayan hormonlar vardır ve bunlar daimi olarak vücutta tutulamaz. Eninde sonunda beyin kendini rahat bırakır ve detaylarla ilgilenmez. işte bu durum, kişinin başına belayı aldığı andır. Başka bir husus da, ikinci kadınların genel davranış şeklidir. Sıfır taleple ve “size olan aşkı” dışında hiç bir amacı olmadan ilişkiye başlayan kadın her nedense iki gün sonra statüsünden rahatsız olur ve değişim için ilk olarak sizin mevcut ilişkinizi zehirler. Bu da, 10 liralık ürün istiyorsan ama cebinde 2 lira varsa, 10 liralık ürünü 1 liralık defolu ürün haline getirmek dışında bir seçeneğin olmaması anlamına geliyor.. eşittir, itibar suikasti.

Aldatmanın matematikteki karşılığı meksika açmazıdır.