bugün

sevgililerini, eşlerini, nişanlılarını, sözlülerini aldatacak erkeklere tavsiyelerdir.

mutlaka iş saatleri içerisinde aldatın. hafta sonu ya da mesai sonrası en dikkat çekecek zaman dilimleridir.
(bkz: aynısını anana bacına yapsalar hoş olur mu)
aldatmayın.
karda yürü ama asla izini belli etme.
sevgiliyseniz bilmem ama evliyseniz lütfen aldatmayın. çocuklarınızın annesi olan veya olacak kadına bunu yapmayın.
yuzugu parmaginizdan cikarin.
aldatmaktan vazgeçin amk.
bu işi daha önce yapmaya çalışanların karşılaştıklarını incelemek faydalı olacaktır kanımca.
görsel
aldatmayın

sörf yiyin..
sonuçlarını göze alabiliyosanız aldatın. sonra yok efendim ben seni aldatmadım yok öyle yok böyle demeyin. yemiyoruz.
Manitam olsa da , böyle şeyler düşünsem dediğim başlık
kesin aldatın, ama yakalanmayın.
uyanık olun, açık vermeyin. aldattıktan sonra karınıza günah çıkarmak babında her zamankinden daha iyi davranmayın. son olarak da şerefsiz olduğunuzu unutmayın yeter. çünkü siz şerefsizsiniz yaparsınız bunu başarabilirsiniz. hadi aslanlarım.
yediğiniz herzelerden eşinizin haberi olmasın. bari dikkat edin yüzünüze gözünüze bulaştırmayın geni bozuklar.
manitanın telofonunu rehbere ahmet mehmet olarak kayıt yapın. bu çok önemlidir. kesinlikle mesaj olayı olmasın. gittiğin kadının saç tellerine dikkat edeceksin. üstüne yapışmasın. dediğimi yap yaptığımı yapma.
önce boşanın/ayrılın sonra yapın ne yapacaksanız.
aldatmaya değecek biriyle aldatın.
sayet araciniz varsa baska telefon kullanin ve araca zulalayin. bir de yedek kazak, tisort tutun. malum kizlarin saclari dokuluyor.
ha sunu da not duselim. seks ihtiyacinizi baska kadinda goreceginiz icin kendi karinizin bu acligi devam edecek. sizdede hayir olmayinca onunda sizi aldatmasi muhtemel olabilir. sahsen 3 tane kadini idare edebilecek seks gucune sahibim.
yalan söylemeyin, yalanı yaşayın. yalanı kurduğunuz anda, onu bir anınız gibi kodlayın.
sakin bulasmayin bu işlere. her seyin adabi var unutmayin.
eşiniz metresinizden güzel olsun.
utanin, yuzunuz kizarsin.
midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın.
aldatmayın çünkü iyi saklayamıyorsunuz, yakalanıyorsunuz.
Yanınızda biftek varken sokaktaki köfteyle ilgilenmeyin.