bugün

Ben inanmıyorum abi akın öztürk'ün suçlu olduğuna.
Akın öztürk orgeneral yaş üyesi der demez gözümden bir yaş geldi.
Aklıma geldikçe de içim ürperiyor.
inanıyorum bir gün akın paşa suçsuz olarak çıkacak.
Yaş üyesiyim derken kalkan kaşlar, yüzünün ifadesi falan ilginç ve dikkat çekici.
Hava kuvvetleri komutanı abidin ünal ın verdiği ifadeye göre de tam olarak suçlu olup olmadığı hala anlaşılamıyor ancak suçlu olduğu yönündeki kanaat artıyor maalesef.

Nitekim abidin ünalın ifadesinde kendisinin de bağlanmadığı ve darbeci şahısların kendisine saygı çerçevesinde hareket ettiği anlaşılıyor. istanbul da abidin ünal ile beraber gözaltına alınıp getirilen diğer tüm ve tuğ generaller elleri ayakları bağlanmış ve ağızları bantlanmis şekilde kurtarılmış. Orgeneral ve kuvvet komutanları olan abidin ünal a bu şekilde davranmamışlar. Belkide akın öZtürk de eski kuvvet komutanları olduğu için bu şekilde serbest olmasına izin vermiş olabilirler.

Ancak yinede en azından basına sızan belgeler ve bazı ifadeler neticesinde kendisinin de suçlu olduğu en azından ağır şüpheli olduğu ortada.

inşallah yapmamıştır. Yinede dileğim masumlugunun kanıtlanması yönünde.
Paşaların paşası akın öztürk'ün dik durup kaşlarını kaldırarak "akın öztürk orgeneral yaş üyesiyim" demesidir o kadar asil bir şekilde söylemiştir ki herkesin dikkatini çekmiştir diğer generaller gibi sümsük bir biçimde değil de tam bir asker gibi sarfetmiştir bu cümleyi bakışları çok başka bu paşanın ve inşallah suçsuz olduğu ortaya çıkıcak.
güncel Önemli Başlıklar