bugün

Bilimum sempatizanları (hdpkk, selo, grup yorum, ahmet kaya, yılmaz güney..) ve kılıçdar ve halk tvyi sevmeyen vatansever solcu gibidir. Çok ender bulunur çünkü..
sinan oğan.
karakter, onur, şeref yok ama o kadarcık kusuru da olsun.
(bkz: ajdar ın en güzel şarkıları)
ahmet vefik alp ..
solda bile zor bulunur
ben başka da duymadım.
80 öncesinde kalan kavram. hatta o zaman bile azdı.
bir zamanlar solcularla yarışmak için bi kısım ülkücü araştırırdı şimdi ise sokakta orda burda başıboş.
(bkz: kızıl elma)(#498033)
var deyip üniversiteden birkaç faşist öğretim görevlisinin ismini yazanları da görmemizi sağlamıştır.**
(bkz: gülme krizine girdim hakkı tut çıkar)
uludağ sözlükte türüne pek rastlanamayan canlı.
solcu kızların genel özellikleri tartışmalarına görsellik üzerinden değerlendirme yapan ülkücüleri görünce olmadığı kanaatine kesinlikle varılabilir.
Deniz gezmiş'in ölüm yıl dönümünde havlayan ülkücü olmadığı kesindir.

ama abdullah çatlı devlet için uyuşturucu tacirliği yaptı dimi ?
(bkz: devlet bahçeli)
oturup ülkücülere küfürler hakaretler yazdıranlar, bu yorum'um size.

akıl, bilgi, kültür'ü bir ülkücüde yakıştıramıyorsunuz öyle mi ?

işte şu linki izleyin : (bkz: http://www.youtube.com/us...Er1461#p/u/35/o5-kurOtxT8)

kendi cahilliğinizi ülkücülere hakaretlerle örtmeye çalışıyorsunuz ama güneş balçıkla sıvanmaz.
siz küçük beyinlerinizle, küçücük dünyanızda kısır döngüye devam edin. biz 7'den 77'ye geçmişle gelecek arasında köprü kurmaya devam edeceğiz.

siz aynı yolda ilerleyin, durmayın bizlere hakaretler yağdırın, bu şekilde ilerleyin. haydi lağım fareleri iş başına!!

edit : saniyesiyle eksilemekte ancak ükücülreri bilgisizlik ve kültürsüzlükle suçlayanlara yakışırdı.
bravoo..
"olur reis öldürelim" diyecek kadar akıllı bilgili kültürlü ülkücüler bolca bulunmaktadır denilesi durumdur.
(bkz: ümit özdağ)
sözlükteki cahil cühelanın fikir önderlerini ekranlarda taşak oğlanına çevirmiştir.
pek az bulunan ülkücü dür.
(bkz: işte geldim buradayım)
(bkz: alayım soruları)
komünistlerin öldükten sonra bitki olması tarzında harika ötesi zeki başlıkların sahibidir.*
fazlaca ciddiye alınmış başlıktır. abi bu başlık açıldıktan sonra uludağ sözlük bozkurtlar ile reyizler ile oldu. yani başlığı gören ülkücü acaba gerçek mi diye üyelik mi alıyor anlamak mesele.
akvaryumlarda sürüsüne bereket diyebiliriz.
(bkz: aranıyor)
(bkz: sirkencubin)
(bkz: ekşi sözlük)
şu çakma satırlar sadi şirazi'den binlerce özür dileyerek "olmayan ülkücülere" gitsin.

olsaydı görürdük yokki görelim,
görseydik olurdu görmedikki olsun.
uludağ sözlükte yazıyor şeklinde dedikoduların çıktığı şehir efsanesidir.

bildiğin çocuk masalı.*