bugün

Içi boş bir kafatası ve samimiyetsizlik yeterlidir.
Mideyi aldırmak. Beyin konusu zaten işlenmiş.
zor olanı yapmaktır.akıl karıştırmak için bazen ateist gibi davranıp -ben ateistim ama akpartiyi(akp) destekliyorum demek.
bazen bdp'li bazen mhp'li taklidi yapmak bazen aleviyim ama ama ..... demek vs vs vs vs... uzatılabilir.

kısacası aktroll olmak fazla kasmak ,über hayal gücü ,karakterler arasında sürekli geçiş yapmak gerektirdiğinden çok zahmetli iştir.yazık bunlara....
dilinizin uzun ve sağlam bir yapıda olması lazım.
Beyni aldırmak gerek ondan sonra işe Başlanır.
Uzun ve büyük bir dile sahip olmak gerekir iyi yalamak için.
Karaktersizlik.
Beyin olmasın yeterli olur.
Pişkinlik. Arsızlık. Gevşeklik.
(bkz: göt yalamak)
Kefenini giyip mitinglere katılmaktir akTrolluk.
1. Boş beyin
2. Cahillik
3. Cahillik yoksa çıkarcılık

Bunlardan birine sahip olanların aktroll olma şansı çok yüksektir. Beyni olmadan dini olanların meydana getirdiği topluluktan ne beklenir ki zaten.
hiçbir zeka belirtisi taşıyamamak yeterlidir. ha bir de; duble yolları,3.köprüyü, tsk'nin kendi ürettiği milli silahları vesaire bilmeniz elzemdir. bunların haricinde de akit okumanız,ters kolpa yapmayı iyi bilmeniz ve manipülasyon yapma yeteneğinizi geliştirmeniz farzdır. bu tavsiyeleri dikkate alırsanız,herkesin parmakla göstereceği kaliteli bir 'aktroll' olabilirsiniz.

ek: eksini sikerim dallama. sizi eğitmek istiyorum. ne var bunda.
Istiklalde patlama olduğu gün, is yerinde bi kac kiz kendi arasinda konuşuyor.
- Istiklalde patlama olmus..
+ aaa cidden mi
- evet 5 ölü varmis.
+ amaan sen istanbula mi gidiyosun bosver ahahah.

Bu muhabbeti duydum ve hayatimda ilk defa karsi cinsten birini tokatlayacak duruma geldim. Amk düşünce sistemine bakar misin..
Troll olduğunun farkında olmamak.
+9 kömür itemi.
+9 at gozlugu itemi.
+8 iman power.
+10 uzunu peygamber zannetme zihniyeti.
Beyni ve omurgayı aldırmak.
ar damarı rahatsızlığı.
bir insan sosyal medyada chp li olursa normal, ak partiyi desteklerse aktroll. omurgasızlık budur.
(bkz: yol yabdı)
-iyi günler ben iş başvurusu için gelmiştim.
-hangi birimde çalışmak istersiniz?
-ben Twitter’da muhalif ünlülere küfür etmek istiyorum.
-burda kendi kararınızı kendiniz veremezsiniz sizi “Tayyip bey’i kayıtsız şartsız yalama” bölümüne atıyoruz.
Adamları milletin yüzde 50 si destekliyor zaten. Paralı troll tutmaya ihtiyaçları olduğunu zannetmiyorum.
bir yerlerden maddi olarak nemalanmak. eğer bir aktrollün para akışını keserseniz bir daha o deliğe girmez. mesela bu aktroller eskiden fetocuydu neden peki? çünkü buradan nemalanıyorlardı. bunlar feto okullarına gider, zaman gazetesi alır, samanyolu haber seyrederlerdi. yarın bunların yeni nemalanacakları alan olsun hemen o kanala kayarlar..
Bir takım gerekli özelliklerdir.

1- dilin kıvrak olacak ki her şekilde yalayabilesin.
2- omurgayı aldırmış olmak. Kıvırmak, dönmek gerekiyor çünkü. Adamın dün ak dediğine ak, yarın Kara dediğine Kara demek için omurgasızlık şart.
3- aileden terbiye almamış olmak. Rahat rahat küfür, iftira ve çamur atabilmeniz gerekir.
4- alçakgönüllülük. Makarna ve kömüre talim etmelisiniz.
5- sahibinizin sesi olacaksınız, bir beyniniz yokmuş gibi yaşamalısınız.
6- vurdumduymazlık. Sizi gerçek bilgilerle ne kadar rencide etseler bile utanmayacaksınız.

Bu kadarı yeterli, Aktroll kulübüne hoşgeldiniz.
+ yeri geldiğinde sadece makarna ile beslenirler.
+ karılarını reisleri ile görseler dahi sesleri çıkmazmış, peşkeş konusunda uzmandırlar.
+ yol konusunda hepsi uzmandır, asfalt ve köprü direkleri konusunda geniş uzuvlara sahiptirler.
+ göt kılı, yalarım, ıstırırım alanlarında da kendilerini kanıtlamışlardır.