bugün

melek ve şeytan diye ikiye ayrılan, şeytan kısmının gercekten öyle olduğu ve benim hangi gruba dahil olduğumu anlayamadığım kimliktir.
akıllara zarar kinci uzak durulması gereken kadındır...
garip bir şekilde kargayı andırırlar.

bildiğin karga.

küçük, siyah, musibet, cırtlak sesli.

ama karga en sevdiğim hayvandır.

bu da saçma.
çok ateşli ve seksi olan hatun kişidir.akrep kadınıyla sex yapmak bambaska boyutlara götürür aynı zamanda kişilik açısından kıskanç ve nalet * bir kişidir.
evet biraz kindardır. biraz da dünyayı görmez gözü sevdiğinde özlediğinde kızdığında üzüldüğünde...

evet uçlarda yaşar duygularını, tabuları kolayca yıkabileceğini tüm duyguları içinde barındıran aşkı tatmadıkça farketmez. ama iyi bir eştir, sadıktır, kendini her şeyiyle bırakır. işin tek kötü tarafı aynısını birebir karşı taraftan da beklemesidir. akrep kadınına kinci yakıştırmaları, onu tatmin edemeyip kızdıran erkekler tarafından yapıştırılmıştır. *
sever, deli gibi...
özler, mecnun gibi...
kızar, ateş gibi...
tam bir baş belası'dır. büyük olasılıkla ağlayan ve üzülen siz olacaksınızdır. kin, nefret, acı herşey bu kadın'da toplanmıştır.
narsist,bencil ve kıskanç olan kadınlardır.
nefreti de sevgisi de çok fazladır bakıldığında.
ama hayatta karşınıza çıkabilecek en iyi dost, sadık bir eş, ketum bir sırdaştır.
her ne kadar kindar denilse de bu insanlara, kinleri içlerinde büyür, dağ olur da yine de kimseye zarar veremezler çünkü aynı zamanda fazlaca anaçtırlar.
kendilerinden başka herkesi sever; ama en acımasız yorumları kendilerine yaparlar.
dışarıdan duvarlar örmüş, kabukları sert varlıklar olarak görülseler de sadece samimiyet ve dürüstlükle bu insanların duvarlarını aşabilirsiniz.
sakın onlara yalan söylemeyin çünkü bir bakışta anlarlar ve sonunuz gelmiştir.
ayrıca sevmek ve sevilmek, verdiği değerin karşılığını alabilmek tek gayeleridir.
şimdi söyleyin bir insanın istediklerinin dışında fazla birşey mi istiyoruz insanoğlundan?
kadın denildi mi akla gelen ve bir daha da gitmeyen grup. şayet hayatındaysa ya çok şanslısın ya da çok şanssız. bunun bir arası yok çünkü kadının ortalama değeri yok ki. çatlak. uçsuz bucaksız bişe bu.
akrep burcu kadını, yapılanı unutmayan, usulca intikam gününü bekleyendir.
ve tanrı kadını yarattı.
kendimden biliyorum.
kendi aşık olduğu erkeği kıskandırmak için; başka evli bir erkeği kullanıp, onun yuvasını yıkıp, terk edip, ortada bırakacak kadar masumdur.(!)
erkeklere şiddetle tavsiye edilen kadındır.
tüm diğer burcların kadınlarına karşı inanılmaz bir havası vardır. burcunu gururla söleyebilir. ayy canım ne burçtun sen? dendikten sonra üstüne basarak "akkkkrrrep" denir. karşıdaki yay falansa iyice bir kısılır sesi suratı değişir hatta. senin canım? -yay. ama çıkmaz o ses. ezilir büzülür.
böyledir işte akrep burcu kadını olmak. davranışları geçin sadece sözle bile karşındakini ürkütebilmektir. güçtür.

edit: kötüleyen yay burcu kadınları! durmak yok yola devam. biliyorum burcunuzun ezikliğini hat safhada yaşamaktasınız ama olsun belki yükseleniniz akreptir? bu kadar bozmayın moralinizi yahu.
akrep erkeği kadar cinselliğe meraklı olmayan kadındır.
gece gece geri döndü sandığım . fakat dönmemiş .
geneli konuşmaz yada senle aynı dili konuşmaz hep kendi dünyalarında bi yerlerde dolaşır dururlar...
hayatınızda olmasa da olurudur. gereksiz detaylara takılıp saçma sapan komplekslere kapılıp alakasız konularda canınızı sıkıp kendi kendine triplere girip can sıkmakta üstüne yoktur. üstelik anlayışsız olduğu kadar bencil ve laf anlamaz bir ruha sahip olduğundan bu eksikleri kapatmaları açısından nedense bi albenisi sadece güzelliklerinde gizlidir.

anlaşılmamış entarilerime girdikten sonra gelen edit. akrep kadını dünyada da varolmasaymış olurmuş. gereksiz. bas eksiyi bebişim bas *
kimi zaman muhatabını tan kızılı dağ doruklarına yücelten, bazanda denizlerin fersah fersah derinliklerinde dibe vuran, vurduran. ortalarda, aralarda olmayı bilmeyen, beceremeyen uçların insanı. insana yaşadığını hücrelerine değin hissettiren kadın, sadece bir çift hülyalı gözden oluşmuş gibi gözüken güzel kadın.
bu burcun nasıl olduğunu yaşanmış bi olayla anlatmak isterim. seneler önce universitedeyken, akrep burcu olan kızın aynen takoz gibi dev bi cep telefonu vardı. ben de o zamanlar nokia nın çok yaygın olarak kullanılan bi modelini kullanıyodum 35 10 mu 35 50 miydi neydi. neyse o kız sonra bi gün telefonunu değiştirdi minicik bi samsung aldı, sonra ortada hiç bişi yokken benim telefonuma, senin telefonun kocaman dedi. halbuki normalden küçuk bi telefondu. biz o devasa takoz kullanırken ona bişi demiyoduk ama o daha önce yaşadığı dev telefon ezikliğiyle bole bi laf söyledi. sanırım akrebin nasıl bi burç olduğunu anlata bilmişimdir.

edit : eksi oylarınız zkmdenassakasımpaşa
birinci kalite laf sokma becerisine sahiptir. bazen, birkaç saat sonra size sokulan lafın farkına varır; "ne dedi lan bu?" diye düşünürsünüz.

hıncını alana kadar sizi zehirli iğnesiyle kevgire çevirmekten çekinmez, eğer bir şekilde durumdan kurtulamayacağını ya da %100 haksızlığı aşikarsa iğnesini kendine batırır, kaçar, gider veya kendini öldürür...

türk filmi repliklerinden: " sen beni kovamassın, ben istifa ediyorum" cümlesi akrep burcu özetidir.
anne olacaklara tavsiye edilir ki, ocak subat aylarında çocuk yapma girişiminizi erteleyin ki çocuğunuz akrep burcu olmasın.

edit: eksi oylarınız zkmdenaşşa kasımpaşa
yengeç burcu erkeğini huzura, mutluluğa ve saadete ulaştıran, gerçek olup olmadığı her daim sorgulanan masalsı varlı'k. lakin bir parça fazla kıskançtırlar... * onun için nefes alınıp verilir ve yaşanır..
tanıdığım ve tanışmamış olmak istediğim, sapık olan kadınların grubudur. kadını böyleyse erkeğini düşünemiyorum.

edit: bahsi geçen akrep kadınlarının neler yaptığı konusunda örnekler verirsem sanırım daha anlaşılır olacak.

yurtta kalırken bedava olan iç hatlardan erkek dairelerini arayarak sessiz şekilde havuç kıtırdatmak.

her hafta sonu eve gittiginde farklı bir kişının telefonunu alıp sevgili amaçlı konuşmak ve her hafta bu tanışılan farklı kişileri anlatmak anlatmak..

okulda erkek arkadaşı yok diye olmuyo diye farklı okullarda da bu amaçlı çevre yapmak..

her lafı oradan anlamak..

konuştukları konuların düz duvara tırmanma üzerine olması *

bunların hepsi de farklı farklı kişilerdir.
tanışmamış olmayı dilemek en iyisidir ancak burçtan karakter analizi yapan insanlarla tanışmadığına da ayrı bi sevinen kadındır.