bugün

tencere tavayla ses çıkartarak iktidarı indireceğini düşünen kişidir, allah akıl fikir versin diyip geçilmelidir.
koca bir aptaldır.
at gözlüklü sözde eylemci özde teröristtir.
sadece makarna olsa iyi diyen yazardır. kömür, pirinç ve beyaz eşya dağıtılanları tanıyoruz.
edit: aksini savunan arkadaşların açıklaması için video paylaştım. ama biliyorum açıklayamazsınız.
http://www.youtube.com/watch?v=w-6hF12n73s
sıraya dizilen develeri görünce emin olmuş kişidir.
şakirtlerin hışmına uğrayandır.
yanlıştır.sadece makarnayla değil kömür ve zeytin yağıylada iktidara gelmiştir.sadece makarna dağıtmadılar yani.
malın önde gideni bayrak tasıyanıdır.
çapulcudur.
bazı gerçekleri bilmeyen ya da yanlış anlayan kişidir. oyla iktidara gelmiştir. inşallah oyla da gidecektir.
MArdinde kaymakamlığın önünde gözümle gördüğüm şeydir. Adamların traktör römorklarına yerleştirdiği makarnalar paket makarna değil bildiğin çuval makarnaydı. Çuvaldı lan evet belki 50 kilo makarna vardı tek çuvalda.*
makarna ile iktidar olunsaydı filiz makarna kral olurdudur.
cehape döneminde makarna yemekten beyni yağlanan çapulculardır, aynı zamanda.
sosyal bir devletin yapması gerekenleri bilmeyendir. ve bunlar aynı zamanda tencere ile devletin düşeceğine inanan kişilerdir. *
washington'un ılımlı islam projesiyle iktidara getirilmişlerdir. makarna, kömür dağıtmaları, iktidarda kalmak için yaptıkları riyakar eylemlerdir sadece. kendileri devlet imkanlarıyla semirirken, halkı iyice fakirleştirip sonra onlara yardım ederek "fakir dostu" pozları ile oy toplamışlardır.
yanlış düşünceler içindedir. makarna olur mu kömür de dağıttılar.
AYRICA DEPREM VERGILERIYLE DUBLE YOL YAPTILAR.
tunusda da makarna dağıtılmış galiba: görsel
http://galeri.uludagsozlu...-geldiğini-zanneden-kişi/
bir ara altın dağıtılmıştı mitinglere gelene

altın olayı duyulduktan sonra otobslerle taşınan kişilere otobüslerin içinde para dağıtılmıştı

akp ye üye olanlara bir yıllık gıda ve giyim alışveriş çeki verilmişti , hem de öyle böyle bir rakam değil.( buna kanıp da ailesiyle birlikte üye olan akrabalarım var )

akp nin seçim organizasyonlarında çalışan kişilere belediye gayri resmi maaş bağlamıştı.

kısacası sadece makarna kömürle olmuyor yani. adamlar oy almak için her yolu denemişler, saygı duymak gerekir.
doğru sadece makarnayla gelmemiştir. kömür beyaz eşya vb. şeyler de dağıtılmıştır.

ayrıca bir not olarak; ak parti'ye üye olanların esrarengiz şekilde hayatları değişmiştir. yakın bir akrabamdan biliyorum; haciz

kapıya dayanmışken geçen sene oğluna ikinci bir araba aldı. yazlık aldığını söylemiyorum bile.
Şu sıra akp'lilerdeki göt korkusunun sebebi kişidir.
akepenin zeka unsuruyla gelmediğini düşünenlerle aynıdır.
her akplinin standartı farklıdır. kimisi makarna alınca verir, kimi altın, kimi buzdolabı, kimi milyon TL'lik ihale. ha birde hiçbirşey almadan verenler vardır, bunlar da tayyipe vermenin ahirete yatırım olduğuna iman etmiş zavallılardır. tespit doğrudur, makarna ile iktidar olduğunu sanan yanılmaktadır.
demirel'in araba ev hayaliyle kandırdığı militarist yanlısı paganların, ibretlik bu tarihsel olayı unutturmak istemelerinden mütevellit makarnadır.

--spoiler--
500 günde herkese 2 anahtar; 1 ev ve 1 araba. militarist kukla süleyman demirel.
--spoiler--
doğru, kömürü unutan kişidir.