bugün

An itibariyle yaptığımdır. Bundan sonra ne kapılarını çalarım, ne bayramlarda giderim. Hırsız ve üçkağıtçı adamlara oy verenlerle bütün akrabalık ilişkilerimi kesiyorum.

Zaten hepsi de olsa da olmasa da birşey değişmeyecek adamlar. Varlıkları bana fayda getirmemişki akraba diye seveyim. Diğer MHP'li CHP'li akrabalarımda konuşmaya devam ancak onlarla değil. Komşulardan da AKP'ye oy atan varsa artık selam bile vermem. Bu seçim halkın içindeki karşıtlığı arttıracak gibi duruyor. En azından benim açımdan.

Sildim ve rahatladım. Yalan ve Riyadan uzağım artık...
Adam gibi adam davranışı. Yapılması elzemdir.
kimsenin sikinde olmayacak harekettir.
Birazdan bende yapacağım. Kan olarak yakın olsamda fazla samimi değilim. Şimdi tüm bağlarımı kopuyorum.
Skindirik paylaşımlarına katlanamamaktan ileri gelir.

Bırak abisi oynasınlar az.
tüzel bir tercihtir.

milliyetçi seçmenlerin hepsi kardeştir zaten, onlar yeter...
iyi yapmışsın. psikolojin düzelecekse hayatından karşıt düşüncedeki herkesi sil.
ama sana tavsiyem siyasetle bu kadar ilgili olma. türkiye yıllardır böyle yönetiliyor.
ben ak partiye oy verdim ama siyasetle çok içli dışlı değilimdir. oy verdiğim muhtar adayı bariz chp'liydi. ama oyumu ona verdim. insan olsun her şeyden önce.
siyasi düşünceyi bi kenara bırakırsak insani ilişkilerde hiçbir sorunumuz yok aslında. bakış açımızı değiştirmemiz lazım.
akşam feysimi böceklerden kurtarmama sebep olmuştur. sadece akrabalarla kalmayıp arkadaşlarımı da silmiş olmanın huzuru içindeyim. ne olursa olsun kalan sahalar bizimdir, onurumuz vardır.

feysim ibnelerden kurtuldu.
Az önce sildim akraba arkadaş ne varsa. Hiç ileti görmeyecek olabilirim ama beyinsizleri görmekten kat kat iyidir.
nolur silme dediğim eylem. yalvarırım yapma.
cehape zihniyetinin örneği olan giri.
maalesef sığır hiç akrabam olmadığı için katılamadığım eylem. bi kaç arkadaşım varmış onlarında ak götüne zevk ile tekmeyi bastım.
Akp li akrabam olmadığı için yapamadığımdır. Ha bana ayrı sandığa ayrı konuşan ibneler varsa bilemem, gerçi ciddi manada şüphelendiğim bir teyze oğlu var ama oyle bir adam akp liyse bile bu akp için ciddi zarar varsın onlar düşünsün.
siyasi görüş düşmanlığıdır.
Geziye desten verenleri listesinden silen mustafa ceceliden geri kalmamis harekettir.
Secimden sonra yaptigim en dogru davranislardan biridir seytan gorsun onlarin yuzunu.
misal gezi olaylarından önce 9.000 arkadaşım vardı

şimdi 2 kişi kaldı.

sildiler beni.

buradan tüm sevenlerime saygılar gönderiyorum ekleyin beni facebookktan. ağlıcam iki kişi ne ulan.,

not: akpartiliyim.
Yakında sabretmeyi bırakıp gerçekleştireceğim eylemdir.
daha güzeli onlara duvardan laf sokmak olan yersiz eylem.
Kısıtlı kullanıcı gibi hiçbir bildirimlerini almayacak şekilde ayarlarsınız. Fakat o akrabalar genelde yaşlı olduklarından bunu yapamazlar anlamadıkları için ondan sonra verin küsküyü verin kalayı verin odunu yansın pezemekler.
hiçbir türlü yapmayacağım eylemdir. ideolojik farklılıktan dolayı kendi kanını inkâr etmek ahlaksızlıktır.

kendi açımdan bakacak olursam akpli fazla akrabam yok. olanlarda radikal değiller oyunu verir lafını etmezler. tek tük paylaşım yapan akrabalarımın yaptıkları da rahatsız edici sayılmaz. bu yüzden yapmama gerek yok. fakat bazı akpli arkadaşlarımla facebook üzerinden çok kavga ettim ilişkimi kopardım.
ara sıra arkadaşım olmayanları dahi engelliyorum. hıncımı alamıyorum amk.
Silinme nedenleri akp'li olmaları değil kendi görüşlerinden başka hiçbir görüşe saygı duymamalarıdır. Paylaşımları ağırlıklı olarak, kadir mısıroğlu zırvaları, chp ve kemal kılıçdaroğlu'na hakaret, atatürk'e maçaları yetmediği için ismet inönü'ye yönelik asılsız iddialar, ahmet davutoğlu ve padişahları rte'ye taparcasına yapılan iltifatlar vs. Diye uzar gider. Ben sildim gerçekten insan rahatlıyor.
paylaşımlarımı gören akpliler kendiliğinden sinek gibi dağıldığı için silmeme gerek kalmıyor. böylece hem boruyu sokmuş, hem de 'ayy beni niye sildin kiii'' zırvalarından kurtulmuş oluyorum.

bu derece geri zekalı insan akrabam olsa ne olacak. adam yapılandan rahatsız olmuyor, paylaşımdan rahatsız oluyor.
facebook u olmayanin yapamayacagi is.