bugün

abdurrahman dilipak'ın iddiasıdır.

http://www.aktifhaber.com...sok-aciklama-1091612h.htm

benim de inandığım bir iddiadır. nedenine gelince;

-tayyip'in istanbul büyükşehir belediyesi dönemindeki yolsuzlukları yüzünden değil de bir şiir yüzünden birkaç ay hapse atılıp "mağdur"(!) edilmesi.

-akp'nin kurulup çok kısa süre sonra ekonomisi iflas etmiş (ya da ettirilmiş) türkiye'de erken seçimle başa gelmesi.

-erken seçim kararını alan bahçeli'nin akp'nin kazanacak oluşunu bile bile bu işe girmesi.

-seçimlerden sonra siyaset yasağı yüzünden başbakan olamayan tayyip'in baykal'ın yardımıyla siirt'ten milletvekili olup başbakan olması.

-akp'nin tüm seçimlerden önce (kurgusal olduğunu tahmin ettiğim) büyük baskılara maruz bırakılarak "mağdur"(!) edilmesi.

-akp'nin seçim kampanyalarının aşırı profesyonel oluşu karşısınında rakiplerinin inanılmaz amatör kalması.

velhasılı kelam, akp başta kalsın diye büyük bir tiyatro sürekli oynanıyor... ve oynanmaya da devam edecek gibi gözüküyor. peki işin sonu nereye gidecek derseniz, tahminimce israil'in temel amacı olan büyük israil devletinin kurulması için ortadoğu karıştırılacak ve finalde türkiye de "kürt" özerkliğiyle bölünüp israil'in temel hedeflerine yaklaşılacak.

türkiye'de bundan sonra neler olacağını merak ediyorsanız, siyonizmin hedeflerine bakın, muhakkak bunlar bir bir gerçekleştiriliyor olacak.
(bkz: uyan da balığa çıkalım)
rte illuminatinin eski gençlik kolları üyesidir. (bkz: paranoya)
Baslıgı açan yazara göre butun partileri abd yonetiyo. Benimde tahminen onay verdigim biseydir.
ilgili videoyu izlerseniz açık açık anlatıyor adam, abdurrahman dilipak'tan duyduklarını.

türkiye'nin bugüne kadar israil aleyhine yaptığı tek bir somut olay yok, hepsi lafta... tam tersine türkiye sayesinde israil bir sürü uluslararası kurumda söz sahibi olmuş.
ingiltere, abd ve israil; türkiye'de bir kürt devleti kurulmasını istiyorlar mı diye sorsak cevabınız ne olurdu? tabiki evet olmalı. ortadoğuda büyük bir israil devleti kurmak için öncelikle piyon devletçiklere ihtiyaç var, yani aslında kurulan kürt devleti bir kürt devletinden çok bir israil devleti olacaktır.

eğer önümüzdeki dönemde,

öcalan piçi serbest bırakılıp kürtlere özerklik verilirse, bunun tek bir anlamı olacaktır: akp, israil'in isteği doğrultusunda adım adım türkiye'yi bölecek ve kuzey ırak'taki kürt bölgesiyle bizim kürt bölgesi birleşerek bir kürdistan kurulacaktır.

önümüzdeki dönemde,

"eyalet sistemine geçilip kuzey ırak'taki kürt bölgesiyle bizimki birleşecek ve türkiye'nin bir eyaleti olacak!" şeklinde propaganda yapaılırsa bilinki nihai amaca çok yaklaşılmış demektir. çünkü öncelikle bu iki kürt bölgesi birleştirilecek daha sonra bağımsızlıkları tanınacaktır.

ister inanın ister inanmayın, adım adım gittiğimiz gerçek gelip bizi bulacak!
türkiye de aklınıza gelen her başbakan batı desteği ile başa geçmiştir. erdoğan için de bu geçerlidir. (dolayısıyla akp içinde.)
(bkz: günaydın)
türkiye'de hiç bir başbakan bu kadar uzun süre iktidarda kalamamıştır zira hiç bir başbakan bu kadar abd ve israil'in emirlerini harfiyen yerine getirmemiştir.

ne alaka diyeceklere;

türkiye'de kriz çıkartmak abd için zor mudur?

bugün ukrayna'nın intikamını rusya'da ekonomik kriz çıkartarak alan abd, türkiye ekonomisini sadece birkaç ay içinde yerle bir edip iktidarı 1 sene içinde değiştirebilir.
aklıma rahmetli erbakanın kurduğu cümleyi getirmiştir. "korkarım beni anladığınızda dövecek diziniz de kalmayacak"
Minareyi çalan önce kılıfı hazırlar.
Proje partisinin kırmızi çizgilerinden biri Israil in guvenliğidir.
Anlaşmanin birinci şarti bu.
Yayilmaci politikasina destek alenen verilmeyecek tabiki.iç dinamikler yumusatilıp sunulacak.
Bop eşbaşkanimiz ın van minutu ise bu kiliflardan sadece biri.
Sonradan mavi marmara icin ne demisti hatirlayın. "Bize mi sordunuz"

Ha bu arada israil ile ticaret tam gaz.
fazla analiz kasmadan rahatça çıkarılabilecek bir sonuç..

altına imzamı attım gitti..
Yahudi üstün cesaret madalyası alan rizeli.
büyük ortadoğu projesini savunan kişi.
her gece yatmadan önce ırak'ta savaşan abd askerleri için dua eden zat.
israil ve abd istedi diye suriye'yi tarumar etmek.
ırak'a ilk düşen bombayla beraber 8 milyar doları isteyen hükümet.
görsel
kimin amerikan israil yandaşı projesi olduğu belli.