bugün

mhp nin lafı bırakıp aksiyona geçme işareti olarak değerlendirme konusudur.
(bkz: 2 şubat 2010 meclisin birbirine girmesi)
(bkz: bizim mhp sizin akpyi döver)
rte nin pembeliğiyle şenlenen mahalle kavgasıdır.

orası neresiydi lan?
(bkz: kavga ederken araya gireni dövmek)
(bkz: kavga ederken aniden dudağa yapışmak)
son dakika bilgisine göre verilen arada adam toplamaya gittikleri haberi ulaşmıştır.
pkk cı teroristleri tutuklatmayanlara türklerin cevabı dahada sert olması durumudur.
aynı yayın saatindeki eurosportta yayınlanan boks maçına taş çıkartacak görüntülerin izlenildiği bir vaziyet.

not:sağlam yumruk atıyorlar haaa...
başbakan kasımpaşalı olursa ondan daha kasımpaşalıların da çıkabileceğinin görüldüğü meclis kavgasıdır.
"şaşılacak bir durum yok, etmeselerdi şaşardım" şeklinde yorumladığım olay...
chp'li vekillerin keyifle izlemeleri muhtemeldir.
(bkz: yiyin birbirinizi)
(bkz: tbmm fight club)
türk milletini satanlara bölenlere mozaikistan yapmaya çalışanlara teröristleri tutuklamayanlara mecliste bile huzur olmaması dileğiyle temenni edilecek durumdur.
tbmm'de gerçekleşmektedir. evet, şaka değil! hani milletimizin temsil edildiği yer. kişisel problemlerin çözüm yeri değil.
mhp nin halen ülkenin sigortası garantisi olduğu gerçeğidir. bütün şeytanlar en çok yine mhp den korkuyor. (bkz: şeytan azapta gerekli).
(bkz: allah ını seven defansa gelsin)
(bkz: emrah koş)

bu ayıp olayı analiz edebilecek tek şahıs olarak;
(bkz: şevki yılmaz)
boşbeleş insanların mhp ye bok atmak için eline geçen fırsatıdır. halbuki o akp saçmalıklarını sinema izler gibi daha argo bir tanımla öküz gibi oturup izlemek gerekir. çok ayıp hiç oldumu şimdi bu ülkeyi satanlara saldırmak.
sekerek arkalardan gelen keltoş bir amcam var. dövüş sanatına kazandırılması lazım bu amcamın. ben böyle teknik sittin sene görmedim. o nasıl sekerek gelmek, o nasıl bir yumruk. bruce lee bile eminim yukarıdan bir yerden izleyip "40 senelik kung-fu cuydum böyle yumruk görmedim. vay amına koyim çekirge" diyordur. ultimate fighting championship direktörünü türkiye büyük millet meclisine davet ediyorum.
geceye bomba gibi düşmüş olay. ayrıntıları bekliyoruz.
mhp kanadı
devlet bahçeli:oktay sen 10 adamla beraber meclis başkanının ordan saldıracaksın
oktay vural:emredersin devletlum yürüyün tiginler beni takip edin
devlet bahçeli:gök girsin kızıl çıksın
oktay vural:gök girsin kızıl çıksın
akp kanadı
bülent arınç:başbakanım dört bir yandan akın akın geliyorlar.durun geri çekiliyolar.hücuuum
başbakan:dur olum turan taktiği lan bu
bülent arınç:ahanda şimdi hurmayı yedik
başbakan:vurma oktay din kardeşiyiz
oktay vural:sus konuşma köpek antuan bu anam için,bu babam için...
mhp de patlama alametleridir. artık bahçeli bile durduramaz. (bkz: savulun akapeli kefereler).
konu hakkında ihl sözlükte gördüğüm bir yorumu paylaşmak istiyorum.

peygambermiş... sizin atatürk ve türkeş'e tapmanıza ne demeli peki?
(dua 02/02/2010 23:51)

Ula bre dürzü sen feto gibi ortalıkta resmen bir son peygamberim demediği kalan adama tapıyorsunuz biz Atatürk ile Türkeşe tapmışız çokmuş. Afedersiniz ama siz o türkeşle mustafa kemalin götündeki kılın ucundaki bok olamazsınız. nokta.

edit : amma zorunuza gitmiş be arkadaşlar.
meclisi kendi mahallesi sanan magandaların baş kabadayı kürsüdeyken yaptıkları şovdur. can sıkıntısından trt3 ü açmamla hafif gerginliği sezip kanal değiştirmememle bütün olaylara şahit olmuşumdur ama sanırım yanlış görmediysem akp liler gitti mhp lilerin sıralarına yani mhp liler saldırmadı.
kamer genç'in içerisinde olmadığını düşündüğüm olay.