bugün

rte'nin ses tellerinde korozyona sebebiyet vermiştir. dizel motor gibi konuşuyo artık.
bakış açısına göre değişendir. değişmeyecek olan ise sandıktan çıkacak sonuçtur.
param olsaydi verip magduriyetlerini gidermek istedigim kesimdir. ha ihalede isterim tabi.
bunlar iyi günleridir. allah allah diye yürüttükleri fena çarpacak.
allahın adaleti tamdır. şüphesi olan helak edilen kavimleri iyi okusun.
ergenekonu onu bunu anlamam şu an resmen yargıya ve görevini yapmakta olan kişilere kuyruk acısı ile saldırmaktadırlar bu da durumlarının kendi açılarından da ne kadar vahim olduğunu göstermektedir, bir tartışmada dahi en fazla bağıran haksız kaybetmekte olandır. sesleri her zamankinden fazla ve telaşlı çıkmakta.
buradan tüm akp severlere gelsin cem karaca (neşet babadan da olur) söylüyor "kendim ettim kendim buldum".
Seçimler gibi önemli bir derbi öncesi birden fazla kendi kalesine gol yeme durumudur.
ergenekon sapına kadar doğru bir davadır. kurulduğundan bu yana askeri vesayet altında yaşayan bir ülkede derin devletçi askerler yoktur demek açık ara aptallıktır, cahilliktir. şu an yürütülen yolsuzluk operasyonu kadar doğrudur. zira sadece siyasiler değil, rütbeli paşalarda yolsuzluk batağına batmıştır. pkk ile uyuşturucu kaçakçılığı pazarlığı yapan, bu kahraman ilan ettiğiniz paşalardır. iki ne idüğü belirsiz el bombası değil, yığınla bomba, silah ve faili meçhul cesetler bulunmuştur dava kapsamında. bu ülkedeki en büyük vatan hainleri ergenekoncu paşalardır, ikinci büyük vatan hainleri ise yolsuzluğa bulaşmış siyasilerdir.
allah kimsenin başına vermesindir. karaktersizliği gözler önüne seren durumdur. http://www.radikal.com.tr...duya_kumpas_kurdu-1167770

yuh lan!
(bkz: kefenli ak gençlik)
(bkz: işte bunlar hep cemaat)
rte'nin sesinden bile çok belli olan durum. ayaklanmış ağır hasta gibi konuşuyor eski özgüven ve babalanmalar çok net değil. çok ah var üzerinizde çok.
adamı bırak pakistana gitmeyi, yerin dibine kadar sokacak durumdur. allah kimseyi böyle utandırmasın.
ölüsü türk siyasasını domine edecek bir parti için anlamsız önerme. bundan sonra 20 seçim olsa muhalefet bu kafayla gittiği sürece 20 sini de ak parti kazanır. zaten bu yaygara bunun farkında olan basiretsiz muhalefet tarafından koparılmakta. lakin vatandaş bundan önce defalarcasına yaptığı gibi bu oyunu da bozar.
yolsuzluk elbette olabilir varsa da en kralından ceza almaları garantidir. şayet yoksa bu komplonun sahiplerinin götünü kimse kurtaramaz.
daha düşeceğinin yanında gül bahçesi gibi kalan durumdur.
4-5 senede bir sözde demokrasi yaşayabildiğimiz güzel ülkemde gidip 4. senede yolsuzlukla anılması hakikaten içler acısıdır.
vakitsiz birbirinize girdiniz , şimdi kamuoyunu ben ikna edeceğim diye birbirinizi yiyin bakalım.
aşağıladığı, ezdiği, ötekileştirdiği, sömürdüğü, öldürdüğü, intiharlarına yol açtığı, acımasızca sahte delillerle hapislere tıktıkları insanları hiç üzmeyen durum.

(bkz: alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste)
özeti budur

http://www.youtube.com/watch?v=Q4AwcmWpCtU
öylesine içler acısı bir durumdur ki, yandaş medyada (ki artık onların da sayısı azalmış oldu) akpyi bu durumdan kurtarabilmek için kırk takla atılmakta, yine de pot üstüne pot kırılmaktadır. bakanların istifa gerekçelerini anlatmaları dahi, bu medya mensupları tarafından haber niteliği taşımamaktadır anlaşılan.

bu olaylar sonrası akpnin ahvali ne olur bilemem ama firavunun burnu kanadı ve artık herkes onun tanrı olmadığını biliyor.
haksız yere hapse girmiş, davosta konuşturulmamıştır. bu halk hep ezilmişin yanında olmuştur. rte'de bunun farkındadır. kendine ezilmiş süsü vermeye devam etmektedir.
Belki milletin uyanacağı gündür ?
görsel önce kendinize bakın diyor akpliler.
benim ülkemin düştüğü içler acısı durumdan çok daha iyidir... H
amerika'nın attığı tokat sonrası türkiye'nin düştüğü durum da olabilir..

riccardone "imparatorluğun çöküşünü göreceğiz" dedi ama çökmeyecek inşallah.. bunu da atlatırız..

artık türkiye eski türkiye değil.. eski türkiye'de olsaydık şu anda ekonomik bir krizin eşiğindeydik..

diktatör başbakandan yolsuz başbakana terfi ettik..

bakalım amerikan baronları erdoğan'a yarın nasıl saldıracak..

velhasıl bugünlerdeki operasyon türkiye'ye yönelik..
Chp'nin düştüğü içler acısı durumun tırnağı bile olmayandır.
Hükümet iktidar mücadelesi gereği ergenekoncuları serbest bırakmak gibi bir gaflete düşse bile ergenekon ergekondur.Kurtulamazsınız.