bugün

12 yaşındaki kıza onca adamın tecavüzünü nasıl akladiniz, hangi vicdan hangi hukukla?
abüzittinn mi hacım?
camideki içki görüntüleri nerde ?
Hülya avşar ne alaka lan?
bugün allah için ne yaptın?

gerçek anlamda tabii, göstermelik olmayanından...
Muhalefet olarak bizi niye siktin? Acıdı amk!
Alevilerin evleri neden işaretlendi?
kul hakkı yemek, insanları birbirine düşürmek, mezhep ayrılığını körüklemek, yalan söylemek, zimmete para geçirmek, ihaleye fesat karıştırmak, masum insanların ölümüne sebep vermek, dini istismar etmek günah mıdır?
(bkz: cevapsız çağrı)
Reyhanlıda neden yayın yasağı vardı?? NEDEN 24 mobese kamerası aynı anda bozuldu?
başörtülü olduğu için türkiye de okuyamadığını iddia ettiğiniz kızınızın öss puanı kaçdı?
Eyyy akp çok net soru, çok net cevap istiyorum.

Madımak'da, aydınları yakan caniler, camiden mi ? yoksa meyhaneden mi çıktılar ?
Tek amacı insanlık olan, Türkiye’de destek veren doktorlar hakkında neden soruşturma açıldı?
medyaya neden yasak koydun? oy zamanına neden sık sık elektrikleri kestirdin? pkk lıların arasında birlikte çekindiğiniz o gençlik fotoğrafının ne işi var? ve önce bunları cevaplarsanız daha çok soru sorulacak konudur.
Akrabalarının Taksim'deki AVM'de dükkanı olacak mıydı? Hangi AKP'liler oralarda ortak?
annen evdemi?
- peygamber efendimiz hangi mezheptendi ?

devamlı halkı mezhepler nezdinde ayrıştıran başbakana sormak lazım.
Ethem Sarısülük'ün otopsisine avukatı neden giremiyor?
- başkanınınz başbakan olmadan önce oval ofiste ne konuştu?

- ruslarla doğalgaz anlaşması için toplandığınızda devletin resmi tercümanını neden dışarı çıkardınız?

- ırak tezkeresi çıksın diye mecliste yatıp kalktınız, sınır ötesi tezkeresi için neden abd başkanından izin aldınız?

- ırak tezkeresine hayır diyen kaç akp milletvekili bugün hala mecliste?

dur bunu cevabını ben vereyim: sıfır.
oylarını aldım dediğin yüzde elli nerede...
2011'de önce mhp'nin, sonra chp'nin üniversitelerde başörtüsü yasağını kaldırması için verdiği önergeyi neden veto ettiniz?
150 bin gaz bombası atarak şehri yaşanmaz hale getirdikten sonra tencere tava seslerine çevre kirliliği demek arsızlık değil mi?
madem müslüman olduğunuzu söylüyorsunuz, o zaman neden adam kayırıyor ve kul hakkı yiyorsunuz?
tüm bunları yaparken hiç vicdanın sızlamıyor mu?.
Neden ethem sarısülük'ün cenazesine katılımı engelliyorsun?
fışkiyeyi kim kırdı?
güncel Önemli Başlıklar