Sonradan orospu çocuğu olmaktır.

Bak kardeşim kürtleri anlarım, kürtlerin pkk ya destek vermesine mantıklı açıklamalar bulabilirim ama bu orospu evlatlarının vatan hainliğini kabullenemiyorum.

Bunların kim olduğunu da gerek medyadan, gerek sözlükten, gerek ekşi sözlükten, gerekse cevremizden görüyoruz zaten.
Orospu cocugu olmaya Bahane aramaktır.

Ne güzel kılıf da hazır. Hop okp yüzünden oldo.
Adam haklı beyler. Bu işin muhakkak orta yolu olmalı.
gezi olayları sonrası hdp nin ekmek yemesi ardından hdp=pkk diye düşünenlerce iddia edilen durumdur.Hdp'nin tek muhalif parti gibi durması,hdp'nin pkk ile arasına sınır çizememesinden dolayı bu önerme doğru da sayılabilir aslında.bilemedim şimdi.
Kesinlikle yalan!

Ben mesela brez berzani destekçisiyim. Hökümetim hangi kürdoyu desteklerse bende onu desteklerim. Her biji berzani.

Bu arada arkadaşlar bazılarınız 21 ışınlı kürdistan bayrağı görünce vampir gibi oluyor saldırıyor sağa sola o bayrak brez berzani önderliğinde kurulmuş kürdistan bayrağıdır. Başika da 300 mehmetciğin koruduğu gölgesinde soluklandığı kürd bayrağıdır akıllı olun. Ayrıca ankara da başbakanlık ve cumhurbaşkanligi külliyesinde dalgalanmış askerin polisin selam durduğu bayraktır ona göre!

Pkk e kalleş kdp kardeş! Net.

Cahiller öğrensin.
http://3.bp.blogspot.com/...258814866_822673363_n.jpg
akp ile pkk kardeştir. akp nefreti yüzünden kimsenin dağa çıkacağını sanmam.