bugün

görsel
görsel

AKP Ordu Ulubey ilçe Başkanı Süleyman Özdemir, Nutuk okuyanlar barda kafa çekerken, Kur’an okuyanlar göklerde SiHA uçuruyor” dedi. Özdemir tepkiler üzerine paylaşımını sildi.

https://www.cumhuriyet.co...rda-kafa-cekerken-1865285
Sktirsin gitsin pzvnk.
Teknoloji haram bikere.
Kuran okuyup sapık olan hocalar gördük,kuranı dilinden düşürmeyip cuma namazlarına koruma ordusuyla gidip malvarlığını açıklayamayan sıfırlayıcılar gördük,bakara makara sallayıp halkı aldatan şerefsiz bakanlar gördük,kuranı ellerinden dillerinden bırakmayıp darbe yapanlar gördük a akp ordu ulubey ilçe başkanı maharet okuduğun kitapta değil maharet okuduğundan ne anladın ne uyguladın dır.Kuranı okuyup hala çalmaya,çırpmaya talana yağmaya devam ediyorsan ben sana ve senin avanene ne diyeyim.
Cahilce bir sözdür.

Nutuk okuyan pek tabii kur'an da okuyabilir. Kur'an okuyanların nutuk da okuyabileceği gibi. Toplumun değerlerini bu tip tartışmalara maal verecek şekilde ortaya atmak yersizdir.

Kaldı ki sen bir siyasetçisin. Nutuk okuyanlardan yarın öbür gün oy isteyeceksin. Onların yüzüne nasıl bakacaksın?
Yalakalık yapicaz diye ne diyeceklerini şaşırdılar.
Ordulu akplilerin r.t.e.yi peygamber yerine koyup "reisimizin sünneti" demesinden sonra çok da garip olmayan tweet.
Zihniyet neyse dile vuran o olur.
Geri vites yapmış ironi yaptım diye.
cuhapelileri pert eden adeta ağızlarını kilitleyen söylemdir. evet hatta net ötesi..

kırk yıllık motorcuyum böyle eksantrik ayarı görmedim.
Adamlar kin ve nefret kusmaktan bıkmadılar.
o kadar ödlek şerefsizler ki söylediklerinin arkasında bile duramıyorlar. yolun sonu gözüküyor hamamböcekleri, kökünüzü kurutacağız...