bugün

yakın türkiye tarihini araştırmamış, ekşi, tivitır, halk tv, ilave tv gibi boş içeriklerden gördükleriyle anlık gaza kapılan budala insan modeli.

Eyy! Aptallar sorun a partisinde b partisinde değil sorun türk insanının mayasında bunu anladığınız zaman istediğiniz ülke var olacak.
sadece sığınmacıları göndersinler başka hiçbir şey istemiyorum. bu konuda çok ciddiyim. başkanlıkta kılıçdaroğlu, imamoğlu veya yavaş'a milletvekilliğinde de ayyıldız hareketi'ne oy vereceğim.
ülke öyle bir hale getirildi ki, herşeyin düzelmesi 10-30yıl alır. belki daha fazla. ama önce akp'nin bi gitmesi lazım.
ilk etapta, eğitim öğretim güçlendirilse, ve parlementer sisteme geri dönülmesi dileğimizdir.
akp gidince ülkenin elden gideceğini sanan mal iktidar yalakası kişiyle aynı mallık derecesine sahip kişidir.

al birini vur ötekine.

açık ve net evet.
ya olum 13 entry var ve trollük kasıyon. az soluklan, büyü, sonra yaparsın o işleri.
Bu ülkenin düzelmesi için gereken şeyleri ak parti yapsaydı da herkes mutlu mesut yaşayabilseydi keşke. Tamam adamlar bazı şeyleri çok degiştirdi, düzeltti ama yetmiyor. işsizlik, ekonomi çok büyük bir sorun hala ülkede. Şu ikisi düzelseydi ne güzel olurdu değil mi? Diğer sorunları görmezden gelebilirdik.

Kendi adıma yazacak olursam "bir çocuğun üzerinde yırtık bir giysi görmediğim zaman ülkenin feraha erdiğine inanırım." Ama öyle bir şey şimdilik mümkün görünmüyor.
Zamanında Turgut Özal da "beni seçmezseniz ülkeyi teröristler alacak." Diye milleti tehdit etmişti. ilk seçimlerde tabela partisi oldu, kaldı.

Türk milletinin iradesine cebren yön vermeye kalktığınız an keserin sapı suratınızda patlar. Bu hep böyle olmuştur.

20 senenin sonunda içinde bulunduğunuz şartlara bakıp iktidarın el değiştirmesi gerektiğini düşünen "mal" ise, bulunduğu çukurdan akp ile çıkacağını zannedene ne denir? Siz sevgili okurlara bırakıyorum.

Ayrıca; her kim ve/veya kuruluş iktidar olursa olsun, ülkeyi göğe de uçursa, yerin dibine de batırsa iki dönemden fazla iktidara sahip olmamalı. Çünkü iki dönemden fazla seçilen iktidar da "tanrılık içgüdüsü" oluşmaya başlıyor. Bu da gecenizi heyecanlandıran bir bilgi olarak şuracıkta dursun. *
akmhp gidince her şey birdenbire düzelmeyecek ama bazı şeyler düzelecek. "çok iyi"nin imkansız olduğu bir ortamda "daha iyi"yi istemekte bir beis yok.
(#44918419)

Tam olarak bundan bahsediyorum. Anlamayana davul zurna az maalesef.

Yalakası da muhalifi de ağır bağnaz bu ülkenin.
belki düzelmiyecek ama bu kadar gücü tek başına tutamayacağı için bu kadar olmayacak. muhalif değilim ama gerçekler böyle. zaten dini söz bile var bir toplum nasıl yönetilmek / layıksa öyle yönetilir diye. q partisi bile gelse aynı.
Bir iktidar 2 dönemden fazla başta kalmamalıdır. Bugün ki sonuçları ortada. Değiştireceksin abicim, bilinçli olacaksın.akpnin ilk 2 dönemi nispeten iyiydi, son 2 dönemi artık rezaletler ayyuka çıktı, bu saatten sonra toplamaları zor, 2023 de yok olacaklar ve çoğunun kaçacak yeri de şimdiden hazır.
Evet düzelecek. Herşey düzelmese bile burası yine eskiden olduğu gibi Türk yurdu olacak. Ortadoğuluların içip sıçtığı at koşturduğu yer değil.
bir de öyle görmek lazım tabi.
20 yıldır herşey hergün dahada boka batarken hala akp ye oy atan kadar mal değildir en azından.
Her şey güzel amca her şeyim farklı Her şey güzel olacak senle olunca Söyleme bana aşka doyunca Yalnız benim ol ömrüm boyunca her şeyim farklı her şeyim farklı her şeyim farklı Her şey güzel olacak senle olunca Söyleme bana aşka doyunca Yalnız Benim Ol Ömrüm Boyunca Eşeğim farklı Her şey güzel olacak senle olunca Söyleme bana aşka doyunca Yalnız benim ol ömrüm boyunca her şeyim farklı her şeyin farklı her şeyin farklı hahay.
0:00 0:47