bugün

her seçim öncesi akp nin millete söylediği desteksiz yalan. odur ki desteksiz olduğu bugün daha iyi anlaşılmıştır.

hani ... hadi düşürün görelim bakalım.

basiretsiz ekonomi politikaları ile bu duruma getirdiniz memleketi, temizleyin aq pisliğinizi.
görsel

görsel

yazıya gerek yok sadece tespite saygılar..
Doğrudur. Doları yerinde zapteden tek argüman akp'dir.
görsel
3,5 dolar daha ne kadar fırlıcak. Ülkede herkes ekonomist amk. Herkes çok biliyo her siki.
geçen yıl bugünden şu anki kadar 6 aylık dilimlerde üç fiyat aşağıda.

dolar endeksi şelale olur ve majör para birimlerine karşı değer kaybederken dahi tl e karşı düşüş çok sınırlı kaldı.

kendi halinde bırakılsa dahi 3.30 görmesi gerekir bu meretin, ancak ülke her an istikrarsızlığın dibine vurmaya devam ettiği için düşmüyor. bunun sorumlusu da fetö olmalı. malumunuz, akp bu ülkede kötü olan hiç bir konuda pay sahibi değil

görsel
doları tutabilene aşkolsun, size haberi gelmedi mi hâlâ?
akp destekçisi olmayan neredeyse herkes batmış; akp destekçisi olanlardan küçük olanlar batmaya başlamış; ordu dağıtılmış; tersaneler başka devletlerin eline geçmiş; önemli şirketlerinin neredeyse tamamını yabancılar yönetir olmuş; ülke bilfiil işgal altında; üstelik dibimizde, çok yakında bize atlaması beklenilen savaşlar dönüyor, hala akp diyorsunuz!

giden akp, chp değil, fetö değil, mhp değil; giden ülke! çok net ve ortada olan bir gerçek artık bu! götünüze don alacak paranız(değeriniz, ederiniz) kalmadı veya yakında kalmayacak, hala bir umut adamların götünü yalamaya devam ediyorsunuz üç kuruş para için. adım adım, sizi de sikecekler, ayılın! aklınız ne kadar geç kendine gelirse, o kadar kötüye gidecek her şey...

Elinizde silah olmadan, silahlı adamları; elinizde teknoloji olmadan robotları yenemezsiniz, haberiniz olsun. Sonra size, karınıza, kızınıza, oğlunuza tecavüz edildiğinde; işkenceden işkenceye günleriniz geçtiğinde; çığlıklar atmanıza rağmen kimse size yardım etmediğinde; yanınızda ne akp bulunacak, ne chp bulunacak, ne ordu bulunacak, ne şirketler bulunacak; ne götünü yaladığınız beş para etmez şeref yoksunları olacak.

Bir gün ülkeden kazandığınız kara paralarla kaçtığınız ülkeler, sırf Türkiye vatandaşısınız diye sizi atarlarsa da hiç şaşırmayın! O işler ülkeden kaçmakla bitmiyor. Ülkenin saygınlığı bittiğinde, senin geçmişin seni takip ediyor...

Ya o yatırımları, örgütlenmeyi, önce kendimizi, sonra ülkemizi kalkındırmayı biz başaracağız; yada başkaları bu ülkeyi kaldırıp götürmeye devam edecek...
zaten dolar 3.50 civarında daha ne kadar yüksebilir.
Dolar yükseldiğinde akahmakların dediği gibi "dolarım yok ki bana ne" diye yanıt verilebilecek laf.