bugün

bir akp gerçeğidir.

"saydın mı lan?" diyecek olursanız, kimin kimle düdükleştiği beni ilgilendirmiyor, ama mecliste verilen bir soru önergesine adalet bakanının verdiği cevaptan anlıyoruz ki hükümet saymış...

http://haber.gazetevatan....7/Ya%C5%9Fam#.UDfrQcUx8fU

e bu nasıl iş amına koyayım?

bir yandan fatihalarla, kulhuvallahlarla, imam hatiplerle, sıkmabaşlarla bir din toplumu oluyoruz, bir yanda fuhuş ve sevişme oranları 6 misli artıyor.
hadi fuhuş arttı da önceden insanlar sevişmiyor muydu amk? sevişmiyorlarsa bu kadar nüfus nasıl oldu?
hep israil'in oyunu bunlar.
şahsım adına istatistiğin doğruluğunu beyan eder, tüm hemcinslerime bol seksi tavsiye ederim.

ancak güzel ve uzun bir orgazmla bu ülkede akp kahrını düşünmeden yaşanabildiğini keşfetmiş bulunmaktayım.
sevişme=akp'nin aldığı oy oranı/(chp'nin aldığı oy oranı*bdp'nin aldığı oy oranı)/ türkiyenin nüfusunun karekökü şeklindeki formülle özetlenecek durum.
evet, bu formüle göre daha çok sevişiyoruz. mesela ben da çok sevişmeye başladım. nasıl oluyorsa kendime engel olamıyorum amk.
tutarlı siyasettir. başka türlü, her eve üç çocuk, nasıl gerçekleşir. mantıklı düşünün biraz.
şu şekilde formulize edilmiştir;

görsel
Türkiye "iran olacak" diyenlere kapak olmuş başlık.
sonucunda yine elimizin boş olduğu istatistik.
akp'den degil insanların giderek nasıl igrenclestiginden kaynaklanır.
Azıcık objektif olun.
Her haltı birilerine yuklemeye calısmayın.

Zorunlu not: yobaz degilim. Akpli hic degilim.
ak parti iktidarı döneminde insanların fuhus yapabilecek güce sahip olmasından kaynaklanıyor, ak parti döneminden önce insanlar yiyecek ekmeği zor buluyordu fuhus yapacak enerjiyi nerde bulacaklardi ,sonuç olarak ak parti'nin ülkemize kazandirdigi artilardan biri diyebiliriz.

not:zinaya karsiyim