bugün

uludağ sözlükte bolca rastladığımızdır. kapasitesizlik ve ham beyinlilikten konu, içerik, vs. yazacak bir şey bulamadığı için, içinde bulunduğu nitelik yoksunu eğitim kurumlarının biçimlerdiği sikik beyniyle ırkçılık yapmaya çalışan, aklınca kürde, ermeniye, yahudiye ve çeşitli kimliklere laf atarak kendince sözlük geçimini sağlayan, zat-ı müşkül sübyanlar. ağzına ağzına çakacan siktiği veledinin. bunların geç ergen versiyonları da var tabii, fakat onlar ayrı bir mesele..
Sözde özgürlükçü adı altında hümanizm kalkanının ardına sığınarak bölücülük yapan bir takım itin çakalın zoruna giden kişilerdir.ağzına çakmak isteyenin de ağzına salıncak kurarak sallana sallana sıçmasıyla ünlüdürler ayrıca.

Not: ilkokul 3 terkim.
başlık budur. şimdi sakince tlf veya klavyeyi bırak yürüyorsan otur. oturuyorsan sırtını yasla biraz düşün. ne istiyorum de, ne istediğini bulmaya çalış, eğer bulursan yırttın dostum. ama bulamadıysan kürt, laz, çerkez, araplara sallamaya devam et.
uludağ sözlükte bol bulunur.
yaptıkları bir diger eylem daha vardır. (bkz: abazaca başlık atmak)
faşizm insanın kendine yakışanı giymesidir.

(bkz: faşizm yapana faşist diyen faşist)
cinsellik ve ırkçılık konusunda boş konuşmakta doktora yapmış ergenler.
Eskiden lise çağında olmayan taht da geçen hükümdarlardan bi haber olanların batıcağı liselilerdir. Geleceğin onur kaynaklarıdır var olsunlar!.
milliyetçilik ne desen, am göt meme diyecek ergenlerdir.
şimdi üniversiteye geçmiş ve eşek sikicilerle uğraşmaya devam etmektedir.

evet benim.
ahaahah yeni savunma modeli. Bence çok zekice hazırlanmış tıpkı bir hewal zekasında en sevdiğimden. "bennnn birrr kekooyummm" diye bağırıyor uzaktan uzaktan.

Sen insanların sinirlerini oynat binlerce genç Türk askerinin katiline ve örgütüne ve onun maşalarına methiyeler diz sonra birileri senin ilkel yaşantını ve görgüsüzlüğünü yüzüne yüzüne vursun ve sen kalkıp "liseylileyy" de... Çok alındım çok alındık lan... hatta o kadar alındık ve mahcup olduk ki elimize silah alıp sağı solu taramak istiyorum. Aklımız değil huzurumuz bozuk keko!

lise 2.sınıftayım. (bkz: sen mutlu ol yeter)
uludağ sözlüğün can damarı liselilerdir.
Aslında çoğu liseli değil, vatanını milletini seven iş güç sahibi adamlardır.