Saçmalığın daniskasıdır. Hayır çıkarsa ne olacak? Kuran ayeti yanılmış mı diyeceksiniz? Allah ıslah etsin sizi.
E yuh artık.
günahtır.

utançtır.

haberde geçtiğine göre hadis demiş.

diyanet işleri başkanlığını göreve davet ediyorum.

sayın mehmet görmez görevinizi yapıp dini sınırları koruyunuz.

sayın görmez görmediyseniz duymadınız mı?

mevkiniz gereği cesaret edemiyorsanız lütfen inancınız ve vicdanınız gereği harekete geçiniz.

buna da cesaret edemezseniz lütfen makamı boşaltınız.

islamiyet hiç bu kadar suistimal edilmemiştir değersizleştirilmemiştir...

vergi veren bir vatandaş olarak inancın ve ögelerinin bu kadar suistimal edilmesine kulağım gözüm vicdanım itiraz ederken birinci derecede görevli bir kurumun kayıtsız kalmasını anlayamıyorum.

siyasi reklamlarda sürekli dile pelesenk söylemlenen milli irade olarak bunu bekliyoruz.
Her işte bir hayır vardır unutmamak gerek vesselam.
Şayetki fantastik bir kitap yazacak olsam bu ülke perilerden daha uçuk konu yapardı.
Madem gırgır dergisi kapatılmış bu sebepten dolayı Akitin de çoktan eline verilmesi gerekirdi.
holy şirk.
Akit kim? Yunanistan da mı yaşıyor? Diye bir soru sormama neden olmuş başlıktır.
Kur'an okumadan Müslümanlık taslayan cahillere müstehak olanı yapmış.
ilk defa akit e kizamadım.
Oku, düşün diyen kafanı kullan diyen yaradana sırt çevireni sırtlanlar yer işte böyle.
Bokunda bogul diyeni anlamadınsa yaradan da aklını kullanmayanın üstüne pislik yagdırırım diyor hadi ona da saldırın.
muta nikahını da savunurlar bunlar yakında..

bir gün kapımıza dayanıp;

" ey ehl-i müslimin, 15 gündür kadınınla helalleşmiyormuşsun,

bize gaipten ilmuhal eylediler,

senin karınla bu cuma gecesi,

felanca caminin imamıyla 1 gecelik muta nikahı kıyılacağını bildirmeye geldik ! "

de diyeceklerdir..

o zamanda mı evet diyeceksin, ey ehl-i müslimin ?

az kaldı !
Müslüman inancına göre düpedüz şirktir. Neden susuyorsunuz peki Hatipoğlu, cübbeliler, Mahmut efendiler??
dediği ayeti bulsun, göstersin eğer ki bulduğu kaynağın yani kur'an'ın basım tarihi eski ise ben bütün ailem ile evet vereceğim.

5 yıldan fazla bir süredir kur'an'ı inceliyorum, böyle bir ayet varsa kanıtlasın. kanıtlayamaz ise en adi şerefsiz bu adam.

bu adamın derhal tutuklanması ve bu kanalın da bir an önce kapatılması gerekiyor. bu açık seçik katıksız din sömürüsüdür. insanları bilerek, yanlış yönlendirmektir. bu nasıl bir söylemdir. ayet varmış nerede lan amınakoduğumun çocuğu nerede? çıkar koy ekrana şerefsiz it.

yarın çıkacaksınız insanlara, malınızı mülkünüzü bize verin, paranızı, karınızı ailenizi, hatta canınızı da diyeceksiniz. insanlar soracak neden diye. ayet var diyeceksiniz. türkiye'de orospuçocuğu tanımını yeniden yazmaya gerek yok. biçimlendirmeye, bir kılıfa sokmaya gerek yok. orospuçocuğu dediğin işte tam ve katıksız hali ile bu adam ve bu kanaldır.
Saçmalığa gene başladılar.
görsel
(bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste/#35831691)
Havada uçuyorum şahitlerim var gibi birşey boşverin.
şaşırtmamıştır. ak itliğini yapmış gene.
dini sömürü nedir ? dini sömürü nasıl yapılır ?
yiyecek çoktur. sen bu insanlara hak hukuk vermeye çalış onlar seni katledip cennete gireceğini sanıyor.
Yaşlandıkça adamın aklı yerine geleceğine totosuna kaçmış, yazık iflah olmaz bu.
garibim kitap çekiştire çekiştire ne hale geldi.
akit in *mı g*tü iyice dağıtmasıdır.