bugün

Sneijder iyi oynuyorsa galatasaray bir şekilde kazanıyor ve sahadan istediğini alıyor. Üstüne bir de Bruma iyi oynuyorsa galatasaray tehlikeli bir rakip hüviyetine bürünüyor.
2013-2014 sezonunda akhisar belediyespor 2-1 galip gelmiştir, 2015-2016 sezonunda türkiye kupasında istanbul'da ve manisa'da oynanan maçlar 1-1 sona ermiştir.
https://www.youtube.com/watch?v=RIChE1gDC1k
ömer çavuşoğlu-ihsan kalkavan.
fetö derbisidir.
maçların tek sonucu vardır. galatasaray hep kazanır.
tabi canım. ne demezsin ?
maçlarının genelde tek sonucu vardır. galatasaray hep kazanır.

hadi önceden fetö şüphelisi hocalar çalıştırıyordu, sıfır - sıfırcı tolunay'ın yaptığı nedir böyle.

11 kez karşılaştılar 10 kez galatasaray yendi. bir kez yanlışlıkla akhisar 2-1 yenmişti rövanşında da 6-1 yenilerek kendini cemaat'e affettirdi.
Hangi takimdan olursak olalim bu basariyi ayakta alkislamaliyiz dusunun bu bir ilce takimi ve kendi stadi yok. Her maci deplasmanda oynuyor. Butcesi gs 5/1 etmez ama bir gercek var ortada durusstce oynuyor ve kazaniyor hem de son 5 macta 4 galibiyeti var. Alkisliyoruz seni akhisar.
ikisi de fenere de besiktasa da cakmıştır.
ben bi şike mevzusu bide geçen sezon saraçoğlundaki meşhur muz olayı ve akabinde fenerbahçe kulübünün yaptığı ibretlik basın toplantısından sonra daha büyük bir utanç olamaz heralde diye düşünmüştüm bu mu varmış haa pardon o zaman *
ama doğru herhangi bir anadolu takımıyla aynı puanda olmak ve avrupa kupalarında oynayan tek takım olduğundan lider takımla aranda 6 puan olması gerçekten inanılmaz yüz kızartıcı bir durum utancımdan takımımı söyleyemeyecek durumdayım o derece yani :( hatta yarınki kopenhag maçını gizlice radyodan dinlemeyi düşünüyorum :(

edit: keşke insanlar rakibinin başarısızlığında mutlu olduğu kadar kendi takımının başarısında da mutlu olsa. ciddi ciddi rakibini takip etmek bazılarını daha mutlu ediyor ben bu duyguyu hiç çözemicem sanırım *
2012 - 2013 sezonu sona erdiğinde aralarında 29 puan fark olan iki kulüp. biri şampiyon oldu diğeri küme düşmekten son 2 haftada kurtuldu. aklımdayken, Akhisar belediyespor' un kadrosunda Ahmet cebe, çağdaş atan ve oğuz Dağlaroğlu gibi dünya yıldızları varken diğerinde drogba, sneijder, burak yılmaz ve felipe melo gibi sıradan futbolcular yer almaktadır.
Galatasaraylı değilim Fenerli de değilim Anadolu takımlarından birini tutan bir futbol severim de Her takımın başından geçmedi mi böyle olaylar. Pendikler(FB) Anartosis Famagustalar(TS). adını bile doğru yazamadım.

Edit: Trabzonsporluyum.
Okuduktan sonra gulmekten altima sictigim muthis versus.

Kokudan duramiyoruz suan.